Dobry35 opinii
7.9

3 298

za osobę
Podsumowanie ceny
20
obiekt
obiekt
obiekt, basen
obiekt
obiekt

Promocja

Rainbow - LATO 2023Bezpłatne odwołanie rezerwacji - do 30 dni przed wyjazdem odwołaj rezerwację, a wpłacona przez Ciebie kwota zostanie Ci zwrócona na voucher do wykorzystania na dowolną ofertę z sezonu Lato 2023 Organizatora. Tylko 25% zaliczki.

Opis oferty

Region: Wybrzeże EgejskieOrganizator: RainbowKod oferty: WAK633083

Opis oferty

Położenie:

Hotel położony na dość rozległym terenie z budynkiem głównym oraz budynkami w ogrodzie. Ok. 200m od centrum rozrywkowej miejscowości Gumbet. W najbliższym otoczeniu hotelu znajdują się liczne bary, restauracje oraz kluby. Gumbet słynie z tętniącego życiem centrum oraz licznych dyskotek. Ok. 3km do centrum Bodrum oraz ok. 35km do lotniska Bodrum-Milas.

Plaża:

Bezpośrednio przy piaszczysto-żwirowej plaży z bezpłatnymi leżakami oraz parasolami.

Do dyspozycji gości:

Recepcja, kantor, lobby, restauracja główna, 3 restauracja a’la carte: chińska, rybna oraz włoska (wymagana wcześniejsza rezerwacja), 6 barów, m.in. w lobby, przy basenie i na plaży. Basen zewnętrzny (woda słodka) oraz basen wewnętrzny, brodzik dla dzieci. Ponadto: sklep, fryzjer, fotograf, doktor, pralnia, sala konferencyjna.

Wyżywienie:

Ultra All Inclusive: śniadanie (07:00-11:00), lunch (12:30-14:00), obiadokolacja (19:30-21:30), przekąski w ciągu dnia (12:30-16:30), kawa i ciasteczka (11:00-18:00), nocna przekąska (24:00-01:00), kanapki (00:00-07:00). Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz niektóre importowane napoje dostępne 24 h w Panorama bar. Za dodatkową opłatą: pozostałe importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, świeżo wyciskane soki.

Program sportowy i animacyjny:

Hotel prowadzi dziennie oraz wieczorne animacje w wersji soft. Gry w basenie, rzutki, tenis stołowy, siłownia, pokazy, wieczory turecki, dyskoteka, sauna, łaźnia turecka. Dla dzieci: plac zabaw. Ponadto za dodatkową opłatą: masaże i zabiegi w centrum SPA, jacuzzi, sporty wodne na plaży.

Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu.

Kategoria lokalna:

Strona www:

Program

Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbowna poszczególnych lotniskachna 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkachlokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

Na terenie Turcji obowiązuje wymóg noszenia maseczek w przestrzeniach ogólnodostępnych i środkach transportu (transfery, transport publiczny). W restauracjach lokalnych obowiązuje 50% obłożenia.

"

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, pozostałych wydatków osobistych oraz wizy tureckiej.

Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR. W związku z tym nie będzie możliwości opłacania pakietów płatnych pilotowi oraz wycieczek lokalnych banknotami o tym nominale. Prosimy o poinformowanie Klientów.

