Opinie o hotelu Akacia
Bułgaria / Złote Piaski

Akacia

Stosunek jakości do ceny: POWYŻEJ OCZEKIWAŃ

Jolanta

• Zalety Bardzo blisko morza. Bardzo dobre jedzenie, dużo i bardzo urozmaicone. Miła obsługa. Pokoje i łazienki czyste, Bezpłatna klimatyzacja.
    • Wady Brak, nie jestem malkontentem. Może tylko faktycznie brak zajęc dla dzieci. Ale czy wszyscy mają i jadą z dziećmi?

Może faktycznie dużo głośnej młodzieży, ale to nie wina hotelu tylko bezstresowego wychowania. W porównaniu z innymi ( a byłam już w Hiszpani i Grecji ) najlepsze pokoje i super łazienki. Basen przy hotelu faktycznie mały, ale jeżeli wyjeżdża się nad morze to po co basen?. Ogólnie bardzo miły pobyt. Polecam ale faktycznie nie jako wypad z małymi dziećmi licząc na zajęcia z animatorami.

• Zalety Brak !
    • Wady Brak zalet , jeden wielki dramat. Pełno pijanych Niemców co wydzierają się do rana.

Hotel blisko położony od plaży, bardzo głośno, imprezy do 5 rano. Pełno Niemców co piją na do upadłego i się wydzierają nie polecam. W ofercie miał być hotel dla rodziny ( bzdura ) wakacje.pl tyko oszukały nas. Zdjęcia pokoju w hotelu na stronie wakacje.pl nie są prawdziwe. Nie polecam

• Zalety w centrum miasta, blisko na dyskoteki do sklepów, do morza tylko przez ulicę, blisko do autobusów żeby pojechać gdzieś dalej
    • Wady Ośrodek kolonijny dla dzieciaków z niemiec- piją od rana na umór i zachowują się roszczeniowo i wulgarnie Pokoje okropne. Brak jakichkolwiek animacji pomimo, że sa w ofercie. Hotel w Wezyrze podawany jako wczasy rodzinne-nic bardziej mylnego. To tani hotel dla młodych ludzi którym nic nie przeszkadza i imprezowiczów.

Ośrodek kolonijny dla dzieciaków z niemiec- piją od rana na umór i zachowują się roszczeniowo i wulgarnie Pokoje okropne. Brak jakichkolwiek animacji pomimo, że sa w ofercie. Hotel w Wezyrze podawany jako wczasy rodzinne-nic bardziej mylnego. To tani hotel dla młodych ludzi którym nic nie przeszkadza i imprezowiczów. Muzyka od rana do nocy. W ofercie wezyra można dopłacić do lepszego pokoju-odradzam. W Akacji wszystkie pokoje są ekonomiczne.

Sylwia

• Zalety Hotel w świetnym miejscu. Jedzenie smaczne. Pyszne i urozmaicone menu. Widok na morze zapiera dech w piersiach. Barmani sympatyczni :)
    • Wady Stołówka faktycznie mogła by być większa w stosunku do wielkości obiektu.

Fajne miejsce wypadowe do klubów, barow, na plażę. Piękne widoki.