Opinie o hotelu Alegra
Bułgaria / Złote Piaski

Alegra

Marzena Galus
    Pobyt: Czerwiec 2008

Pobyt zaliczamy do udanych. Niestety panie sprzątające nieuczciwe i nie sprzątające w naszym pokoju. Próbowano nas obarczyć kosztami za niewypity przez nas napój z lodówki hotelowej. A wcześniej ukradły nam bilety do Aquapolis(baseny). To jedyne zastrzeżenia, które troche zaburzyły nam radość przeżywania urlopu.

Grześ

super miła obsługa , jestem bardzo zadowolony

ROBERT SOCHACKI
    Pobyt: Maj 2008

Brak gdzie kolwiek płatności kartą , HOTELU ****

bjar
    Pobyt: Maj 2007

gosiaczek1281
    Pobyt: Sierpień 2007

W ubiegły piątek wróciłam z Bułgarii - Złote Piaski. Pobyt uważam za bardzo udany. Po przeczytaniu opinii o hotelu byłam mile zasokoczona jeżeli chodzi o hotel, obsługę oraz jedzenie. jedzenie faktycznie serwowane codziennie to samo ale jest tego z czego wybierać! Podaczas mojego pobytu nie słyszałam o żadnym zatruciu. Jeżeli chodzi o basen to nie mam zdania gdyż nie korzystałam, w końcu przyjechałam na morze!!!!! Złote piaski polecam jak najbardziej osobom szukującym rozrywki. Jest wiele barów, dyskotek itp. I przede wszystkim straszna taniocha! Swój pobyt zaliczam do bardzo udanych!! W dużej mierze dzięki poznanym osobom. Pozdrowienia dla Pana Stefana i Sławomierza :-) oraz Gosi i Izy

Iwona
    Pobyt: Lipiec 2007

Pobyt w hotelu Alegra uważam za nie udany. Wpływ na to miała fatalna kuchnia. Kolejka po kawę czy herbatę. Brudne uszcerbane kubki, brak łyżeczek. Monotonne niesmaczne posiłki, te same nieświeże sałatki przetrzetrzymywane w lodówce. Oszczędność właścicieli hotelu porażała.
    Ogólne wrażenie o restauracji hotelu Alegra : Tania jadłodajnia !!!!!!!!!!!
    LUDZIE NIE JEDŻCIE TAM. Chyba że zmienią meni i szefa kuchni.
    Na koniec dodam iż mój brat wypoczywał w hotelu Hoidey Park Jedzenie wspaniałe.
    Znajomi wypoczywali w hotelu Atlas niczego im nie brakowało. Ja z mężem i siedmioletnim dzieckim wypoczywałam w Alegrze. Dziecko było głodne, mąż się ciężko zatruł.

Wojtek
    Pobyt: Lipiec 2007

Minger
    Pobyt: Grudzień 2006

Posiłki monotonne, codziennie na śniadanie i obiad to samo. Dwukrotnie w ciągu naszego pobytu urozmaicono menu / np. ryż podano dla odmiany ze szpinakiem ;) /. Same dania kiepskiej jakości. Restauracja hotelowa nie zasługuje nawet na 3*. Kelnerzy tragiczni, nie potrafili w prostych słowach porozumieć się po angielsku. Szefa kuchni trzeba było upominać gdy czegoś zabrakło. Poza tym na niektóre dania trzeba było polować w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy.

Poza tym pokoje hotelowe na wysokim poziomie. W całym hotelu czyściutko i miła obsługa.

Kamyk
    Pobyt: Czerwiec 2007

Po 3 dniach basen zrobił się zielony do tego stopnia, że nie było widać dna.
    Posiłki - mortadela króluje codziennie na śniadanie, jest na zimno i na ciepło. Do tego biała jajecznica.
    Jedzenie okropne, mały wybór, ciągle to samo. Lepiej jadać na mieście.

beata jar
    Pobyt: Maj 2007

hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki, jeżeli ktoś wybiera się do Złtych Piasków to bardzo polecam - jedynym minusem było zamieszkiwanie tego hotelu przez niemców zostawiających po sobie syf- zreszta jak wszedzie to bywa gdy oni się pojawiają