Wycieczki lokalne

EFEZ Jedno z najlepiej zachowanych starożytnych miast świata. Wycieczka do Efezu to prawdziwa podróż w objęcia kultury greckiej i rzymskiej oraz do korzeni chrześcijaństwa. Miasto było ośrodkiem kultu bogini Artemidy, prężnie działającym miastem portowym i centrum handlu. Za panowania Rzymian wzniesiono tu świątynie ku czci cesarzy: Domicjana, Trajana i Hadriana. Niesamowite miejsce, którego kamienie pamiętają filozofa Heraklita, a zbocza góry Pion niosą echo wystąpień św. Pawła. Zgodnie z wierzeniami okolice Efezu to także ruiny bazyliki z grobem św. Jana Ewangelisty oraz Dom Marii - Matki Jezusa, gdzie spędziła ostatnie lata życia. Wśród najczęściej odwiedzanych zabytków i atrakcji turystycznych Turcji w 2012 r., Efez ustąpił miejsca jedynie Muzeum Hagia Sophia i Pałacowi Topkapı. Podczas wycieczki zwiedzą Państwo: antyczne miasto Efez, Meryemana (Dom Marii Matki) oraz ruiny Świątyni Artemidy. Cena ok.55 EUR - z regionu Kusadasi., ok. 60 EUR - z regionu Didim, ok. 65 EUR - z regionu Bodrum.

ŞIRINCE Urocza wioska o greckich korzeniach położona na szczycie góry. Niezwykłe widoki i lokalny charakter sprawiają, że nawet szklaneczka herbaty smakuje tu wyjątkowo. Miejsce słynie w wyrobu owocowych win, ale mieszkańcy mają do zaoferowania również wyroby rękodzielnicze, przyprawy, oliwę i świeże soki. Okazja do spędzenia miłego, spokojnego popołudnia, w otoczeniu brzoskwiniowych sadów. Wioska przeżyła prawdziwe oblężenie w grudniu 2012 r., kiedy pojawiło się przekonanie, że zostanie oszczędzona podczas ogłoszonej przez Majów apokalipsy. Cena ok.15 EUR - wycieczka realizowana tylko z regionu Kusadasi.

ADALAND (Kuş adası) Jeden z 10 najlepszych Aquaparków świata! Rodzinną zabawę zapewnia 30 różnych zjeżdżalni i wodnych atrakcji, wśród których znajduje się nawet ekscytująca namiastka raftingu! Rok 2012 przyniósł rozbudowę o dwie kolejne pozycje, z których jedna pnie się w górę aż do wysokości 110metrów. Przy każdej atrakcji nad bezpieczeństwem zjazdów czuwają wykwalifikowani pracownicy. Podczas pobytu w Aquaparku, za dodatkową opłatą, istnieje możliwość uczestniczenia w pokazie delfinów, będzie nawet okazja do pływania z nimi! Cena ok. 22 EUR - z regionu Kusadasi, ok. 40 EUR - z regionu Didim.

POKAZ DELFINÓWCzas spełnić marzenia z dzieciństwa! Najpierw delfiny pochwalą się swoimi niezwykłymi umiejętnościami w wydzielonym akwenie, a następnie będzie możliwość (odpłatnie) kilkuminutowego, indywidualnego pływania z tymi radosnymi stworzeniami. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!Cena ok. 20 EUR - z regionu Kusadasi. ok. 45 EUR z Bodrum.

AQUAPARK BODRUM Wstęp do Aquaparku. Cena ok. 22 EUR - z regionu Bodrum.

HAMAM To idealne miejsce dla Turystów pragnących połączyć przyjemne z pożytecznym - zrelaksować się i jednocześnie zadbać o urodę całego ciała. W czasie zabiegów w łaźni tureckiej (masaż w pianie, peeling specjalną rękawicą) można odpocząć i w pełni się odprężyć. Polecamy zwłaszcza na początku urlopu, peeling dodatkowo przyspieszy opaleniznę. Cena ok. 25 EUR - z regionu Bodrum (ok. 10 EUR bez masażu), ok. 12 EUR - z regionu Didim, ok. 15 EUR z regionu Kusadasi.

