Opinie o hotelu Acapulco Resort
Cypr / Cypr Północny

Acapulco Resort: aquapark

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, miniklub, plac zabaw oraz opiekunka i minilunapark (za dopłatą).
  • Atrakcyjna lokalizacja: w otoczeniu zadbanego ogrodu, w malowniczej zatoczce, ok. 10 km od centrum Kyrenii.
  • Dla amatorów gry w golfa: w pobliżu hotelu znajduje się pole golfowe - Korineum Golf & Country Club.
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

Ewelina

• Wady UWAGA!!!! bliskie położenie od strefy wojskowej ok. 300-500 m, gdzie są bunkry z bombami.

Ludzie zastanówcie się, nie bierzcie tego hotelu. Byliśmy z dziećmi we wrześniu 2019, mieliśmy pecha, bo ktoś podpalił strefę i bomby latały nam nad głowami, prawie jak atak terrorystyczny. Przeżyliśmy koszmar, mamy traumę do dzisiaj. Organizator nie mówi ani słowa o tym, że hotel sąsiaduje z tak niebezpiecznym terenem!!!!

Mariusz

• Zalety Ładny, bardzo zadbany teren. Super posiłki. Ogólnie czystość hotelu.
    • Wady Nie ma gdzie wieczorem iść na spacer poza hotel, ale to nie wada, tylko informacja.

Pobyt końcówka sierpnia. Hotel rewelacyjny dla rodzin z dziećmi. W wersji soft ALL jeden bar (na 4) serwujący napoje, nie mniej nie było to problemem. Po prostu spacer 3min. z plaży bo bar był przy aquaparku. Jak ktoś piszę, że wolał zapłacić niż iść w upale (kilometry) do baru, to oznacza, że albo wysiłkiem jest dla niego również wiązanie butów, albo w dzieciństwie jadł tylko banany. Ogólnie jedynie brak lodów dla dzieci był dziwny, ale też nie odebraliśmy tego jako minus (wręcz przeciwnie - nikt się nie przeziębił). Napoje typu cola, fanta, sprite - b. dobre. Piwo jak piwo, reszta alko - jak to zazwyczaj bywa. Plaża przy hotelu, czysta, łagodne zejście idealne dla dzieci, leżaki bezpłatne. Rewelacyjne jedzenie, dobre i spory wybór. Jedynym małym minusem było czekanie na stolik jeśli nie przyszło się kilka min od rozpoczęcia kolacji, ale wystarczyło poprosić kelnera i biegiem organizował stolik. Nigdy nie czekaliśmy dłużej jak 5-8min, a byliśmy w 8 osób, (we 4 pewnie w ogóle nie było by czekania). Super baseny, dosłownie dla każdego. Basen tylko dla dorosłych z widokiem na morze - jeśli ktoś woli ciszę. Zjeżdżalnie i aquapark dla każdej grupy wiekowej od 2 do 100lat. W weekendy pojawiało się sporo miejscowych na aquaparku. Casino też jest niecodzienną atrakcją (ale drogą ;))

• Zalety piękna i duża plaża, zadbany teren z pięknym ogrodem, wyśmienite jedzenie, miła i pomocna obsługa
    • Wady nie ma

Byliśmy w tym hotelu z dziećmi już 4 raz (2016, 2017, 2018, 2019). Hotel trzyma poziom. Ładne, codziennie sprzątane pokoje. Znakomite i urozmaicone jedzenie. Teren hotelu jest duży, więc każdy powinien znaleźć sobie miejsce. Nigdy nie brakuje leżaków na plaży. Piękny duży basen (głębokość od 1,20m do 2m), więc i popływać można bez najmniejszego problemu. Bardzo fajny aquapark z częścią dla maluchów i dla dorosłych. Temperatura morza i w basenie ok 27-28 stopni, więc wchodzi się do wody bez gęsiej skórki ;) Bogaty program animacji, choć my akurat z nich nie korzystaliśmy. Wieczorem mini disco dla najmłodszych, potem występy, konkursy, itp. Trudno doszukać się wad tego miejsca. Jeżeli ktoś chce fajnie wypocząć, można tam jechać w ciemno.

Pat

• Zalety Duża plaża, spore baseny, super zjeżdżalnie i bardzo dobre jedzenie.
    • Wady Tak bardziej dla informacji, wokół hotelu nic nie ma.

