Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Royal Atlantis Resort

Kod oferty: WAK539107
Kod oferty: WAK539107
budynek główny, basenbasenaquaparkkids clubrecepcja / lobbyrecepcja / lobby, SPAkawiarniapokójrestauracjarestauracja, beach barrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjateren hotelu, restauracjarozrywkarozrywkateren hotelu, rozrywkarozrywkabasenbasenSPASPAteren hoteluteren hoteluplażaplaża
budynek główny, basen
basen
aquapark
kids club
recepcja / lobby
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Pamukkale - jeden z najwspanialszych cudów natury - słynne wapienne tarasy kształtowane już od 14000 lat.
 • Hotele z bogatą ofertą rekreacyjno-wypoczynkową, położone blisko plaży, świetnie skomunikowane z centrum miasta.
 • Plaże i zatoki tej okolicy są rajem dla plażowiczów i entuzjastów sportów wodnych.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Riwiera TureckaOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK539107
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.2
  Bartosz
  Pobyt - Maj 2019Singiel
  Prosty hotel ze wszystkim czym potrzeba do udanych i fajnych wakacji ? lokalizacyjnie jest blisko do lokalnego zycia, a hotel zapewnia smaczne posilki, swimbar oraz bar działający praktycznie przez cala dobe. Z racji duzej ilości udgodnien polecam osobom z ograniczeniami w kwestii ruchu ? hotel posiada duze doświadczenie i jest bardzo dostosowany dla takich Gosci.
  ZaletyBar 24/7 Dobre posilki Duza ilość pokoi dla niepelnosprawnych
  WadyOgolny standard nie pasuje jak na 5*, jest jednak troche wybrakowany Glebokie zejście do morza

  10
  Dariusz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  Pobyt z rodziną od 3 do 10 czerwca 2019. Wszystko na poziomie, słowem nie ma się do czego przyczepić. Bardzo polecam wypoczynek w tym hotelu. Nie rozumie tylu opinii negatywnych pod adresem tego hotelu. Ale tak to jest że dla niektórych cukier jest za słodki a sól za słona.
  ZaletyPyszne jedzenie bardzo dobra lokalizacja, piękne widoki. Dobry dostęp do leżaków na basenie i plaży. Piaszczysta plaża dużo atrakcji dla dorosłych wieczorami, bardzo miła i uśmiechnięta obsługa.
  WadyJak dla mnie brak

  4.3
  Bozena
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Hotel jako taki ale raczej na miarę 4 gwiazdek Obsługa taka sobie pół godziny przed końcem posiłków zaczynaja zabierać jedzenie które tez jest codziennie takie same Wieczorem zabierane są obrusy ze stołów pomimo ze jeszcze goście siedza przy basenie Wyłącznie goście z Rosji zachowujące się bardzo głośno Animacja żadna ludzie jakby wiecznie byli zmęczeni i niezainteresowani gośćmi Pokoje małe można powiedzieć ogólnie dobre obsługa sprzątająca miła choć wieczorami śmierdzi w łazience Moim zdaniem hotel taki sobie nie zrobił na mnie żadnego wrażenia i raczej to był mój jedyny pobyt w tym chotelu Także żadne wow
  ZaletyBrak

  9.8
  Tomek
  Pobyt - Czerwiec 2009Para
  Jedyny minus to to że tak szybko się skończyło
  9.9
  Justa
  Pobyt - Czerwiec 2009Rodzina z dziećmi

  Mapa

  Pogoda

  30°C
  19°C
  23°C
  12

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, wszyscy Podróżni niezależnie od narodowości, udający się do Turcji, zobowiązani są wypełnić, na 72 h przed wylotem, elektroniczny formularz zgłoszenia Podróżnego - Traveler Entry Form
  zobacz więcej
  Po wypełnieniu formularza klient otrzyma dokument potwierdzający rejestrację wraz z unikatowym kodem HES. Dokument należy wydrukować lub zachować na urządzeniu mobilnym, w celu okazania go obsłudze linii lotniczej przed wylotem.

  Dodatkowo, pasażerowie przybywający z zagranicy muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonanego na 72 godziny przed podróżą lub negatywny wynik szybkiego testu antygenowego z ostatnich 48 godzin przed przylotem. Wynik testu będzie sprawdzany podczas odprawy.

  Z wymogu wykonania testu zwolnione są poniższe osoby:

  - dzieci poniżej 6 roku życia,

  - Ozdrowieńcy, którzy przeszli COVID-19 maksymalnie 6 miesięcy przed wejściem na pokład samolotu, pod warunkiem przedstawienia zaświadczenia lekarskiego wydanego przez właściwe organy,
  - Podróżni zaszczepieni wymaganą dawką (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia,

  Dodatkowo władze Turcji wprowadzają dodatkowy wymóg kwarantanny dla pasażerów przylatujących do kraju rejsami z Brazylii, Indii oraz Republiki Południowej Afryki.

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
  Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.