KOS Wizyta u Hipokratesa"To grecka wyspa należąca do archipelagu Dodekanez. Od wybrzeży Turcji dzieli ją zaledwie wąska cieśnina. W stolicy wyspy znajdują się ruiny starożytnego Asklepionu - świątyni boga Asklepiosa i starożytnej szkoły lekarskiej. Asklepiejon był początkowo miejscem wypoczynku i rekonwalescencji, później zaś szpitalem i uzdrowiskiem. Kos uważana jest za ojczyznę Hipokratesa. Według podań wykładał on swoje nauki pod ogromnym platanem, zwanym "Drzewem Hipokratesa". Platan rośnie naprzeciw wejścia do zamku Joannitów. W cenie wycieczki transfer do/ z portu, bilety na prom. Cena ok.29 EUR - z regionu Bodrum, ok. 50 EUR - z regionu Didim.

SAMOS Samos jest wyspą leżącą we wschodniej części Morza Egejskiego, 1,5km od brzegu Azji Mniejszej, gdzie w czasach starożytnych rozkwitała grecka kultura. Plemię Pelazgów było pierwszym, które zamieszkiwało wyspę i czciło boginię Herę. Według mitologii, Hera urodziła się na brzegu rzeki Imvras i uważana jest za opiekunkę Samos. Dlatego też jej święty ptak, paw był często spotykany na starożytnych monetach z czasów świetności wyspy. Całkiem prawdopodobne, że nazwa Samos została nadana przez Fenicjan i oznacza "miejsce gdzieś wysoko. Pierwszym mitycznym królem Samos był Ageos, bohater Wyprawy Argonautycznej, który wybudował pierwszą drewnianą świątynię i umieścił tam pomnik bogini Hery. Cena ok.50 EUR -wycieczka realizowana tylko z regionu Kusadasi.

PAMUKKALE Ten turecki cud przyrody znajduje się na terenie Parku Narodowego i został umieszczony na Liście Światowego Dziedzictwa Przyrody UNESCO. Fantastyczne wapienne tarasy, wodospady i gorące źródła królują nad terenami zachodniej Anatolii. Obecny wygląd Pamukkale to efekt trwającego od 14 tysięcy lat procesu osadzania się soli wapnia wytrącanych z wód mineralnych. Nazywane są „Bawełnianym Zamkiem” - białe, kaskadowo ułożone baseny z daleka rzeczywiście wyglądają jak kłębki wełny. Cena ok. 55 EUR - z regionu Kusadasi, ok. 60 EUR - z regionu Didim, ok. 65 EUR - z regionu Bodrum.

DALYAN Wspaniała wyprawa do Dalyanu - niezwykłego miejsca, gdzie spotykają się i mieszają ze sobą flora i fauna typowe dla wód słodkich i słonych. Wynikiem tego spotkania dwóch, zwykle odrębnych światów jest niezwykłe bogactwo, przyrodniczy raj, którego piękno przyciąga turystów wszystkich narodowości. Z autokaru przesiądziemy się na łódkę i popłyniemy do pierwszego punku naszej wycieczki jakim są kąpiele błotne i siarczanowe. Po lunchu wyruszymy w dalszy rejs, naturalnym kanałem łączącym morze z jeziorem Koycegiz. W ten sposób docieramy do miejsca, stanowiącego jeden z najbardziej rozpoznawalnych widoków Turcji - wykute w skale grobowce licyjskie. W końcu dopłyniemy do Żółwiej Plaży - miejsca, w którym zagrożone wyginięciem żółwie morskie składają jaja. Tam przerwa na pływanie i plażowanie. Cena ok. 55 EUR - z regionu Bodrum oraz ok. 60 EUR z regionu Didim.

JEEP SAFARI Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń. Asfaltowe drogi i wygodny autokar mogą dać namiastkę górskiej wycieczki – ale takie zwiedzanie nie zadowoli tych, którzy kochają górskie bezdroża, słońce, kurz i wiatr we włosach. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy program Jeep Safari. Cena ok. 40 EUR - z regionu Didim i Bodrum, ok. 35 EUR z regionu Kusadasi (z regionu Kusadasi możliwość połączenia Jeep Safari + rejs statkiem, cena ok. 45 EUR).