Duża plaża, spore baseny, super zjeżdżalnie i bardzo dobre jedzenie.

Aisha

• Zalety Serwis sprzątający podczas całego pobytu nie umył drzwi wejsciowucj a były całe pomazane za to pościel była czasta i uzupełniali przybory toaletowe. Wifi działa prawie na całym terenie hotelu.
    • Wady jest ich sporo: brak kantoru na terenie całego hotelu. brak znajomości angielskiego przez obsługę, brak opieki ratownika na basenach i zjeżdzalniach, tzn oni są ale są zajęci swoimi smartphonami.Byliśmy tam tydzień i w ciągu tego czasu 2 razy było pogotowie po dzieci a za drugim razem niestety 4latek UTONĄŁ.Brak muzyki wieczorem w barze. Wieczorem atrakcje mają tylko dzieci. Brak atrakcji nad morzem, przydałby się jakiś banan,skutery, łódki- cokolwiek.

Mogło być lepiej za te 5 gwiazek. Ogólnie hotel nastawiony tylko dla rodzin z dziećmi.

• Zalety położenie blisko morza, sporo basenów, wybór jedzenia i jego jakość, aquapark ze zjeżdżalniami o różnym poziomie trudności, wysoka kultura osobista personelu
    • Wady cykady!!!! trochę za mało barów z all inclusive

trzeba uważać z transmisją danych, bo lotnisko jest na południu wyspy w strefie greckiej, a sam hotel na północy w strefie tureckiej, a co za tym idzie, koszty rozliczane poza Unia, waluta glownie lira turecka. Nie wiem jak z honorowaniem EKUZ, bo nie mielismy koniecznosci kontaktu z lekarzem. Hotel ma konstrukcje 3 glownych budynkow (5 pietrowych) z pokojami plus mnostwo pojedynczych domkow. My bylismy w jednym z budynkow glownych. Serwis sprzatajacy fachowy, codziennie wymieniane reczniki i uzupelniane przybory kosmetyczne. Rozmiar i wyposazenie pokoju wystarczajace. Posilki w ogromnej sali restauracyjnej, ktora na kazdym posilku byla w stanie pomiescic ok 700 osob. W przewazajacej ilosci to turysci z Turcji. Jakosc posilkow rewelacyjna, swieze produkty, rano punkt ze swiezo wyciskanymi sokami (platne) wieczorem pieczone ryby, mieso, kebab. Serwis kelnerski na wysokim poziomie, nigdy nie trzeba bylo dlugo czekac na przygotowanie stolika. Hotel zajmuje duzy teren, wspaniale utrzymane ogrody, basen infinity ze strefa relaksu dla doroslych (ponizej 17 roku nie wpuszczaja). Strefa basenow przy aquapartu dla dzieci raj, nie trzeba bylo zajmowac lezaka o 8 rano. Zawsze cos sie znalazlo. Zaraz przy hotelu plaza, morze o krystalicznej przejrzystosci, mega cieple. Prosze czytajcie swoje umowy, nawet jesli biuro podrozy sprzedaje ten hotel z All Inclusive, to tak naprawde to jest wersja Soft. Tzn, nie ma (jak np w Grecji) porozstawianych automatow z napojami, cola, piwem, lokalnym winem, Nie ma budek z lodami. Jedyny bar z all inclusive jest na koncu obiektu. co zakladam jest celowe, zeby ludzie w innych miejscach hotelu kupowali przekaski. Dla jednych plus, dla drugich minus. Dzieki tej wersji to pierwsze wakacje, na ktorych widzialam, ze jedzenie nie jest marnowane, nie walaja sie wszedzie frytki i jakies fast foodu. I wrocilimy z wakacji bez anginy:) Mini Club - symatyczne panie, mini disco co wieczor takie samo, ale dzieciaki i tak chcialy chodzic i tanczych uklady. Animatorzy z Kenii nie narzucajacy sie, kto chcial to sie zglaszal. Nie ukrywajmy, ze przy temperaturze blisko 40 stopni, zumba czy aerobik na dworzu, jakos mnie nie pociagaly. My ogolnie jestesmy zadowoleni dzieci 7 i 10 lat nawet chca tam wrocic.

