W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Białe, piaszczyste plaże z turkusową wodą, takie jak Costa Smeralda
Malownicze miasteczka, takie jak Alghero i Cagliari z klimatycznymi uliczkami
Górzyste krajobrazy idealne do trekkingu i pieszych wędrówek
Unikalne nurkowanie wrakowe i jaskiniowe w Cala Gonone
Piękne klimatyczne miejsce, świetna atmosfera dzięki obsłudze hotelowej, przepyszne jedzonko!!! Polecam gorąco!!!
położenie, obsługa, posiłki
Dobrą opinie należy wystawić Pani Ani Rezydent. Ogólnie dobrze położony hotel chyba świadomie na uboczu cicho spokojnie trochę daleko do plaży? Mam zastrzeżenia do Al- All inclusive wydawanie napojów tylko w określonych godz.? to bardzo dziwne jak na Włochy?
Bus hotelowy dowozi na piękne piaskowe plaże.Ośrodek położony w lesie,nie ma miasteczka ani sklepów w pobliżu.Cisza i spokój,leżaki na basenie i plaży dostępne o każdej porze dnia.Boisko do siatkówki,tenisa,ping-ponga oraz koszykówki.Dużo ciekawych animacji dla dzieci i dorosłych.Uśmiechnięty miły personel reagujący na uwagi.Codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane pokoje.Dobre miejsce do wypadów komunikacją na Korsykę i innych pobliskich miasteczek.Trzeba wiedzieć gdzie i o której porze można pić.Posiłki dobre,nawet dzieci znajdą coś dla siebie.Plaże puste i malowniczo położone.Miło będę wspominał pobyt w Alba Di Luna.
Dopiero co wróciłem z hotelu i muszę powiedzieć, że było bosko. Najlepsze okazały się animacje. Wszyscy animatorzy byli bardzo życzliwi i towarzyscy. Podziwiałem szczególnie animatorki od dzieci, wstawały o 7.30 i witały gości na śniadaniu, a same nie jadły. Potem prowadziły mini club i w końcu wieczorne animacje. Hotel położony 75km od lotniska w Olbii, a najbliższa wioska to Santa Teresa oddalona od hotelu o 12km. Jedynym miejscem gdzie można kupić wodę na plaże, albo coś podobnego to bar przy basenie. Rezydentka powiedziała nam, że w pewnych godzinach nie można nic pić, ponieważ bar jest zamknięty. To nie prawda. Wodę dostanie się zawsze. Animacje odbywają się codziennie jedynym wyjątkiem jest sobota-ponieważ na kolejny dzień przylatują nowi ludzie, animatorzy odsypiają cały tydzień. Jednym słowem - hotel był wspaniały.