MORSKA WYPRAWA Wakacje to tak długo oczekiwany przez wszystkich czas. Urlop wymyślono właśnie po to, aby zrelaksować się i naładować akumulatory pozytywną energią. Zapraszamy Państwa na rejs statkiem - wycieczka idealna dla wszystkich tych, którzy chcą uciec od miasta, codzienności i spędzić cudowny dzień na łonie natury. Więc koniec z wczesnym wstawaniem, stresem i pośpiechem - dzisiaj płyniemy w rejs. Słońce, delikatny szum morza oraz malownicze krajobrazy z pewnością pozwolą Państwu się zrelaksować. Podczas rejsu można popływać w krystalicznie czystych wodach, opalać się oraz podziwiać piękno urokliwych zatoczek. Lunch na pokładzie. Cena ok. 15 EUR - z regionu Didim, ok.18 - z regionu Kusadasi, ok. 35 - z regionu Bodrum (nielimitowane napoje).

BODRUM CITY TOUR Transport, opieka polskiego pilota wycieczek (Myndos Gate, wiatraki, amfiteatr, czas wolny, zakupy) Cena ok.8 EUR z Bodrum.

JAZDA KONNA Pełna przygód wyprawa konna przez turecką wieś, okoliczne lasy oraz plaże. Cena ok. 40 EUR - z regionu Didim, ok.30 EUR - z regionu Kusadasi.

WYPRAWA NA BAZAR W DIDIM Wizyta na lokalnym bazarze w miejscowości Didim, czas wolny przy świątyni Apollona. Możliwość zrobienia zakupów w sklepie ze skórami. Cena ok. 5 EUR - z regionu Didim.

ZAKUPY W SOKE Zakupy w centrum handlowym oddalonym o ok. 50km od Didim, gdzie znajdują się outlety znanych marek. Cena ok. 15 EUR - z regionu Kusadasi.

KUSADASI CITY TOUR Sobotnia wizyta w centrum miejscowości Kusadasi, podczas której lokalny przewodnik pokaże oraz opowie to co najciekawsze na temat tego miasta. Cena ok.8 EUR - z regionu Kusadasi.

NURKOWANIE Współpracujemy z najlepszymi szkołami nurkowania w Turcji. Firmy te organizują nurkowania i szkolenia dla pojedynczych gości, jak i całych grup. Pozwalają zdobywać międzynarodowe certyfikaty, a doświadczonym nurkom umożliwiają wyprawy w najciekawsze miejsca w okolicy, zapewniając sprzęt i asekurację. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować tej niezwykłej przygody proponujemy program dla początkujących. Instruktor wprowadzi wszystkich w podstawowe zasady nurkowania, zaznajomi ze sprzętem. Następnie w asyście instruktora zejdziemy pod wodę. Dołącz do ekskluzywnego klubu odkrywców głębin! Cena ok. 42 EUR z regionu Bodrum, ok. 40 EUR - z regionu Didim (w przerwie lunch), ok. 30 EUR - z regionu Kusadasi.

Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.

"

Inne

TURCJA EGEJSKA - informacje ogólne

Wybrzeże Morza Egejskiego to kameralna część turystycznej Turcji określana przez wielu turkusowym wybrzeżem, ze względu na charakterystyczny błękit wód niezliczonych, urokliwych zatoczek. Turcja Egejska to niska, biała zabudowa miast, gdzie znajdziemy zarówno ciszę i spokój, jak również liczne atrakcje turystyczne, te starożytne i te bardziej współczesne.

Waluta

TL - lira turecka. Warto zabrać ze sobą Euro (akceptowane po 2008 r.)lub Dolary (akceptowane po 2000 r.). Wymiany pieniędzy można dokonać w kantorach, na poczcie, w banku lub w recepcji hotelu (w hotelach kurs jest zazwyczaj najmniej korzystny).

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwki. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

Czas

+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

Język urzędowy

turecki

Orientacyjne ceny

Pizza ok.30 TL woda 1,5l - ok.3 TL, piwo w sklepie ok.12 TL. Poza sklepami spożywczymi warto się targować.

