Opinie o biurze Itaka

Itaka

Urbaniak

Godziny przylotu i odlotu samolotu tak ustawione, że zniknął nam jeden dzień wakacji. Reszta bez zastrzeżeń.

Monika Zemła

właściwie wszystko ok

Iwona Wawreniuk

katarzyna górkowska

byłam z biurem Itaka w Turcji w lipcu 2008 dopłaciłam do pokoju z widokiem nad morzem i tarasem a dostałam pokój na chuczną ulicę i bez tarasu pani Magda rezydentka w hotelu Joy Pegazos Word niekompetentna niemiła oszustka nic ją nieobchodziło wycieczka do Kapadocji totalna klapa rezydentka kłamała ze jedzie Polak a dala Turka ktory niemówil po polsku biuro Itaka jest za drogie do swoich ofert

Paweł Jaroszyński

z biurem ITAKI podróżowałem pierwszy raz.Mogę stwierdzic że nie zawiodłem się na organizatorze lecz na p.rezydent( p.ELA Kochanek ) która jest tylko po to aby odbębnic co swoje.A NAWET TEGO NIE POTRAFIŁA.Wszystkie problemy musielismy załatwiać sami bo p.rezydent tylko obiecywała. Ogólnie polecam hotel JOY KIRIS WORLD (TURCJA)

viola

Anna Jonka

Rezydentka nie przygotowana, brak wiedzy, brak zainteresowania, brak zaangażowania,,,, brak kompetencji. Nawet nie zna włoskiego, w kraju gdzie prawie nikt nie mówi po angielsku. Nie zna infrastruktury, komunikacji, zaopatrzenia sklepów, zasadniczo niczego poza ofertą wycieczek fakultatywnych.

Marcin Zakierski

Zmiana godzin wylotu (szybciej o 15 h), ale z 2 dniowym wyprzedzeniem to jedyny minus.

Krzysztof Szura

Bylem z biurem itaka na gran canari. Ogólnie Oceniam przecietnie. Rezydent beznadziejny Pani niedouczona , nawet do hotelu nie miala czasu nas zawiezc z lotniska . w czasie powrotu z hotelu wywieziono nas o godzinei 5.00 rano pobudka o 4.20 , gdzie okazalo sie ze samolot odleci dopiero o godzinie 14.00 . Pani rezydent tak wlasnie byla zorientowana we wszystkich sprawach . Mysmy poznali pania dopiero podczas odlotu , ale nie zalujemy .

Mateusz