Opinie o hotelu ACG Palace

ACG Palace

Pobyt: Czerwiec 2012

Było fajnie... polecam bardzo !!!!! Siłownia mała ale można tam zrobić wszystko ... Jedzenie bardzo ok . all inclusiv - bardzo atrakcyjne !!!!!!!!

Pobyt: Czerwiec 2012

Jestem mało wymagający ale ten hotel nie przypadł mi do gustu.Transfer z lotniska ponad trzy godziny. Położenie na uboczu , wszędzie daleko. Generalnie nudno. Codzienne animacje to dart ewentualnie piłka wodna- czyli niewiele.Dla dzieci Miniclub oraz Minidisco-codziennie to samo.W trzecim dniu pobytu dziecko się znudziło. W hotelu widać że jest problem z czystością, widać to przede wszystkim na stołówce po niedomytych talerzach i sztućcach.Jedzenie monotonne.Nie wiem jak może ktoś pisać że smaczne. Wszyscy z którymi rozmawiałem mówili że jedzenie po kilku dniach się brzydnie.Na zdjęciach hotel wygląda ładnie ale w żeczywistości niektórych miejscach widać niestety zaniedbania. W niektórych pokojach w budynku głównym śmierdzi jak z kanalizacji.Jedyny plus to 3 baseny w tym jeden ze zjeżdżalniami ale niestety mało leżaków które trzeba zajmować wcześnie rano.Do plaży wydzielonej z plaży publicznej daleko ale często jeździ darmowy bus hotelowy.Alkohole bardzo słabe.Woda ma więcej procentów niż piwo czy wódka w tym hotelu.Nie polecam kupowania drinków w lobby barze. W ich składzie nie ma wogóle grama alkoholu a kosztują sporo.Obsługa średnio miła zwłaszcza barmanii w lobby barze.Goście w większości to rosjanie. Ale polaków też dużo także zawsze się znajdzie jakieś miłe towarzystwo :) W lobby jest darmowy internet WI-FI.UWAŻAM ŻE HOTEL NIE ZASŁUGUJE NA 5* A MAX NA 3+*. Hotel miał kiedyś podobno bardzo dobre opinie i na tym bazuje.Polecam poczytać opinie na zagranicznych forach np. holenderskich.Bardzo duża ilość niezadowolonych klientów .Wygląda na to że standard się pogarsza. DRUGI RAZ SIĘ TAM NIE WYBIORĘ. NIE POLECAM TEGO HOTELU.W podobnej cenie można wybrać lepszy obiekt.

pawel c

sylag
    Pobyt: Czerwiec 2012

Ogólnie wyjazd uważm za udany, dobre jedzenie, miła atmosfera. Niestety muszę ostrzec amatorów tatuaży z henny. Zrobiłam w hotelu synkowi tatuaż a teraz mam wielki problem bo doszło do reakcji uczuleniowej i powstał bliznowiec, znajomych dziecko również miało zrobiony tam tatuaż i również skończyło z bliznowcem na ręce. Wychodzi na to że mają jakąs okropną hennę(zbyt duż czarnego barwnika, który jest bardzo podrażniający) bo mój synek miał robiony 2 lata temu tatuaż w Polsce i nic mu nie było. Hotel jest ok tylko nie róbcie tatułaży.

