Opinie o hotelu Aktea Beach Village
Cypr / Cypr Południowy

Aktea Beach Village: basen

• Bogata oferta rekreacyjna: program zajęć animacyjnych, sauna, masaże wodne, łaźnia turecka, tenis, aerobik, fitness.
  • Tylko 200 m do najpopularniejszej plaży na wyspie - Nissi Beach.
  • Udogodnienia dla dzieci: oddzielny brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), mini disco.
  • Rozrywka: w zależności od pogody i sezonu muzyka na żywo i przedstawienia wieczorne.

Gosia

• Zalety Spokojne miejsce , kameralnie
    • Wady Brak muzyki przy basenie ,cisza cisza

Mały hotel w spokojnym miejscu Aya Napy, bardzo dobre położenie do plaży Niissi Bleach spacerkiem koło 7 min

• Zalety Bliskość plaży, piękne morze.

Serdecznie polecam. Fantastyczna lokalizacja. Czyste pokoje. Smaczne posiłki. Pomocna obsługa.

• Zalety Bliskie położenie najpiękniejszej plaży nissi beach, bardzo miła obsługa,czysto na obiekcie. Jedzenie dobre.
    • Wady Monotonne śniadanie zapach stęchlizny w pokoju,przechodzący na ubrania brak naturalnych soków wszystko sztuczne przesłodzone brak napojów w pokojach,nawet wody butelkowanej słabe owoce nie dojrzałe,jedynie arbuz smaczny słabe animacje wieczorem

Lokalizacja obiektu w centrum dobrych restauracji i pięknej plaży.

• Zalety Przytulny klimat, fenomenalna obsługa, blisko przepięknej plaży. Świetne jedzenie.

Byłam w Aktea Beach Village z pietnastoletnią córką na przełomie kwietnia i maja 2019 r. Wróciłyśmy szczęśliwe. Pogoda była piękna. Hotel jest uroczy - małe budynki z kwitnącymi krzewami wzdłuż wewnętrznych uliczek. Jedzenie jest bardzo smaczne, a obsługa fenomenalna: miła i bardzo pomocna. Specjalne pozdrowienia dla najbardziej cierpliwej na świecie pani na recepcji i absolutnie przemiłej obsługi w restauracji. Komunikacja w hotelu nie sprawia żadnego problemu wszyscy płynnie mówią po angielsku i rosyjsku (a być może i w innych językach ale nie miałam okazji tego sprawdzić). W pobliżu hotelu znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż na Cyprze. Polecamy pobyt w tym hotelu z całego serca.

BaX
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety blisko morza i pieknych plaż.
    • Wady basen kryty otwarty tylko do 19.

Urlop w marcu udany, prognoza nigdy sie nie sprawdzała, polecamy od kwietnia osobom ktore licza na zabawe

Jacek
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Fantastyczne pokoje, gustownie urządzone, wszystko odnowione. Budowa hotelu obok wreszcie zakończona. Podczas pobytu w marcu cisza, spokój, obsługa sprawna, pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane.
    • Wady Można szukać na siłę tylko po co?!

Z czystym sumieniem polecam. Stosunek relacji jakości do ceny fenomenalny. Warto wykupić posiłki all - za duży odstęp czasowy pomiędzy śniadaniem a obiadokolacją. Najlepiej zaplanować pobyt na okres marzec/kwiecień aby uzyskać ciszę, spokój i dobrą pogodę.

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Cichy, spokojny, zadbany hotel . Pokój super ( my mieliśmy dwupokojowy z aneksem kuchennym) przemiła i pomocna obsługa
    • Wady Brak uzupełniania wody butelkowej w pokojach. Oferta przekąsek dość ukryta- karta schowana na boku,

Witam. Przebywam właśnie w tym hotelu z dziećmi. Mimo braku sezonu ( luty 2019) jest to urokliwe miejsce. Pogoda to ok 19 stopni, w nocy ok 12. Po południu ok 15.00 robi się chłodniej, ok 17.00 robi się ciemno. Mimo to pływaliśmy w morzu ( woda cieplejsza niż w Bałtyku w lato), plaże puste. Jedzenie w hotelu przepyszne, zróżnicowane . Dużo ryb i owoce morza codziennie. Ayia Napa wymarła i ci goście którzy nie wykupili ale inclusive mieli problem bo w mieście większość miejsc zamknięta. Mimo braku sezonu dla nas bomba. Hotel dysponuje krytym basenem, siłownią, sauną i jacuzzi. Nie nudziliśmy się. Polecam gorąco. Piękna plaża Nissi Beach ok 5 minut- piaszczysta i płytka woda. Nie ma tu plaż hotelowych , są tylko ogólno dostępne. Hotel leży bezpośrednio przy morzu ale przy skalistym brzegu i do płazy wiedzie ścieżka nad brzegiem. Ta ścieżka biegnie wzdłuż całej lini brzegowej i jest pięknym miejscem na spacery i przejażdżki rowerowe.

IWONA

• Zalety Duże pokoje, niska zabudowa hotelu wśród zieleni. Bardzo mila i pomocna obsługa. Pokój typu studio z w pełni wyposażoną kuchnią.
    • Wady Określiłabym ten hotel jako bardzo dobry dla standardu 3* nie 4.

Poza sezonem - bardzo cicha i piękna okolica. Hotel czysty, odświeżony - pokoje bardzo przestronne. Różnorodne jedzenie.

EWA KLUCZNIOK

• Zalety Lokalizacja , cisza, wspaniała kuchnia , przyjazny i mobilny personel.

Nie sądziliśmy z mężem ,że to tak piękne miejsce. Hotel cudownie położony. Pokoje w w willach gustownie wyposażone , czyste, zawierają wszystko co potrzebne na urlopie. Urzekająca zieleń i kwiaty wokół . Bardzo dobra kuchnia , polecamy ryby , ryby i jeszcze raz ryby. Personal niezwykle przyjazny i ekspresowy. Dobra kawa i wino. Polecamy wycieczki z Adrianem Mrówczyńskim. Warto. Polecamy to miejsce i ten hotel

Diana

• Zalety Blisko morza, na uboczu ale blisko głównej ulicy.

Dobre jedzenie, miła obsługa. Blisko morza, na plażę można dotrzeć w ciągu 2 minut spacerem. Baseny dostosowane dla dorosłych jak i dzieci. Ładne otoczenie.