Poczta

Poczta oznaczona jest PTT (granatowy napis na żółtym tle). Na poczcie można zakupić kartki, znaczki, karty telefoniczne oraz wymienić pieniądze. W niektórych hotelach możliwość pozostawienia kartek pocztowych zaopatrzonych w znaczek - w recepcji. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta ze 100 jednostkami za ok. 5 EUR wystarcza na krótką rozmowę międzynarodową. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych są stosunkowo drogie, dlatego prosimy o sprawdzenie operatora stawek przed wyjazdem.

W regionie

Kusadasi

Malowniczy i urokliwy kurort, położony ok. 100km od Izmiru, jest jednym z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na wybrzeżu egejskim. Swą oryginalną nazwę „wyspa ptaków” zawdzięcza położonej nieopodal małej wysepce, która stanowi turystyczny symbol Kusadasi. Miasto posiada bogatą historię, zabytki z czasów antycznych, barwny folklor oraz bogatą ofertę życia nocnego, a ponadto lazurowo niebieskie morze i przepiękne plaże.

Didim

Nieduże miasteczko położone w miejscu antycznej Didymy, gdzie podziwiać można ruiny świątyni Apollina, zaledwie ok. 70km od lotniska w Bodrum-Milas. Obecnie popularny nadmorski resort słynący z długich piaszczystych plaż, przejrzystej turkusowej wody, zabytkowych ruin oraz niemalże niekończącej się ilości słonecznych dni. Bodrum Miasto portowe, będące bardzo popularną destynacją turystyczną. Słynie zarówno z niepowtarzalnych zabytków, takich jak m.in. Grobowiec Mauzolosa z Halikarnasu będący jednym z 7 Cudów Antycznego Świata, jak również z bogatego życia nocnego, licznych klubów oraz dyskotek.

Izmir

Trzecie co do wielkości miasto oraz, po Stambule, największy port morski Turcji. Miasto przez wieki należące do Greków, będące również częścią Imperium Rzymskiego, łączy w sobie dużą dozę historii wymieszaną z nowoczesnym budownictwem, szerokimi bulwarami oraz kosmopolityczną atmosferą. Będąc w Izmirze nie można pominąć wizyty na agorze, spaceru wzdłuż nadmorskiego deptaku Kordon oraz wizyty na Kemeralti - największym bazarze w mieście.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, WrocławiaiŁodzi.Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.

"

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Turcji trwa od początku czerwca do końca września.

Wizy

Wiza

Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędny jest dowód osobisty ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji LUB paszport ważny co najmniej 150 dni od pierwszego wjazdu do Turcji, czyli 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego (za msz.gov.pl).

Obywatele Polski są zwolnieni z obowiązku wizowego w celu turystycznym do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

Uwaga: Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 26.07.2022 r. i mogą ulec zmianie.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 os. pokoj promo

2 dorosłych

All inclusive ultraPromo
Wylot
POZ · 04.05 (Czw.)Poznań
BJV · 04.05 (Czw.)Bodrum
Godziny lotu podamy później
Przylot
BJV · 11.05 (Czw.)Bodrum
POZ · 11.05 (Czw.)Poznań
Godziny lotu podamy później
6 595 zł
za pokój

2 os. pokoj promo

2 dorosłych

All inclusive ultraPromo
Wylot
WAW · 04.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
BJV · 04.05 (Czw.)Bodrum
Godziny lotu podamy później
Przylot
BJV · 11.05 (Czw.)Bodrum
WAW · 11.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
6 760 zł
za pokój

2 os. pokoj promo

2 dorosłych

All inclusive ultraPromo
Wylot
WRO · 04.05 (Czw.)Wrocław
BJV · 04.05 (Czw.)Bodrum
Godziny lotu podamy później
Przylot
BJV · 11.05 (Czw.)Bodrum
WRO · 11.05 (Czw.)Wrocław
Godziny lotu podamy później
6 766 zł
za pokój