dankach
    Pobyt: Czerwiec 2012

Mój wyjazd pod względem organizacyjnym oceniam na piątkę z plusem zarówno ze strony portalu wakacje.pl jak i biura podróży ITAKA.Wszystkie 4 hotele wchodzące w skład kompleksu ORIENT PALACE imponująco prezentują się na zewnątrz jednak wnętrze już pozostawia wiele do życzenia. Pięciogwiazdkowy hotel z zagrzybionymi ścianami wydaje się poniżej oczekiwań. Na dodatek zafundowano nam zapach ,który pierwszej nocy nie pozwalał mi spać. Jutro mija tydzień od powrotu a ja jeszcze wietrzę na balkonie walizki-słodki zapach orientu.Pod względem czystości jest w porządku...żadnych pełzających stworzeń.Baseny czyste i ładne. Jedzenie rewelacyjne aczkolwiek inne niż u nas -z tym należy się liczyć wyjeżdżając do obcego kraju.Mankamentem jest odległość od morza i fakt,że hotele od plaży oddziela droga szybkiego ruchu.Trzeba korzystać z hotelowego autobusu kursującego co 30 min. na plażę albo wędrować podziemnym przejściem ale to dość daleka trasa.Wycieczki ciekawe i dobrze zorganizowane.Mnie brakowało długich wieczornych spacerów- po prostu nie było gdzie spacerować. Ostatni kurs autobusu do hotelu odbywał się o 18.15 a spacer pod autostradą nie należał do przyjemności.Poleciłabym ten hotel osobom o niezbyt wygórowanych wymaganiach lokalowych oraz wszystkim stroniącym od zgiełku modnych kurortów.Obsługa hotelowa miła.Kto będzie się wybierał na wycieczki połączone z odwiedzaniem sklepów z futrami i biżuterią musi się liczyć z nachalną obslugą-ja uciekłam ze sklepu bo na siłę chcieli mi sprzedać futro i zegarek na który mnie nie stać. Podsumowując - urlop miałam udany.Szczególnie mi się podobała wycieczka na Pamukkale.Drugi raz tam nie pojadę ale wspomnienia zachowam miłe.

kdluga
    Pobyt: Czerwiec 2012

Hotel czasy świetności ma za sobą oczkolwiek odrestaurowany, wszędzie czyściutko, obsługa dba o zadowolenie gości. Polecam osobom chcącym wypocząć, oddalony od głównej drogi. Plaża piaskowo-kamienna, dno kamieniste oddalona znacznie od hotelu ale hotel zapewnia bezpłatny i bezproblemowy dojazd busem -raczej nie polecam rodzinom z malutkimi dziećmi. Obsługa rewelacja!!!. Czuliśmy się naprwdę jak oczekiwani goście. Dojazd do Alanyi busem hotelowym lub dolmuszami, połączenie bardzo łatwe. Okolica hotelu czysta i spokojna.

kavdina
    Pobyt: Czerwiec 2012

Hotel meega bajeczny.! Polecam, animacje super.! Wracamy tam we wrześniu!

Pobyt: Maj 2012

strasznie oszukują w alkoholach! już pierwszego dnia zabrakło regionalnej whysky. Wódka tak rozcieńczona, że szkoda słów. Nikt nie był w stanie się upić! Z tego względu nie wybralibyśmy się tam ponownie. Ogólne wrażenie o hotelu dobre. Bardzo sympatyczne pokoje, animatorzy dają z siebie wszystko. Jedzenie rewelacyjne, ciasta i torty bajeczne!!! 3 bardzo fajne baseny odkryte + 1 kryty. Czyściutko, milutko. Na odpoczynek rodzinny w sam raz. Ale dla tych co lubią poimprezować przy drinku stanowczo nie polecam! I BARDZO WAŻNE: NIE BIEŻCIE WYCIECZEK FIRST MINUTE Z ITAKI- oszuści na last obniżają mega cenę. My w grudniu 2011 za first za 1 tydz. majowej wycieczki płaciliśmy 2080 zł/os. gdzie w marcu 2012 można było dostać już za 1479 zł/os. A na 2 tyg przed wylotem nawet za 900 zł!!!!

Jarosław Szymanek

Hotel,wyżywienie,pokoje super -zgodnie z opisem. Polecam. Ahmed Sosnowiec.

Dawid Piorun
    Pobyt: Maj 2012

Witam , ja nie bylem zachwycony . Bardzo męczący dojazd do hotelu ( ponad 2 h od lotniska ), ostatni hotel biura Triady - wszystkie wycieczki przez to były długi , po drodze skręcaliśmy do każdego hotelu po innych podróżnych . Czystość pokoju pozostawia wiele do rzyczenia , szczególnie koc, prześcieradło czy choćby zakurzone fotele . Dużo posiłów , spory wybór , szczególnie polecam kuchnie przy głównym basenie w godzinach popoludniowych . Hotel bardzo tłoczny , bardzo dużo Rosjan . Polecam wyjazd rodzinom , starszym ludziom , osobą nastawionym na zwiedzanie . Kategoryczne NIE dla osób , które przyjechały się pobawić . Barmani mili , Internet w głównym holu , wyeciczki organizowane przez biuro podróży dość drogie .