Opinie o hotelu Akti Beach Village

• Wylot z Katowic Śniadanie i obiadokolacje
  • Wylot z Krakowa Śniadanie i obiadokolacje

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety klimatyzacja w pokojach
    • Wady zanikające wifi w pokojach

Ogólnie hotelik dobry (pokoje max. 3 gwiazdki u nas, dla niewymagających luksusu w sam raz), wspaniała obsługa, jedzenie dobre - wspaniałe mięsa w sosach, pyszna kawa, plaża malutka ale ogólnie w porządku, okropne upały w sierpniu i duża wilgotność, dużo Anglików i Rosjan, Polacy max. 2 rodziny, klimatyczne wieczory

stary
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Wiele
    • Wady Nie wiele

Byłem polecam . Największy atut to personel.Tylko & dni a szkoda

Pobyt: Kwiecień 2015

Bardzo przyjemny, kameralny hotel, przestronne, wygodne studio. Bardzo smaczne posiłki (może tylko za mało ryb), uprzejma i uśmiechnięta obsługa. Recepcja oferuje wycieczki o połowe tańsze niż biura podróży. Leżaki blisko plaży. W hotelu najwięcej jest Rosjan i Anglików. Polecam.

Łukasz
    Pobyt: Listopad 2014

• Zalety Wyżywienie mila obsługa romantyczne wieczory
    • Wady Brak plaży piaszczystej

Hotel ok jedzenie super bylem w kilku hotelach ale takiego jedzenia nie było nawet w 5 gwiazdkach. Bardzo nastrojowe kolacje.

M
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety miła obsługa, dobre położenie przy samym morzu, w pobliżu kilka kameralnych plaż, piaszczystych
    • Wady jedzenie mało urozmaicone, właściwie 90% posiłków było takich samych przez cały tydzień

hotel ok, wolne leżaki przy basenie było można znaleźć o każdej porze dnia, bar nalewają co chcesz non stop, obsługa ok, brak Polaków, dosłownie tylko dwie rodziny co było dla nas ogromną zaletą, po już chamskich zachowaniach w samolocie naszych rodaków. Generalnie ok, polecam wycieczkę safari i na błękitną lagunę. Cypr jest bardzo ładny, pogoda super. Natomiast obsługa w wakacje.pl pozostawia naprawdę wiele do życzenia... opis hotelu, bliskości plaż jest bardzo nie adekwatna do realiów...nie dajcie się też zwieść na zapewnienia że masz zarezerwowaną wycieczkę, po prostu coś takiego jak rezerwacja nie istnieje. Dopóki nie zapłacisz nie masz żadnej gwarancji dostępności miejsc. Gdy po pół godzinie od niby rezerwacji chciałem zapłacić okazało się że nie ma już oferty a tak naprawdę Pani się wygadała że żadnych rezerwacji nie dokonują dopóki nie zapłacisz...

Natalia
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Nieduży, kameralny, Poza wieczornymi animacjami bardzo spokojnie więc można wypocząć. Przyjazna i bardzo uprzejma obsługa zarówno w recepcji, jak i restauracji i barze. Plaża przy hotelu i wejście do wody z samego hotelu. Dwa baseny.
    • Wady Dojście do przystanku autobusowego ok. 1 km przez inny hotel lub przez plac budowy. Można zawsze zmówić busa lub taxi spod hotelu do portu kurs 7 Euro za 4 osoby.

Nieduży, kameralny, Poza wieczornymi animacjami bardzo spokojnie więc można wypocząć. Przyjazna i bardzo uprzejma obsługa zarówno w recepcji, jak i restauracji i barze. Plaża przy hotelu i wejście do wody z samego hotelu. Dwa baseny. Dojście do przystanku autobusowego ok. 1 km przez inny hotel lub przez plac budowy. Można zawsze zmówić busa lub taxi spod hotelu do portu kurs 7 Euro za 4 osoby. Polecam wycieczki na stronę Turecką Kyrenia i Belapais, Salamina,Pafos można śmiało zwiedzić samemu w jeden dzień autobus do portu nr 615 bilet w jedną stronę 1,5 Euro, całodzienny 5 Euro.

DJ
    Pobyt: Lipiec 2013

Hotel czysty i zadbany. Jedzenie świetne! Obsługa w hotelu rewelacyjna - uśmiechnięci, pomocni, życzliwi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dzieciaki również :). Gdyby człowiek nie chciał zobaczyć co roku innego miejsca to wracałby tam jak boomerang :)).

Madzia

Hotel bardzo czysty, przyjemny, zadbany. Obsługa uśmiechnięta, gotowa pomóc w trudnych sytuacjach. Przyznam szczerze, że nie spotkałam się z mrówkami, ale może to zalezy od pokoju, a my już wcześniej prosilismy o coś ekstra - w koncu to miala byc nasza podroz poslubna. Atmosfera w miasteczku i na calej wyspie cudowna. Skromne, malutkie kamieniczki, domki, uwielbiam ten klimat. Opcja all ok, jedzenie smaczne, świeże - duzo warzyw, czasem jakies frytki. Winko do obiadku, super!

Madzia
    Pobyt: Sierpień 2011

zadowolony
    Pobyt: Czerwiec 2011

Plusy: - bardzo dobre jedzenie, urozmaicone, dobry wybór drinków, 3 rodzaje piwa w tym Carlsberg, - miła obsługa -duży w tym udział właścicieli którzy cały czas są na miejscu i przez to cała obsługa chodzi jak w zegareczku, - dobre miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy, - ciche naprawdę spokojne miejsce, ładny kompleks, - świetna grupa animacyjna w tym Polka, - pokoje sprzątane codziennie i podłogi myte środkiem przeciw robactwu, - mało hałaśliwych Niemców, dużo Rosjan i Francuzów - ich zachowanie bez zastrzeżeń Minusy: - plaża nie dla dzieci, zejście strome i kamienie, - pokoje pomimo, że duże, sprzątane codziennie to góra 3 gwiazdki nasze, - brak Wifi w pokojach - to co piszą w katalogu to ściema Ogółem wakacje bardzo udane