2 os. pokoj promo

2 dorosłych

All inclusive ultraPromo
Wylot
GDN · 04.05 (Czw.)Gdańsk
BJV · 04.05 (Czw.)Bodrum
Godziny lotu podamy później
Przylot
BJV · 11.05 (Czw.)Bodrum
GDN · 11.05 (Czw.)Gdańsk
Godziny lotu podamy później
6 930 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Oficjalny parking P4, Bukowska 285, 60-189 Poznań

170
za 1 auto
1 auto
Data od
04.05.2023
Data do
11.05.2023
170
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka6 595
Cena całkowita6 595
Zaliczka płatna teraz1 649
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Ania
Klient Wakacje.pl
Maj 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 22.05.2022
8.0
Byłam w połowie maja, początek sezonu. Mało ludzi, obsługa bardzo miła, jedzonko dobre.
ZaletyPan Smile Dobre jedzenie Centrum miasta Piaszczysta plaża i przejrzysta woda
WadyZa głośna muzyka na basenie

Marta
Wrzesień 2021 ·

Grupa znajomych

Dodano: 17.09.2021
5.0
Hotel do 5* na pewno nie należy. Pokoje stare i niedokładnie posprzątane (a sprzątanie w trakcie pobytu ograniczało się do wymiany ręczników i kosza na śmieci). Chodź z tego co udało nam się zauważyć, niektóre pokoje były w nieco lepszym standardzie. Niestety nie nasze????. Bardzo słychać sąsiadów z pokojów obok. Jedzenie mocno średnie i chłodne. Ja jako osoba wege jadłam głównie warzywa i frytki xD. Alkohole tylko lokalne, tylko jeden barman tak naprawdę miał pojęcie co z nich zrobić żeby wyszło coś w miarę fajnego. Obok baru przy basenie chill, gdzie znajdował się tenis stołowy i bilard niemiłosiernie czymś cuchniało, wiec wraz ze znajomymi pobyliśmy tam w ciągu wyjazdu może z 15 minut, mimo że bardzo lubimy grać. Plaża mimo certyfikatu błękitnej flagi dość brudna (pływające śmieci w wodzie). Nie wykąpaliśmy się ani razu :(. Brak animacji w ciągu dnia, mimo że były wypisane na hotelowej rozpisce. Na plus wieczorki tematyczne, zawsze coś w miarę urozmaicającego wieczór działo się wieczorem. Obsługa miła, choć z wyjątkami. Na plaży fajne atrakcje wodne dodatkowo płatne ale warto skorzystać. Super widok z głównej restauracji z 6 piętra. Blisko kilka lokalnych sklepów. Ogólnie - miło spędzony czas, ale głównie ze względu na towarzystwo i pogodę. Hotelu drugi raz bym nie wybrała, ale jeżeli ktoś nastawia się na hotel bardziej 3*, to ok.
ZaletyBlisko plaży, widok z restauracji, baseny, obsługa
WadyPokoje, jedzenie, czystość

