Opinie o biurze Itaka

• ARUBA Wyżywienie zgodnie z programem
Zobacz wszystkie oferty Itaka

Iwona Wawreniuk

katarzyna górkowska

byłam z biurem Itaka w Turcji w lipcu 2008 dopłaciłam do pokoju z widokiem nad morzem i tarasem a dostałam pokój na chuczną ulicę i bez tarasu pani Magda rezydentka w hotelu Joy Pegazos Word niekompetentna niemiła oszustka nic ją nieobchodziło wycieczka do Kapadocji totalna klapa rezydentka kłamała ze jedzie Polak a dala Turka ktory niemówil po polsku biuro Itaka jest za drogie do swoich ofert

Paweł Jaroszyński

z biurem ITAKI podróżowałem pierwszy raz.Mogę stwierdzic że nie zawiodłem się na organizatorze lecz na p.rezydent( p.ELA Kochanek ) która jest tylko po to aby odbębnic co swoje.A NAWET TEGO NIE POTRAFIŁA.Wszystkie problemy musielismy załatwiać sami bo p.rezydent tylko obiecywała. Ogólnie polecam hotel JOY KIRIS WORLD (TURCJA)

viola

Anna Jonka

Rezydentka nie przygotowana, brak wiedzy, brak zainteresowania, brak zaangażowania,,,, brak kompetencji. Nawet nie zna włoskiego, w kraju gdzie prawie nikt nie mówi po angielsku. Nie zna infrastruktury, komunikacji, zaopatrzenia sklepów, zasadniczo niczego poza ofertą wycieczek fakultatywnych.

Marcin Zakierski

Zmiana godzin wylotu (szybciej o 15 h), ale z 2 dniowym wyprzedzeniem to jedyny minus.

Krzysztof Szura

Bylem z biurem itaka na gran canari. Ogólnie Oceniam przecietnie. Rezydent beznadziejny Pani niedouczona , nawet do hotelu nie miala czasu nas zawiezc z lotniska . w czasie powrotu z hotelu wywieziono nas o godzinei 5.00 rano pobudka o 4.20 , gdzie okazalo sie ze samolot odleci dopiero o godzinie 14.00 . Pani rezydent tak wlasnie byla zorientowana we wszystkich sprawach . Mysmy poznali pania dopiero podczas odlotu , ale nie zalujemy .

Mateusz

rafal trydenski

Rezydentka pani Joanna "opiekujaca" sie naszym hotelem w Turcji "Hotel Joy Pegasos Planet Resort/Royal Incekum wykazala sie jak na obecne czasy niezwyklym i niespotykanym juz w dzisiejszych czasach zachowaniem wobec swoich "klientow" - turystow. Pani rezydentka byla osoba bardzo niekulturalna nawet hamska!!! nie traktowala turystow w sposob partnerski, odrzucala telefony , przekazywala informacje turystom ze przeciez ona nie musi z nimi rozmawiac. Zastanawiam sie jak firma moze pozwoilc sobie na zatrudnianie takiej osoby.

Monika Sobczak

Jeśli chodzi o biuro podróży Itaka to NIE POLECAM!!!! Z Itaką wybrałam się na 2- tygodniowe (12.08-29.08.2008) wakacje do Egiptu (Sharm El Sheikh) do hotelu Crowne Plaza. Miał być to miły, przyjemny wypoczynek, a co było - mnóstwo nerwów. Wykupiłam ofertę z opcją all inclusive, która w rzeczywistości okazała się ofertą noszącą nazwę "I WISH" . Pani z biua Itaka nie poinformowała mnie, że w hotelu Crowne Plaza występują dwie opcje: "I wish" i "ultra all inclusive". W opcji "I wish" nie można było zamawiać drinków(trzeba było za nie płacić), trzeba było stać w kolejkach za napojem, za stolikiem aby zjeść śniadanie-obiad-kolację, nie można było zjeść kolacji w środku restauracji (bar BQ) . Dużo można by pisać na temat tego co było, a co miało być! Jednym słowem biuro podróży ITAKA oszukało mnie sprzedająć mi ofertę z opcją all inclusive, a w rzeczywistości okazało się że taka opcja nie została wykupiona!!!