ALICJA

• Zalety PIĘKNY OGRÓD POKOJE JAK NA HOTEL 5*BARDZO ŚREDNIE ,JEDZENIE OK.
    • Wady HOTEL POŁOŻONY NA BARDZO ROZLEGŁYM TERENIE I DOJŚCIE DO PLAŻY BASENÓW ,RECEPCJI,CZY NA POSIŁEK PRZY UPALE 40 ST.TO NIE LADA WYZWANIE ZWŁASZCZA ŻE TEREN NIERÓWNY I TRZEBA SIĘ WDRAPYWAĆ POD GÓRĘ.JEDYNY BAR DOSTĘPNY DLA NAS W OPCJI ALL NA SAMYM KOŃCU ZA ZJEŻDŻALNIAMI BRUDNY STOLIKI LEPKIE OD WYLANYCH NAPOI I PLASTIKOWYCH KUBKÓW BARMANI NIESYMPATYCZNI Z ŁASKĄ NALEWAJĄ DZIECIOM NAPOJE.REZYDENT AROGANCKI NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIADAŁ ŻE TRZEBA BYŁO CZYTAĆ UMOWĘ.

NIE POLECAM TEGO HOTELU OSOBOM WYBIERAJĄCYM OPCJĘ ALL.PRZY TAKIM KLIMACIE POWINNY BYĆ DOSTĘPNE BARY Z ZIMNYMI NAPOJAMI WSZYSTKIE A NIE TYLKO JEDEN NA SAMYM KOŃCU.PO PRZYJEŻDZIE ZNAJĄC OPCJĘ ALL. POSZŁAM DO PIERWSZEGO BARU Z DZIEĆMI I OCZYWIŚCIE PRZY WYMELDOWANIU MUSIAŁAM ZAPŁACIĆ RACHUNEK .

Jw23

• Zalety Hmmmm, ciężko znaleźć. Może paru kelnerów i zagranicznych animatory.
    • Wady Absolutnie nie 5 gwiazdek, max 2,5 do 5 gwiazdkowych daleka droga.

Na wiele opcji all inclusive, ta wydaje sie co najmniej bardzo słaba. Bar all inclusive - jedny (monrise) jesli chodzi o napoje to porażka. Jeśli jest sie zakwaterowanym w Pine Court I to droga z hotelu po drinka czy napój to nie mala wyprawa...to samo tyczy plaży. Poza tym oferowane drinki są poprostu niesmaczne. Wiele do życzenia daje sam bar, który nie jest zbyt czysty. Jeśli chodzi o pokoje, widać ząb czasu... Jedzenie niczego sobie, lecz w wielu miejscach za 3.500 tys za 6 dni bo oferta raibow tyczy sie 7 dni a w rzeczywistości to 6 dni i kolacja po przylocie. W formie all Resort nie oferuje również żadnych przekąsek, co przy 5 gwiazdkach...to żałosne. Z każdego biura z Polski nie ma nawet opcji pokoju z widokiem na morze.... Bo wszystkie pokoje oferowane są, niby w budynku głównym który oddalony jest 1 km od restauracji, basenów, plaży itd.... wszystkie inne wczasy all były na poziomie 5* ten zasługuje na 2.5*.. szalu nie ma za ta cene wręcz nie polecam.

monika

• Zalety hotel piękny ,zadbany wysoka kultura obsługi posiłki super napoje do posiłków podawane przez kelnerów super baseny czyste ,atrakcje wodne ok płatne atrakcje na 10 ale podkreślam płatne kawa w lobby ,piwo w szkle, drink czy herbatka na miękkich przyjemnych sofach w centrum hotelu wszysko płatne ..
    • Wady hotel otwarty pełno tubylców każdy wchodzi kto chce zajmują leżaki ... daleko od jakiejkolwiek miejscowości ... baru ,tawerny ... jeden bar w ofercie inclusive / plastikowe kubki ,twarde krzesła , kawa w kartoniku mini , lody , zero przekąsek i koniec fakt czynny od gdz.10 do 24 ale zero obsługi tylko za barem zero klimatu wakacyjnego aby spędzic wieczów w takzwanum lobby to można nazwać pijalnia piwa...

pobyt ogólnie udany ...ale małe pytanko może ktoś wie od czego zalerzą kolory opasek ....niebieskie,żółte i zielone ????

Maciej

• Zalety Bardzo ładny hotel, ogród i fajny Aquapark
    • Wady Słabe jedzenie, słabe all inclusive, mało zajęć wieczorem

Hotel, baseny ok jedzenie takie sobie, mało atrakcji aieczorem