Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Sural Saray

Kod oferty: WAK710718
Kod oferty: WAK710718

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: ORETKod oferty: WAK710718
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

A.J.
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 16.09.2022
10
Bardzo dziekujemy za udany pobyt w Panstwa hotelu-przyjęcie kolacją w póznych godzinach wieczornych w dniu przyjazdu az po ostatnią godzinę odjazdu. Przemiły i bardzo pomocny personel na plaży, w drink-barach, przy basenie, w jadalni, panie sprzątające aż po Recepcję-wszystko na najwyższym poziomie. Pyszne i bardzo urozmaicone jedzenie, utrzymany w czystości hotel i uprzejmość zasługuje na medal. Przepiekny widok z balkonu pokoju+cudowna pogoda i ciepłe morze to bardzo udany pobyt w SURAL SARAY. Para z Poznania .

Marek
Wrzesień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 11.10.2022
8.0
Fajny basen z dużą przestrzenią otaczającą. Piękny ogród palmowy prowadzący do szerokiej i piaszczystej plaży. Smaczne jedzenie w dużym wyborze. Miła obsługa z managerem Aydinem. Byliśmy w Sural Saray 3 raz i na pewno będziemy chcieli tam powrócić. Dobre miejsce do wypoczynku. Polecamy !!!
ZaletySuper plaża, piękny ogród i basen. Dobre jedzenie i obsługa !!!
WadySłaby Internet !!!

Ola
Sierpień 2022 ·

Para

Dodano: 30.08.2022
2.0
Hotel porażka, brudno w pokojach.Łazienka tragedia ,urwany kran pleśń ,odpadająca klapa z toalety.Lodówka brudna . Przez tydzień pobytu podłoga w pokoju nie była ani razu umyta. Hotel zasługuje góra na 3* nie więcej. Omijajcie hotel dużym łukiem.
ZaletyPlaża OK , basen też.
WadyBrud , słaba obsługa personalna , nikt nigdy nic nie wiedział.

Agnieszka
Sierpień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 10.09.2022
7.0
Hotel stary, ale nie było tragedii. Pokoje codziennie sprzątane , pościel zmieniana, ręczniki też .Kuchnia bardzo dobra wybór jedzenia bardzo duży. Polecam.
ZaletyBrak dzieci . Blisko plaża . Bar przy plaży i przy basenie .
WadyWymaga remontu .

Jacek
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 29.07.2022
2.0
Odradzam hotel brudny, stary. Oferta słaba. Np. siłownia to małe pomieszczenie bez klimatyzacji, ręczników, wody. Połowa sprzętu nie działa. Minibar to mała brudna lodówka z butelką wody 1,6 L. Tylko jeden klucz do pokoju (wg personelu to energy saving", drugi musisz "dokupić" - 30 euro. Basen wewnętrzny w strefie SPA nieczynny. W restauracji bród i smród, choć jedzenie dobre. Ładny ogród, plaża i basen. Najgorszy jest personel, jego szef Aydin, to tragedia. Lata tylko za Rosjanami . Potrafi być wyniosły i arogancki dla innych. Generalnie hotel wymaga remontu i zmiany managementu. Ma potencjał.
ZaletyOgród, basen, plaża .
WadyCała reszta.

Mapa

Kanion Koprulu 45 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 48 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 68 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

17°C
8°C
18°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.