Opinie o hotelu Alba
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Alba

Marek

• Zalety Jedzenie (dużo, różnorodnie i smacznie), czystość (codziennie odkurzane, wymiana ręczników), obsługa, położenie, cisza pomimo sąsiedztwa głównego deptaku, bliskość do plaży, wszelkiego rodzaju sklepy praktycznie pod samym hotelem, przez cały dzień do późnego wieczora różnego rodzaju zabawy, zajęcia, imprezy zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
    • Wady Na plaży mało miejsca na strefy za darmo, większość to leżaki i parasole płatne po 9 lewa.

.....::::: Pierwsza podróż z żoną wyszła Nam SUPER :::::.....

Grazyna

• Zalety Czysto.pieknie.mila obsługa.przepyszne jedzenie.super baseny. POLECAM.
    • Wady Nie ma wad.

Cudowne wakacje w hotelu Alba. Blisko plaża. Czyste i ciepłe morze. Najlepsze moje wakacje. A jedzenie istne niebo, pychota .

• Zalety Blisko plaży, Dobre jedzenie, Liczne sklepy w okolicy
    • Wady Głośno w nocy, Zimna woda w basenie

Przyjechaliśmy w piątkę do hotelu, pierwsze wrażenie było bardzo dobre, lecz z dnia na dzień hotel pokazywał swoje wady. Podawane posiłki były smaczne, szczególnie tzw. "cooking show", podczas którego kucharz na bieżąco przygotowywał posiłki (tylko śniadania i kolacje). Na plus na pewno mogę dodać przekąski przygotowywane na basenie tak jak pizza, hot dogi i hamburgery, chociaż te dwie ostatnie nie smakowały jakoś specjalnie. Barmani w barze byli mało komunikatywni, często trzeba było powtarzać co chcesz a to ile alkoholu się dostało było sprawą losową. Hotel nie posiada markowych napojów typu: Coca-Cola, Fanta itd. co miało szczególne znaczenie jeśli chodzi o smak drinków. W hotelu są 2 baseny z brodzikami, ale w jednym była strasznie zimna woda, drugi był w porządku. Pokoje były codziennie sprzątane, ręczniki regularnie wymieniane. Jedynym mankamentem była niewydajna klimatyzacja. Jeśli chodzi o hałas to wszystko zależało od lokalizacji pokoju, ja akurat miałem pokój od strony głównego deptaka, więc w nocy było dość głośno. Ogólnie hotel nie jest idealny, o tyle lokalizacji już zmienić się nie da, to niektóre detale można jeszcze dopracować.

Piotr Zon

• Zalety Jak ktoś jest alkoholikiem i chce lecieć samolotem na tydzień za tysiąc od osoby do hotelu z All inclusive, w którym malusi basen śmierdzi moczem., jedzenie jest podłe i drinki śmierdzące denaturatem podawane przez niemiłą obsługę po odstaniu swego nie robią różnicy, to gorąco polecam! Aha spać się nie da, bo ścisłe centrum na przrciw burdelu i najgłośniejszej dyskoteki kilometr od plaży...
    • Wady Wszystkie, jakie są możliwe.

Żenada i masakra!!! Jak można pić drinki śmierdzące denaturatem po odstaniu 10 minut w kolejce i żreć to podłe żarcie, które jest w Albie. Hotel kilometr od plaży, w hałaśliwym centrum obok dyskoteki dla alkoholików-wieśniaków z Rosji, którzy nigdy nigdzie nie byli.

Dariusz

Hotel położony ok 150 m od piaszczystej, czystej i ogromnej plaży. Przy promenadzie, nadaje się do bazy wypadowej po sklepach i restauracjach. Wieczorem można posłuchać różnorodnej muzyki granej w każdym pubie i restauracji.Posiłki bardzo dobre i urozmaicone, serwowane w czystej sali. Napoje alko. nie "chrzczone" z miłą obsługą. Pokoje sprzątane codziennie.Dwa baseny z dużą ilością leżaków i parasoli. Po prostu super. Polecam

Dariusz

Wspaniała obsługa mili ludzie bardzo ciekawe położenie

Adam

• Zalety Duże ładne pokoje, fajne baseny, dużo animacji, miła obsługa, ładny hotel, dużo jedzenia zwłaszcza owoców i warzyw.

