Opinie o hotelu Adler
Turcja / Wybrzeże Egejskie

Adler

Łukasz i Ewelina
    Pobyt: Sierpień 2016

Bardzo miły personel, zwłaszcza menager hotelu - elastyczny,uprzejmy, miły, potrafi załatwić prośby i oczekiwania gości. Jedzenie pyszne, świeże, urozmaicone menu- najlepsze kolacje, ale każde posiłki są inne każdego dnia. Nawet śniadania. Hotel jest po kapitalnym remoncie i bez wątpienia zasługuje na 4 gwiazdki. Z okien widać może i góry, ale oddzielone są ulicą. Hotel nie duży kameralny, a przez to można doskonale odpocząć, a personel zna każdego z gości. Cena super warunki super- tylko brać w ciemno.jedyna rzecz do jakiej można mieć zastrzeżenia to klimatyzacja, która działa jedynie jak jest włożona karta w pokoju- daje się to we znaki podczas długiego pobytu poza hotelem. ALE to co jest zaleta hotelu czyli menager również potrafi sprostać oczekiwaniom- zostawiamy kartę w pokoju i prosimy w recepcji o otwarcie pokoju. Blisko do Grecji na Rodos- warto się tam wybrac.

Małgosia
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety hotel położony przy ulicy, ale nie odczuwa się tego,duże pokoje,klimatyzacja sterowana indywidualnie,czysto,wspaniały bufet z jedzeniem duży wybór dań,szczególnie na śniadanie i na kolację
    • Wady głęboki basen,więc tylko dla pływaków,skromne drinki w barze przy basenie

Polecam hotel Adler z całego serca.Byliśmy tam (trzy osoby dorosłe) w lipcu 2014 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni.W hotelu byli głównie Rosjanie ,paru Anglików i z Polaków tylko my. Dogadać można się po angielsku,pani w recepcji jest bardzo miła.Posiłki są bardzo urozmaicone,świeże,naprawdę pyszne. Sam szef kuchni dogląda swoich kelnerów.Poza tym to samo można zjeść,np. na śniadanie o godz.8 i tuż przed 10.Pokój mieliśmy na 3 piętrze z fantastycznym widokiem na morze,duży,czysty,z telewizorem, w którym odbieraliśmy Radio Zet po polsku.Do centrum Marmaris podjechać można dolmuszem za 2 liry, jeżdżą bez przerwy.Byliśmy bardzo zadowoleni i zastanawiamy się czy nie pojechać tam za rok.

Pobyt: Lipiec 2011

w razie pytan prosze pisac :)

Festo
    Pobyt: Lipiec 2011

Hotel jak na trzy gwiazdki jest naprawde OK, wszedzie blisko,basen jest trochee glęboki więc jak ktos nie plywa to moze miec problem glębokoś jest od 180cm do 190cm,jedzenie ok kazdy cos znajdzie dla siebie,Polecam dla nie wymagajacch

Juka
    Pobyt: Lipiec 2010

Pierwotnie chcielismy jechac na wakacje typu 7 7, ale oferty wydaly nam sie drogie, wiec zdecydowalisamy sie na pobyt 2 tyg. w tym hotelu, bo byl blisko plazy no i tani. Niestety tani nie znaczy dobry, zwlaszcza wyzywienie. Jedzenie bylo niesmaczne, nudne, moja corka nie chciala tam nic jesc, wiec wydalismy mnostwo kasy na jedzenie na miescie. Jak zliczyc wszystkie wydatki (wycieczki, wynajecie samochodu i restauracje) to okazalo sie, ze taniej wyszlaby nas wycieczka objazdowa i pobyt w znacznie lepszym hotelu. A tak spedzilismy 2 tygodnie w kiepskim miejscu :(

Asia
    Pobyt: Czerwiec 2010

Nie jestem zadowolona z tego hotelu. Było mnóstwo hałaśliwej, pijanej młodzieży, a ja byłam z dwójką dzieci. Kiepska plaża. No i bardzo słabe, mało urozmaicone, monotonne jedzenie. Nie polecam. Lepiej zapłacić troszkę więcej i wypocząć w lpeszyh warunkach.

zuzanna maciol

Polecam sprawdzone biuro wycieczek fakultatywnych w Marmaris. Wszystkie wycieczki fakultatywne sa dostepne w ich ofercie w znacznie nizszych cenach a wycieczki historyczne organizowane sa z polskim przewodnikiem, biuro to miesci sie w Icmeler- 8km od centrum Marmaris, przy glownej ulicy. Obok hotelu Pylum prestige, naprzeciw restauracji Amigos. Oferte mozna sprawdzic rownıez na stronie internetowej: www.polenezexpress.pl

MARLA
    Pobyt: Maj 2010

Hotel kameralny 3*-bez tłumu dzikusów przy basenie basen czysty i głęboki obsługa świetna jedzenie mało urozmaicone ale dobre hotel jak na 3* to pełen wypas-czysty miły etc TYLKO WYCIECZKI FAKULTATYWNE KUPUJCIE W TURECKICH BIURACH BO NASI POLSCY Z HOTELU MAJA NARZUT CZASAMI PONAD 200%

Jerzy
    Pobyt: Maj 2010

Marmaris miasto położone w atrakcyjnym miejscu.Największą atrakcją jest promenada wzdłuż plaży ok. 12km. z położonymi obok niej barami i restauracjami, które w nocy bawią klientów na różny sposób.Położenie hotelu dokładnie pośrodku pomiędzy centrum Marmaris (ok.5km) a Icmelerem (ok.6km).Odległość od plaży ok.100m za kupione piwo lub drink można spokojnie leżakować na plaży przed barami.Pokoje w miarę duże oprócz łóżek miejsce na sofę i fotel.Łazienka?Hałas od głównej ulicy nie pozwala spać przy otwartym oknie.Klimatyzacja czynna w nocy 23-5 lub za dod. opłatą 3€ za dzień.Jedzenie mało urozmaicone ale OK!Najlepszy jest basen czysty, duży i gł. 1,8m. Zero animacji.Obsługa bez rewelacji ale miła i uprzejma.Nie masz wrażenia, że przepłaciłeś.

wczasowiczka
    Pobyt: Sierpień 2009

Hotel położony w bardzo atrakcyjnym miejscu. Basen przy hotelu jeden z najlepszych w okolicy, chociaż bardzo głęboki- ok 2m. Plaże niestety niezbyt atrakcyjne.Jedzenie bardzo dobre, dużo warzyw, sałatek, serów, oliwek, sosów. Jeśli ktoś spodziewa się mięsa- zawiedzie się,ale w Turcji po prostu je się to,co podają w hotelu.Obsługa bardzo miła, ciągle uśmiechnięta (pomimo kilkugodzinnej pracy dzień w dzień). Jedyny minus hotelu to łazienki, z których wydobywa się niezbyt przyjemny zapach. Obok hotelu znajduje się biuro podróży, prowadzone przez Ukrainkę. Ceny wycieczek dużo mniejsze niż u rezydentek!!!Naprawdę polecam,w ciągu 2 tygodni byliśmy stamtąd na 6 wycieczkach, są bardzo dobrze zorganizowane, każda z przewodnikiem i wyżywieniem