Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Gardenia (Isolaccia)

Kod oferty: WAK579325
Kod oferty: WAK579325
1/7
obiekt, teren hotelu
obiekt
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
pokój

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z rabatem w wysokości 146 zł/os. (wliczony w cenę) i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: Alta ValtellinaOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK579325

Miasto

Bormio

Kraj

Włochy

Położenie

Przytulny, 2-gwiazdkowy Hotel Gardenia znajduje się w mieście Isolaccia, u stóp parku narodowego Stilfser Joch i oddalony jest ok. 7km od centrum miejscowości Bormio. Odległość do kolejki górskiej (Isolaccia Pian della Motta) wynosi ok. 1km. Przystanek autobusowy dla narciarzy, a także centrum oferujące możliwość zrobienia zakupów, są do Państwa dyspozycji w odległości około 200m od obiektu.

Wyposażenie

Hotel wyposażony jest w recepcję, Wi-Fi (w pomieszczeniach ogólnodostępnych), restaurację, bar, pokój TV i czytelnię, a także pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego. Przy hotelu do dyspozycji gości znajdują się ponadto bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność), a także płatny garaż.

Wyżywienie

Cena wyjazdu obejmuje wyżywienie HB (dwa posiłki), które składa się ze śniadania i 3-daniowego menu na kolację. Menu dla dzieci możliwe jest na zapytanie. Kolacja bożonarodzeniowa, a także menu sylwestrowe są obowiązkowe i płatne na miejscu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Łóżeczko dla dzieci (ograniczona dostępność): 5,- € /dzień Garaż (ograniczona dostępność, na zapytanie): 7,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKolacja bożonarodzeniowa: 30,- € /osoba (zniżka dla dzieci)Menu sylwestrowe: 40,- € /osoba (zniżka dla dzieci)Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (5,- € /dzień, bez karmy, tylko małe psy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione zostanie wystawiony voucher na karnet narciarski. Do zakupionego karnetu narciarskiego osoby dorosłej dziecko należące do wyżej wymienionej grupy wiekowej otrzyma bezpłatny karnet do korzystania z wyciągów. Jeżeli liczba dzieci w trakcie wyjazdu przewyższa liczbę dorosłych uczestników wyjazdu należy zakupić na miejscu karnet narciarski przeznaczony dla dzieci. Więcej informacji otrzymają Państwo w kasie przy wyciągu. Przy zakupie 6-dniowego i dłuższego karnetu narciarskiego mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z możliwości nocnego biegu (więcej informacji na miejscu, prawdopodobnie od stycznia).

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

Pokój z podwójnym łóżkiem, TV i telefonem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Pokój z podwójnym łóżkiem i dostawką, TV i telefonem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, hb

Pokój z podwójnym łóżkiem i dwoma dostawkami, TV i telefonem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką

Dojazd

Kolej: Tirano (ok. 40km)Przelot: Bergamo (ok. 165km), Innsbruck (ok. 195km), Werona (235km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski bormio

Maks. wysokość: 3012mMin. wysokość: 1225mWys. miejscowość: 1225mWyciągi łącznie: 15Orczyki: 8Krzesełka: 5Gondole: 2Trasy łącznie: 50kmTrasy zielone/niebieskie: 14kmTrasy czerwone: 34kmTrasy czarne: 2km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
03.12.2022

Wykwaterowanie

Sobota
10.12.2022

Dostępne pokoje

Pokój 2-osob. prysznic/wc

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Pogoda

8°C
4°C
12°C
3

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID, który we Włoszech ważny jest 6 miesięcy (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 72 godziny przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test na zakończenie kwarantanny.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Malowniczo położona Alta Valtellina jest jednym z najbardziej prestiżowych alpejskich destynacji. Łącznie obejmuje niemal 215 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Terytorialnie obejmuje: Livigno, Bormio, Santa Caterina i Valdidentro. Czeka tu na nas 30 wyciągów i bardzo dobrze przygotowane trasy zjazdowe. Sezon narciarski trwa tu długo - do połowy kwietnia. Stacje tego regionu są od siebie znacznie oddalone ale kursujące pomiędzy nimi busy szybko eliminują tę niedogodność. Alta Valtellina oferuje także wiele dodatkowych atrakcji - m.in. w Bormio zajrzyjmy leczniczej kąpieli w słynnych gorących źródłach. Dużym atutem regionu jest także strefa wolnocłowa w Livigno.

Apres ski

Narty w Alta Valtellina to nie tylko białe szaleństwo ale wiele dodatkowych atrakcji, z których możemy skorzystać po zejściu ze stoków narciarskich. Czeka tam na nas dobra zabawa w klubach i dyskotekach, fantastyczne kuligi. Zagramy także w curling, pojeździmy na lodowisku, rozciągniemy także mięśnie grając w squash. Jeżeli na narty pojechaliśmy z dziećmi to nie musimy się martwić o nudę ponieważ wybierzemy się z nimi do kina lub snowparku. A kiedy zapragniemy spędzić romantyczny wieczór wybierzemy się na kolację do restauracji Cedrone (Bormio), serwującej doskonale dania lokalnej kuchni.

Snowparki

W regionie Alta Valtellina mamy do dyspozycji kilka snowparków. Do tych najbardziej znanych należą: Snowpark Mottolino i Livigno Park 3000 (wielokrotnie doceniony na największych włoskich targach narciarskich) oraz Amerikan PArk (mniejszy lecz wyspecjalizowany w organizacji lokalnych imprez z dużą sceną freestyl'ową). Doskonałym uzupełnieniem jest Snowpark Bormio - idealne miejsce dla amatorów freestyl'u i jazdy na snowboardzie. 5-metrowy rail plug, 3 -metrowy rail, mini kicker, bench rail i 12-metrowy kicker to zaledwie przedsmak atrakcji jakie czekają na Ciebie.

Mapa tras