SYLWIA
Wrzesień 2021 ·

Para

Dodano: 01.10.2021
3.4
Byliśmy , razem z mężem w Hotelu w okresie 5-12.09.2021. Zdecydowaliśmy się na wybór tego właśnie hotelu ze względu na 5* (wg wakacje .pl) oraz opcje Ultra All Inclusive. Niestety Hotel absolutnie nie spełnia warunków hotelu 5*- jest stary, brudny (pokoje, hol i stołówka). Przy zakwaterowaniu Pani w recepcji z trudnością porozumiewała się w języku angielskim, nie rozumiała co się do niej mówiło. Pokój, który otrzymaliśmy (na 4 piętrze) to jakiś horror po prostu-obskurny, na ścianach stare, brudne tapety a łazienka maleńka(ciężko było w ogóle dostać się do prysznica) z potłuczonymi kafelkami, grzybem oraz szafka pod umywalka wyłożona szybą (stara szafka rozchodząca się ) Ponadto okna wychodziły na miasto tętniące życiem przez całą noc, hałas i krzyki dodatkowo uniemożliwiały spokojny wypoczynek. Na drugi dzień po awanturze otrzymaliśmy inny \\\"lepszy\\\" pokój, w którym podłoga rozchodziła się (najwyraźniej po wcześniejszym namoczeniu) oraz sedesem brązowym od rdzy i kamienia . Opcja Ultra All Inclusive to jakaś totalna kpina (niejednokrotnie bywaliśmy w hotelach , gdzie opcja All Inclusive była o niebo bardziej urozmaicona )-bardzo mała ilość posiłków, średnio smacznych. W porze gdzie było największe obłożenie gości za posiłkach brakowało jedzenia. Sama restauracja (położona na 6 piętrze) poza widokiem również totalne nieporozumienie. bardzo często brakowało miejsc siedzących, po podłodze \\\"latały\\\" zużyte papierowe kubki oraz maseczki. Obsługa(kelnerzy, barmani) bardzo mili i pomocni, robili co mogli, jednak było ich zbyt mało jak na tak dużą ilość gości. Jedynym plusem tego hotelu jest ogród z leżakami i bliskość basenu ( z jednej strony) oraz morza (z drugiej strony) i widok na zatokę w okolicach Bodrum-jednak nie to stanowi chyba o kwalifikacji Hotelu na poziom * Pragnę zaznaczyć ,że nie jest to jedynie moje, odosobnione wrażenie z kiepskiej jakości hotelu i oferowanego wypoczynku. Większość miała podobne odczucia.
ZaletyPołożenie: blisko do morza i basenu
WadyHotel co najwyżej zasługuje na 3 *!! Lata świetności ma już dawno za sobą, pokoje zniszczone , do tego obskurne i brudne. Opcja Ultra All Inclusive bardzo skromna.

Magda
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
7.0
Hotel posiada dwa standardy pokoi lepsze i gorsze, które nie zasługują na 4 gwiazdki. Ponadto w hotelu jest wiele pokoi nie nadających się do zamieszkania: bez okien i balkonu, lub z widokiem na wysoki mur w odległości 1,5 metra. <br>Wygląda na to, iż polskie biura podroży nie mają siły przebicia, gdyż właśnie te gorsze pokoje przyznawane są w dużej mierze polskim turystom a załatwienie dobrego miejsca leży w gestii turysty (trzeba znać angielski). <br>Plaża jest mała, żwirowo-kamienista. Basen jest mały i zatłoczony - nadaje się bardziej do ochłodzenia się niż do pływania. Największym problemem jest zbyt mała ilość leżaków (standardem jest poranny wyścig w celu zajęcia leżaka-dotyczy to plaży jak również leżaków przy basenie). <br>Jedzenie monotonne, praktycznie wszystkie posiłki w zawiesistych sosach, co przy temperaturze 40stopni Celsjusza może nie być atrakcyjne.<br>Hotel położony blisko centrum miasta, zatem nadaje się dla osób lubiących nocny tryb życia. <br>Ogólne wrażenia są pozytywne jednakże nie obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji. <br>Przedstawiciele biura podróży nie utożsamiają się z klientem z celu rozwiązania jakichkolwiek problemów - brak realnego wsparcia.<br>

Natalia
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
9.6
Hotel rewelacja! Najbardziej prestiżowy i elegancki w okolicy! Obsługa na najwyższym poziomie! Jedzenie pyszne, urozmaicone i pod dostatkiem! Plaża w wyciągniecie reki. Jednym, małym minusem jest dość małych rozmiarów basen, reszta bez zarzutów! Polecam pod każdym względem!!!

Mapa

Pogoda

24°C
14°C
19°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.