Opinie o hotelu Alba
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Alba

Grazyna

• Zalety Czysto.pieknie.mila obsługa.przepyszne jedzenie.super baseny. POLECAM.
    • Wady Nie ma wad.

Cudowne wakacje w hotelu Alba. Blisko plaża. Czyste i ciepłe morze. Najlepsze moje wakacje. A jedzenie istne niebo, pychota .

• Zalety Blisko plaży, Dobre jedzenie, Liczne sklepy w okolicy
    • Wady Głośno w nocy, Zimna woda w basenie

Przyjechaliśmy w piątkę do hotelu, pierwsze wrażenie było bardzo dobre, lecz z dnia na dzień hotel pokazywał swoje wady. Podawane posiłki były smaczne, szczególnie tzw. "cooking show", podczas którego kucharz na bieżąco przygotowywał posiłki (tylko śniadania i kolacje). Na plus na pewno mogę dodać przekąski przygotowywane na basenie tak jak pizza, hot dogi i hamburgery, chociaż te dwie ostatnie nie smakowały jakoś specjalnie. Barmani w barze byli mało komunikatywni, często trzeba było powtarzać co chcesz a to ile alkoholu się dostało było sprawą losową. Hotel nie posiada markowych napojów typu: Coca-Cola, Fanta itd. co miało szczególne znaczenie jeśli chodzi o smak drinków. W hotelu są 2 baseny z brodzikami, ale w jednym była strasznie zimna woda, drugi był w porządku. Pokoje były codziennie sprzątane, ręczniki regularnie wymieniane. Jedynym mankamentem była niewydajna klimatyzacja. Jeśli chodzi o hałas to wszystko zależało od lokalizacji pokoju, ja akurat miałem pokój od strony głównego deptaka, więc w nocy było dość głośno. Ogólnie hotel nie jest idealny, o tyle lokalizacji już zmienić się nie da, to niektóre detale można jeszcze dopracować.

Piotr Zon

• Zalety Jak ktoś jest alkoholikiem i chce lecieć samolotem na tydzień za tysiąc od osoby do hotelu z All inclusive, w którym malusi basen śmierdzi moczem., jedzenie jest podłe i drinki śmierdzące denaturatem podawane przez niemiłą obsługę po odstaniu swego nie robią różnicy, to gorąco polecam! Aha spać się nie da, bo ścisłe centrum na przrciw burdelu i najgłośniejszej dyskoteki kilometr od plaży...
    • Wady Wszystkie, jakie są możliwe.

Żenada i masakra!!! Jak można pić drinki śmierdzące denaturatem po odstaniu 10 minut w kolejce i żreć to podłe żarcie, które jest w Albie. Hotel kilometr od plaży, w hałaśliwym centrum obok dyskoteki dla alkoholików-wieśniaków z Rosji, którzy nigdy nigdzie nie byli.

Dariusz

Hotel położony ok 150 m od piaszczystej, czystej i ogromnej plaży. Przy promenadzie, nadaje się do bazy wypadowej po sklepach i restauracjach. Wieczorem można posłuchać różnorodnej muzyki granej w każdym pubie i restauracji.Posiłki bardzo dobre i urozmaicone, serwowane w czystej sali. Napoje alko. nie "chrzczone" z miłą obsługą. Pokoje sprzątane codziennie.Dwa baseny z dużą ilością leżaków i parasoli. Po prostu super. Polecam

Dariusz

Wspaniała obsługa mili ludzie bardzo ciekawe położenie

Adam

• Zalety Duże ładne pokoje, fajne baseny, dużo animacji, miła obsługa, ładny hotel, dużo jedzenia zwłaszcza owoców i warzyw.

Hotel blisko morza, przyjazny dla klienta, woda w basenie czysta i ciepła, dużo leżaków, barmani robią różnorodne drinki - nażekać mogą tylko maruderzy. Ja hotel polecam, a jak jest komuś za głośno to po prostu niech nie wybiera tej lokalizacji.

Byliśmy w sierpniu 2018 .Hotel położony przy głównym deptaku ,duży ruch i gwar .Nie przeszkadzało nam to zbytnio -mieliśmy pokoje na wysokim piętrze .Pokoje bardzo czyste,bez zastrzeżeń ,sprzątane codziennie ,czysto i schludnie .Mielismy pokój 4 osobowy .Jedzenie - jak dla nas bardzo dobre .Nie sądzę ,że by był ktoś głodny .Byliśmy z dziećmi i uważam ,że jedzenia jest dużo i każdy wybierze coś dla siebie .Nigdy nie brałam nic mielonego ,ale za to bez problemu inne mięsa ,drób .Zupy raczej niesmaczne .Śniadania i kolacje -fakt powtarzają się ,ale bez przesady .Na śniadania -jajka w różnej postaci ,sery ,wędlina ,kiełbaski ,boczek ,płatki ,dżemy - każdy coś wybierze .Zaraz po śniadaniu ,na plaży serwowane są fast foody -pizza ,frytki itp . Kolacje podobne do obiadu .Nigdy nie byliśmy głodni .Bardzo dobre desery ,owoce .Fakt -można się przyczepić -słodkie napoje ,drinki takie sobie ,lody mi osobiście nie smakowały [moim dzieciom tak ] ale to są szczegóły ... .Baseny czyste ,dobre rozwiązanie z podziałem basenowym -głębszy +płytki dla dzieci +strefa na najmłodszych .Animacje ok ,nie mam porównań .My woleliśmy korzystać z basenu [nigdy nie brakło nam leżaków] , na plażę chodziliśmy wieczorem.Plaża nam się absolutnie nie podobała-brudno ,śmierdząca woda .Sama miejscowość bardzo bardzo brudna- to na duży minus.Ceny w sklepach ,knajpkach -podobnie jak w Polsce .Ogólnie pobyt uważam za udany ,wielki plus za kompleks basenowy .Rezerwując pobyt w tej miejscowości ,trzeba mieć świadomość ,że jest to bardzo ,bardzo turystyczna i głośna miejscowość .Cena bardzo bardzo przyzwoita .

• Zalety dobra lokalizacja, bliskość do plaży, dobre posiłki szczególnie pizza robiona na bierząco w snack barze, czyste pokoje, profesjonalna obsługa
    • Wady zbyt mała ilość leżaków przy basenach, zbyt mocne drinki

Pobyt bardzo miły i przyjemny, nie polecam pokoju od strony promenady Aleja Kwiatów wieczna impreza do 5 nad ranem gdyby nie dobrej jakości okna nie dałoby się zasnąć. W bliskiej odległości wiele barów restauracji lokalów dyskotek życie nocne na 100 %. Jedzenie smaczne szkoda że mało potraw regionalnych. W hotelu siłownia, lekarz 24 godzina na dobę same udogodnienia.

Iza

• Zalety Blisko plaży. Dobre jedzenie.
    • Wady Długie oczekiwanie na pokój.

Lokalizacja - 2 min spaceru do morza, piękna, wielka plaża, centrum słonecznego brzegu, mnóstwo opcji imprezowych. Jedzenie - duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, jedzenie dobre, polecamy. Obsługa - bardzo miła szkoda że po polsku nie umieją rozmawiać. Jedyny minus to długie oczekiwanie na pokój (w Naszym przypadku ok 5 godz)

Miriam

• Zalety W samym centrum miasta, prześwietna lokalizacja, przemiła obsługa i panie strzatajace świetni animatorzy
    • Wady Trzeba płacić za gości w hotelu po 24. Jedzenie strasznie tluste

Za tą cenę lepszego hotelu sobie nie wyobrażam. Prześwietne wakacje