Hotel blisko morza, przyjazny dla klienta, woda w basenie czysta i ciepła, dużo leżaków, barmani robią różnorodne drinki - nażekać mogą tylko maruderzy. Ja hotel polecam, a jak jest komuś za głośno to po prostu niech nie wybiera tej lokalizacji.

Byliśmy w sierpniu 2018 .Hotel położony przy głównym deptaku ,duży ruch i gwar .Nie przeszkadzało nam to zbytnio -mieliśmy pokoje na wysokim piętrze .Pokoje bardzo czyste,bez zastrzeżeń ,sprzątane codziennie ,czysto i schludnie .Mielismy pokój 4 osobowy .Jedzenie - jak dla nas bardzo dobre .Nie sądzę ,że by był ktoś głodny .Byliśmy z dziećmi i uważam ,że jedzenia jest dużo i każdy wybierze coś dla siebie .Nigdy nie brałam nic mielonego ,ale za to bez problemu inne mięsa ,drób .Zupy raczej niesmaczne .Śniadania i kolacje -fakt powtarzają się ,ale bez przesady .Na śniadania -jajka w różnej postaci ,sery ,wędlina ,kiełbaski ,boczek ,płatki ,dżemy - każdy coś wybierze .Zaraz po śniadaniu ,na plaży serwowane są fast foody -pizza ,frytki itp . Kolacje podobne do obiadu .Nigdy nie byliśmy głodni .Bardzo dobre desery ,owoce .Fakt -można się przyczepić -słodkie napoje ,drinki takie sobie ,lody mi osobiście nie smakowały [moim dzieciom tak ] ale to są szczegóły ... .Baseny czyste ,dobre rozwiązanie z podziałem basenowym -głębszy +płytki dla dzieci +strefa na najmłodszych .Animacje ok ,nie mam porównań .My woleliśmy korzystać z basenu [nigdy nie brakło nam leżaków] , na plażę chodziliśmy wieczorem.Plaża nam się absolutnie nie podobała-brudno ,śmierdząca woda .Sama miejscowość bardzo bardzo brudna- to na duży minus.Ceny w sklepach ,knajpkach -podobnie jak w Polsce .Ogólnie pobyt uważam za udany ,wielki plus za kompleks basenowy .Rezerwując pobyt w tej miejscowości ,trzeba mieć świadomość ,że jest to bardzo ,bardzo turystyczna i głośna miejscowość .Cena bardzo bardzo przyzwoita .

• Zalety dobra lokalizacja, bliskość do plaży, dobre posiłki szczególnie pizza robiona na bierząco w snack barze, czyste pokoje, profesjonalna obsługa
    • Wady zbyt mała ilość leżaków przy basenach, zbyt mocne drinki

Pobyt bardzo miły i przyjemny, nie polecam pokoju od strony promenady Aleja Kwiatów wieczna impreza do 5 nad ranem gdyby nie dobrej jakości okna nie dałoby się zasnąć. W bliskiej odległości wiele barów restauracji lokalów dyskotek życie nocne na 100 %. Jedzenie smaczne szkoda że mało potraw regionalnych. W hotelu siłownia, lekarz 24 godzina na dobę same udogodnienia.

Iza

• Zalety Blisko plaży. Dobre jedzenie.
    • Wady Długie oczekiwanie na pokój.

Lokalizacja - 2 min spaceru do morza, piękna, wielka plaża, centrum słonecznego brzegu, mnóstwo opcji imprezowych. Jedzenie - duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, jedzenie dobre, polecamy. Obsługa - bardzo miła szkoda że po polsku nie umieją rozmawiać. Jedyny minus to długie oczekiwanie na pokój (w Naszym przypadku ok 5 godz)