Opinie o biurze Exim Tours

Exim Tours

Pierwszy raz lecieliśmy do Turcji z Exim Tours i mam nadzieje, że nie ostatni. Przed wylotem czytałem opinie na różnych portalach na temat biura i mogę śmiało stwierdzić, że są mocno przesadzone i wątpliwe. Cała oferta biura podróży zgodna z opisem. Rezydenci czekali przed lotniskiem z wielkim uśmiechem na twarzy, potrafili odpowiedzieć na każde pytanie i byli dostępni 24/7. Hotel (Laguna Beach Alya) który wybraliśmy miał 5* po tygodniowym pobycie jak tylko bym mógł dałbym im o wiele więcej. Wielka różnorodność jedzenia (dania z każdego zakątku świata, tematyczne kolacje, tradycyjne potrawy tureckie, ciągły dostęp do różnych słodyczy, przystawek, napojów oraz wysokiej jakości alkohole. Plaża hotelowa z barem i ciepłymi posiłkami, bardzo wygodne leżaki - co chwile z hotelu odjeżdża samochód który może Cię zawieźć na plaże, ponieważ mimo że plaża była bardzo blisko to było bardzo strome zejście. Pokoje w bardzo dobrym standardzie, codziennie sprzątane. Obsługa hotelowa bardzo uprzejma i pomocna. Jednym słowem Rewelacja.

Igor

Zakup Tunezja 7 dni All Exklusive 24H. Okazało się że nie 24H tylko od 10.00 do 02.00. Wykupiony pokój z widokiem na morze ale dostałem z widokiem na basen. W recepcji hamsko domagali się 20 euro za pokój z widokiem na morze. Rezydent wogole nie pojawił się. Zero kontaktu. Dzwonili ale nie odebrał telefonu.

Byłam z biura w Hiszpani w sAlou. Opieka rezydenta tylko telefonicznai do tego nie kompetentna Pani rezydent( o czym dowiedziałam sie dopiero po wykupie wycieczki). Zero zorganizowanych wycieczek, słaba komunikacja.Osoba starsza nieznająca jezyka moze mieć problem.

Marek

Brak zastrzeżeń. SMS po wyładowaniu z informacjami gdzie się udać to duży plus! Rezydent profesjonalny.

Renata

Biuro bardzo pomocne, wszystko jasne i czytelne z niczym nie było problemów. Dziękujemy i na pewno skorzystamy.

Dominik

Brak jakiejkolwiek opieki Pani rezydent podczas pobytu która podczas spotkania po przylocie opowiadała własne historię z życia oraz oznajmiła swoją opinię co do różnych części Polski co skutkowało brakiem ważnych informacji co do samego pobytu. Podczas pytań do Pani rezydent o różne informacje nie umiała udzielić informacji ani wytłumaczyć zrozumiale jak na przykład można wykupić wycieczkę podczas pobytu, chwalenie się było główną cechą Pani rezydent która zostawiła nas zdanych samych na siebie podczas całej podróży , nie polecam tego biura

Julia

Właśnie wróciłam z Majorki transport z domu do lotniska super. Na miejscu byliśmy o 4 nad ranem A pokoje mieliśmy dostać od godziny 14. Nie mieliśmy co za sobą zrobić, chodziliśmy po mieście i spaliśmy na plaży czekając na pokoje. Hotel i pokoje adekwatne do opisu i oferty. Cały pobyt na Majorce jak najlepiej jedynie co to był problem z Panią rezydent. Będąc w sytuacjach problematycznych Pani nie chciała pomagać. Brat wypożyczył skuter który się zepsuł niestety ludzie z wypożyczalni mówili tylko po Hiszpańsku. Brat zadzwonił do Pani rezydent czy mogłaby przetłumaczyć z Hiszpańskiego na Polski, niestety omówiła mówiąc, że to nie jest w jej obowiązkach rezydentki. Podsumowując transfer i hotel super. Pani rezydent zawiodła i to jest jedyny minus tego biura podróży. Pozdrawiam.

Łukasz Wawrzyniak

Oferta waszych wycieczek jest żenująca.. skorzystaliśmy z wycieczki do Warny/Aladzy/Delfinarium. Pani rezydentka zachwalała wasze wycieczki. Przekazała informacje o tym ze w zakresie wycieczki jest. Delfinarium oraz Wycieczka do klasztoru w Aladzy i Warny z ?Przewodnikiem z Polski? te słowa są zaznaczone gdyż są naprawdę bardzo istotne jeśli chodzi o dalszą część historii. Na miejscu okazało się ze przewodnik jest Bułgarką do tego starszą Panią, która zna język polski(bardzo sympatyczna Pani) ale niestety nie mówiła często zrozumiale. Okazało się ze Pani z nami nie chodziła jak ?przewodnik? tylko była pilotem wycieczki, nadzorującym wszystko z autobusu. W Klasztorze niestety nie było tabliczek w języku polskim(to jest zrozumiałe), ale nie było tez takowych w języku angielskim-(i tu przydałby się ?przewodnik?). Warna- cóż tu powiedzieć, miejsce śmierci Króla Polski (w zasadzie pod Warną). Myślałem ze wycieczka ma właśnie na celu zobaczenie miejsca bitwa, dowiedzenia się jakichś ciekawych informacji o tym(może takie były ale nie rozumiałem zbytnio Pani ?Pilot?) Niestety jakiż był mój zawód gdy stanęliśmy na środku Warny, poszliśmy zjeść obiad i zostaliśmy puszczeni ?samopas?. Warna była tak ciekawa turystycznie jak Wloclawek wiec może biuro powinno pomyśleć o wycieczkach po Włocławku taniej i nie trzeba lecieć do Bułgarii). W Delfinarium było fajnie tu nie ma się do czego przyczepić. Proponuje aby biuro ulepszylo organizacje wycieczek skoro bierze około 180zl od osoby. Rezydent tez niech nie wprowadza w błąd bo człowiek nie potrzebnie się nastawia na ffajną wycieczkę a tu taki zawód. Rozumiem ze Bułgarią jeśli chodzi o zabytki itd to nie Grecją czy Włochy, ale w takim wypadku nie powinno się mydlić oczu przyjezdnym ze jednak jest coś do zobaczenia i bierze się za to grubą kasę(dla nas 360zl to dużo) Napewno następnym razem poważnie się zastanowimy czy skorzystać z oferty Państwa Biura.

Pobyt mieliśmy od czwartku, do środy, a rezydent Kais był w sobotę wieczorem - trochę późno., bo nie mogliśmy już załapać się na jedną z oferowanych wycieczek. Ale dał wiele cennych wskazówek i opowiedział trochę historii i regionalnych ciekawostek. W ofercie w godz windserfingu, o której nie wiedział nawet rezydent, i wcale się nie dziwię, bo takiego sprzętu nigdzie w okolicy nie było. Reszta super. Godne polecenia. Bardzo udane wakacje. Chętnie tu wrócę.

Marek

TRAGEDIA NIC SIĘ NIE ZGADZA Z OPISEM JAK ZŁOŻYSZ REKLAMACJE TO JEST NIEUWZGLĘDNIANA NIE POLECAM