Opinie o hotelu Orange County Resort Alanya

Orange County Resort Alanya: basen, sport i rekreacja

• Szereg atrakcji: rozbudowane zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz zróżnicowane programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.
  • Ok. 10 m od hotelu znajduje się piękna, prywatna, piaszczysta plaża z pomostem należącym do infrastruktury hotelu.
  • Do dyspozycji gości: restauracja główna, restauracja a la carte, 10 barów, cukiernia.
  • Z myślą o dzieciach: brodzik, zjeżdżalnie wodne, animacje, miniklub, plac zabaw, krzesełka w restauracji, opiekunka.

Bogumiła
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety duży basen
    • Wady Ciepła woda w basenie,

Hotel położony jest przy bardzo ruchliwej ulicy i trzeba pilnować aby pokój był od strony morza, bo nici ze spania w nocy. My mieliśmy wykupiony pokój ekonomiczny, ale dopłaciliśmy po 10 dolarów za dobę i dostaliśmy pokój od strony morza z pięknym widokiem. W hotelu obowiązuje noszenie maseczek na terenie hotelu i w restauracjach ( maseczki bezpłatne ). Jeśli chodzi o gości to 90% to turyści rosyjskojęzyczni. Byłam w tym hotelu 2 lata temu i niestety jakość pobytu uległa pogorszeniu. Pogorszyła się jakość menu i sprzątania pokoi. W restauracji obiady i kolacje to przez cały pobyt kurczak i mielone pod różną postacią . Potrawy podaje personel ubrany w maseczki i rękawiczki. Ale głodny nikt nie chodził. Były czynne prawie cały dzień skank bary i tam zawsze można było coś sobie wybrać. Sprzątanie pokoi ograniczone było do zmiany ręczników i ścielenia łóżek. Plaża jest mała,żwirowa i dlatego lepiej korzystać z basenu, a chłodzić się pod prysznicem, bo woda w basenie jest bardzo ciepła. Bary alkoholowe czynne od 10.00 do 24.00, alkohol podawany bez ograniczeń w papierowych kubeczkach. Ogólnie hotel oceniam na 8 /10.

ROBERT
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Piękne położenie,czyste pokoje,wspaniała infrastruktura wokół hotelu,baseny dla dorosłych i dzieci na duży plus.

Bardzo polecamy ten hotel ,byliśmy tam późną jesienią,jesteśmy bardzo zadowoleni

Kasia z rodziną

• Zalety Rewelacja pod każdym względem

Pobyt w listopadzie 2019 przerósł wszelkie oczekiwania. Polecam gorąco.

Adam
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Robi bardzo dobre wrażenie. Wszędzie czyściutko, toalety błysk i są na każdym kroku. Bardzo dużo wind. Obsługa uprzejma i pomocna, kelnerzy uwijają się jak robociki. Nie ma szans żeby jakiś pusty kubek czy talerz stał dłużej niż minutę. Byłem w szoku! Pokoje sprzątane codziennie. Wi-fi działa na terenie całego hotelu ale na plaży trochę słaby zasięg. Jedzenie super, bardzo duży wybór. Plaża to chyba najsłabszy punkt tego hotelu. Mała i żwirowa ale popływać w morzu można. Ultra All inclusive to jakiś żart. Drinki i napoje serwowane są do 24.00 potem płatne. Jedzenie za free do 01.00 w nocy.
    • Wady Plaża, ultra all inclusive i ponad dwie godziny od lotniska

Polecam Orange County ???? za luksusowe warunki wypoczynku. Wyjazd przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Krzysiek
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Dobre jedzenie, ciekawe wieczorne szoł.
    • Wady Kiepsko sprzątają. Bardzo małe plaza z piaskiem, momentami jej brak.

Słabo sposprzątany pokój. Bardzo mała plaza z piaskiem, momentami jej brak

Maria

• Zalety Piękny i czysty
    • Wady Posiłki powtarzające się

Super !!! Dla młodych dla starszych, dla rodzin z dziećmi. Blisko plaża. Można potańczyć, pośpiewać.

Kate

• Zalety Polecam dla rodzin z dziecmi
    • Wady Brak komunikacji w j.angielskim. Język wiodący to rosyjski.

Hotel razem z obsługa super. Polecam bardzo. Animatorzy przesympatyczni. Język komunikatywny to rosyjski. Po angielsku dogadać się można tylko w recepcji. Goście hotelu to w 90% Rosjanie i 9% Turcy

• Zalety wygląd, wielkość i wyposażenie pokoju pyszne jedzenie, serwowane praktycznie non stop duży basen prywatna plaża dużo leżaków ciekawe animacje organizowane codziennie
    • Wady utrzymywanie czystości w pokoju

Byliśmy w Orange County na początku października - 11 nocy. Ludzi było bardzo dużo, ale nie odczuwało się tego praktycznie w ogóle. Leżaki przy basenie czy na prywatnej plaży zawsze się znalazły. Jedzenia bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. Dania bardzo urozmaicone. Bary czynne do 24, czasem bywała przy nich kolejka, ale bez tragedii. Alkohol lany od serca ;) Bardzo dużo animacji i podczas dnia i wieczorem, organizowane codziennie. Nie ma czasu na nudę. W pobliżu bardzo duży bazar, na który warto się wybrać - 15min pieszo. Obsługa miła i pomocna. Jedyne zastrzeżenie do sprzątanie pokoju - wymieniana pościel i ręczniki, bez odkurzania czy mycia podłóg. Raz przygotowaliśmy ręczniki do wymiany, a obsługa uzupełniła nam jedynie barek, w ogóle nie sprzątając pokoju. To dość zadziwiające w hotelu 5*.

Aleksandra

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, bardzo czysto, piękne widoki,
    • Wady Średnie Animacje i muzyka na basenie, długi transfer z lotniska do hotelu 1.5-2 godziny.

Ogólna ocena bardzo dobra, mogę polecić znajomym i może jeszcze tam wrócimy z narzeczonym.

• Zalety Położenie
    • Wady uwagi do pokoi

Dostaliśmy pokój z widokiem na morze ale przez zjeżdżalnie i dodatkowo za ściana kuchnia gdzie tłukli się garami Muzykę i imprezy trzeba znosić bo to urok takich wakacji ale reszta chyba nie