Średnia ocena

kalina1236
    Pobyt: Lipiec 2012

Eva
    Pobyt: Czerwiec 2011

Byłam na wczasach w tym hotelu w zeszłym roku i wspominam je bardzo dobrze. Moje dzieci były zachwycone basenem, posiłki były bardzo smaczne i urozmaicone. Obsługa hotelu sympatyczna i pomocna. Szczerze polecam ten hotel, sama miejscowość jest również przepiękna.

Pogromca Bułgarów
    Pobyt: Lipiec 2011

Zajebisty hotel. Jesli ktos lubi chodzic na grzyby wystarczy wejsc do lazienki. Jedzenie bardzo smaczne kilkarazy odgrzewane. Basen piekny. Po prostu cud, miód i malina.

danio_ck
    Pobyt: Grudzień 2007

jednym slowem PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fatalny hotel(zero gwiazdek) , jedynie bar ma jedna gwiazdke,zero plazy!!!!, trzeba dojezdzac wlasnym transportem do Albeny(ok 8 km) w lazienkach grzyb,syf,kila i mogila!! w sasiednim pokoju byly nawet karaluchy,w ostatni dzien pobytu parzono kawe z goracej wody prosto z kranu!!!! posciel zmieniana raz na tydzien ,reczniki co 3 dni, wlasciciel hotelu stara pala straszy ruskimi ,rumuni w ofercie all inclusive placa 300 euro za 2 tyg z wlasnym dojazdem!! ludzie staraszna porazka!!!!! nie polecam z daleka od tego hotelu

Piotr Z
    Pobyt: Kwiecień 2008

Nie polecam tego hotelu. Te zdjęcie kłamią jak... Ten basen co jest pokazany to nie jest basen hotelu Achieli, tego obok z resztą też. W rzeczywistości jeszcze hotel na prawdę nie posiada ***, nawet żadnej. Pierwsze wrażenie? Schronisko dla młodzieży. Pare razy jadłem na śniadanie pomidory i może jakąś kanapkę... To jest wyżywienie na *** hotel? Na całe szczęście blisko była przyjemna restauracja, gdzie były pyszne dania. Kiedy weszliśmy do naszego pokoju - zdziwienie... mały, ciasny, bez miłej atmosfery, grzyb w łazience, mrówki... Czasami się spać nie dało z powodu hucznych zabaw. To chyba wszystkie minusy... Jak chcecie sobie zmarnować wakacje, to szczególnie polecam! Pozdrawiam wszystkich, którzy byli od 03.08.07 do 17.08.07.

aa
    Pobyt: Czerwiec 2007

gracjella
    Pobyt: Sierpień 2007

Rzeczywiści hotel okropny nie polecam posiłki straszne. Wiecej nie pojadę. Pozdrawiam wszystkich którzy przebywali w tym hotelu w terminie od 14 do 28 wrzesnia grażka

majka
    Pobyt: Lipiec 2007

Ludzie!!! Chyba nie jeżdzicie po świecie,Ahilea to totalne dno straszny hotel i jedzenie fe fe!!!!!!!!!Wydaje mi sie że ostatnią opinie dodał ktoś z biura Itaka, bo oczom nie wierze!!! Jak ktoś tam był to nie ma dobrej opini - ja to wiem cały mój turnus i nie tylko!!! Nikomu nie polecam nikomu , za tą cene mam Egipt a w hotelu jak w raju!!! A tam grzyb który uwieczniłam na fotach.

majka
    Pobyt: Lipiec 2007

Emil
    Pobyt: Sierpień 2007

Byłem w hotelu pod koniec wakacji. Ponieważ zapłaciełm za to "cudo" 1300 zł, a po przreczytaniu opinii w internecie spodziewałem się bardziej szałasu niż hotelu muszę przyznać że zaskoczyłem się. Nie dostałem zatrucia, a na plażę mogłem jeździć do pobliskiej Albeny. Fakt że kosztowało to całe 5 levów (w dwie strony), ale za to plaża jest tam czysta, naturalna i co ważne nie ma tyle glonów. Bo to co jest w Bałczyku to zakrawa na kpinę. Pełno glonów,zejście po śliskich kamieniach i możliwość sponiewierania się na falochronie. Dodatkową atrakcją jest cytuję - zejście na plażę pośród roślinności dającej przyjemny cień. Tak nie jest. Zejście do plaży przypomina wysypisko, bo śmieci walają się tam wszędzie,a roślinność stanowią jakieś mroczne ruiny. Wieczorem się tamtędy niefajnie wraca.Brak oświetlenie powoduje, że można się miło zaplątać w drut kolczasty (tak tak - jego też tam można znaleźć). Kolejny zarzut dotyczy grzyba na ścianie w łazience i spleśniałej kotary pod prysznicem. Nie jest miło jak się kąpiesz a tu nagle przykleja się do ciebie zagrzybiona płachta. W pokoju łaziły też mrówki, ale to akurat mi aż tak nie przeszkadzało (inna sprawa że ponoć niektórzy goście mieli karaluchy). Tyle z wad. Zaletami jest położenie hotelu. Jest tuż obok ogrodu botanicznego, a do sklepów też jest bliziutko. Miło mi się też czas spędzało przy basenie, choć często atakowały mnie osy (jest ich tam mnóstwo). Plusem jest też całkiem niezła brandy serwowana w barze. Generalnie za taką cenę - nie jest tak najgorzej, choć minusy mogą dać we znaki bardziej wymagającym gościom. Aha, jeszcze jedno. Ten hotel tak naprawdę nie ma trzech gwiazdek. Nie ma żadnej. Wszystkie hotele mają te gwiazdki przy ich afiszach, neonach itp. Ten nie ma. Chyba że schował....