Opinie o hotelu Active Garni Dal Bracconiere

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny Dwa posilki

Pobyt: Luty 2020

• Zalety Położenie blisko stoku i czyste pokoje.
    • Wady codziennie te same śniadania podawane wg opisu do 9.30 a o 9 już sprzątali. w podgrzewaczu codziennie zimny bekon i wysuszona jajecznica. Kolacje bez szału. Personel beznadziejny i nie pomocny. Zwróciliśmy uwagę, że wyjście z hotelu na stok jest oblodzone i łatwo o wypadek , przez cały pobyt nikt nie zareagował. Nie polecam.

Oprócz położenia nic dobrego, nie wiem kto przyznał 3 gwiazdki. Pokoje małe, jedzenie słabe i personel który był chyba za karę. Nie polecam.

Ksenia Hollon
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Położenie. Leży przy samym stoku narciarskim. Super trasy dla rodziny z dziecmi
    • Wady -małe pokoje -zarezerwowalismy apartament z 2 pokojami a dostaliśmy 1 pokoik 4 osobowy -w łazience śmierdzi na plesn -po zmianie pokoju ogrzewanie nie działało, brakowało pościeli dla dziecka -za dużo gości i personel nie umie wszystkich ogarnac -czeka sie godzinę na danie w restauracji. Czasem zapomną podać posiłek i podają deser -śniadanie od 7.30. Bułki przyjeżdżają godzinę pozniej -personel mówi głównie po włosku i fawozyzuje gości z wloch -w ofercie pisze ze jest podwieczorek, jak chcieliśmy z niego skorzystać to okazało się że nie ma -darmowy internet tylko w reklamie hotelu Podobno zmienił się właściciel (informacja od pani z recepcji)

Hotel super położony, na stoku, blisko wyciągu. Ale totalnie nie pokrywa się to co zastalismy na miejscu z ofertą z internetu. Podczas naszego pobytu na turnusie sylwestrowym nie spotkaliśmy nikogo, Polsko lub niemieckojezycznego co byłby z hotelu i obsługi zadowolony. Przyjechaliśmy na narty więc poza czystym pokojem, łazienka i dobrym jedzeniem nic więcej nie potrzebowaliśmy. Ten urlop kosztował nas masę nerwów, nie potrzebnych nerwow

• Zalety Pięknie położony, przy samym stoku. Wspaniała obsługa. Szeroki wybór menu posiłków. W nartach wychodziliśmy na stok że stoku zajezdzalismy na herbatę do pokoju. Wspaniałe ferie. Hotel godny polecenia.
    • Wady Jak na naszą czwórkę trochę za małe pokoje.

Hotel doskonale położony przy dobrze przygotowanej trasie narciarskiej. Zjazd że stoku prosto do narciarni. Obsługa przesympatyczna. Jedzenie różnorodne i smaczne. Polecam.

Dariusz Jaguszewski
    Pobyt: Marzec 2015

Miła i życzliwa obsługa. Położenie tuż przy trasie zjazdowej, czyli coś dla tych którzy chcą aktywnie spędzić czas. W hotelu spotkaliśmy wielu rodaków, w czasie naszego tygodniowego pobytu Polacy stanowili blisko 70 % klienteli. Na stokach dużego zagęszczenie, szczególnie w weekend i dni przed i po weekendem.