Średnia ocena

Alen Mak

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

BETTY
    Pobyt: Sierpień 2006

Za tak małe pieniadze super wypoczynek, pokoje były schludne, pokojówka przychodzila codziennie, dwa razy byla przebrana posciel. nie ma co narzekac tym bardziej,ze pogoda na 10 dni pobytu byla wspaniala raz jedyny tylko padał deszcz a byłam na przełomie sierpnia i wrzesnia. jestem bardzo zadowolona i prosze nie sugerowac sie opiniami innych ludzi tak jak jest pokazany hotel z basenem w internecie tak wyglada w rzeczywistosci. polecam

Nicunia
    Pobyt: Lipiec 2004

Ludzie ja niewiem czego wy oczekujecie za taką kasę! Hotel jak na swój standard jest dobry! Pokoje duże i czyste, fajna łazienka. Jedzenia może i mało, ale za to było smaczne. Plaża była wspaniała! Drobniutki piasek (ale nie nasz bałtycki ;]), czysta woda. A do basenu to już nie było się w ogóle przyczepić! Duży, czysty, wspaniały! Jedynie w brodziku nie było wody. Minusem są także wszechobecne tam bezdomne zwierzęta, ale w Bułgarii jest ich wszędzie pełno niestety. Pamiętajcie, że Bułgaria nie jest zbyt bogatym krajem i ten hotel i tak jest dobry! Nawet ta mniej widowiskowa część. Polecam Alen Mak dla tych, którzy za takie pieniądze nie oczekują pozłacanych klamek.

MARCIN
    Pobyt: Sierpień 2006

nie bede sie rozpisywac, bo czasu zabraknie - skwituje to jednym zdaniem:
    WSZYSTKO BYŁO DO DU...!!!SYF! BRUD! SLAMS! NIE JEDŻCIE TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalia
    Pobyt: Sierpień 2006

Obskurny i oblesny hotel. Prosze nie wierzyc w zdjecia, bo to fotomontaz - my uwierzylismy i teraz z niedowieraniem patrzymy, jak to wszystko pieknie w Internecie wygladalo - w rzeczywistosci jezt zupelnie inaczej. Jedzienie tragiczne - tu nie przesadzam ani troche - jaja sobie z nas robili serwujac codziennie to samo, tylko w "nieco innej formie", lazienka w pokoju wyglada jak przerebel na polu, w ogole nie przypomina lazienki - umywalka, kibel i bateria od prysznica w sciane - to jest cale wyposazenie lazienki - wsyztsko leje sie po scianach, sprztataczki jedynie co to wyrzycaly smieci - do lazienki, by uzyc w niej jakiegos detergentu - to jzu nikt nie zagladal. Naprawde odrazam sczezrze!

ania
    Pobyt: Lipiec 2006

Polecam część 3*, gdzie pokoje są czyste, klimatyzowane i przyjemnie urządzone - zupełne przeciwieństwo części 2*. Jedzenie opłacone w ramach pobytu nieciekawe, ale w restauracji z karty jest co wybrać i można być zadowolonym. Szkoda tylko, że w pobliżu hotelu nie ma dosłownie nic (mam na myśli knajpki, sklepy, dyskoteki itp.) a i przy plaży wieczorem nic się nie dzieje.

pawel
    Pobyt: Lipiec 2005

Hotel z lat 80-tych. Ale za tą kasę trudno domagać się czegoś lepszego. Ogólnie każdy kto jedzie do Bułgarii musi nastawić się, że jest to kraj bałkański i na czystość nie ma co liczyć. Dużym minusem jest dojście do plaży. Są 2 drogi (ale każda z górki, powrót pod górkę :( ). Jedna jest dłuższa ale wygodniejsza, nie mam kilometromierza w nogach ale kilometr na pewno. Druga - to przejście przez sąsiedni hotel atlantic i zejście stromą ścieżką w dół. Plaża ogólnie zaniedbana. Woda czysta i ciepła. Do Złotych Piasków kawałek, ale co chwila jężdżą autobusy i za około 2zł mozna dojechać. Zdecydowanie nie polecam tego hotelu imprezowiczom. Na dole przy plaży jest Sobieski (tak nazywają się u nich kioski) można tam kupić wino i browar inne napoje i jedzenie. Ceny porównywalne do polskich. W Złotych Piaskach o 100% droższe. Wyżywienie ok, nie jestem wybredny więc nawet uważam, że za tą cenę to luksus. Zawsze kilka dań do wyboru, a sałatek można jeść na kilogramy. Przestrzegam każdego, że zanim wybierze się na wycieczkę do Stambułu niech dokładnie dowie się co obejmuje cena, bo może tak jak my mocno się zdziwić w autokarze jak będzie musiał zapłacić dodatkowo za przewodnika, wizę i jedzenie 30Euro (ponoć było to już wliczone w cenę). Warto pojechać do Neseberu i na Półwyseb Kariakla. Niedaleko są baseny termalne za grosze (św. Helena). Do warny można pojechać na zakupy lub do delfinarium. Ale przedewszystkim na targ po brzoskwinie, nektaryny, arbuzy i paprykę. Po prostu rewelacja. Tanio i smacznie (nie ma nic wspólnego z tym czymś co jemy w Polsce). Ogólnie polecam

Dorota Jezierska
    Pobyt: Lipiec 2007

Rezydent do niczego nie można było go spotkać a wiadomości o wyjazdach przekazywane były po czasie. Wszędzie daleko.Obsługa hotelowa beznadziejna, nie można było się doprosić papieru, zmiany ręczników. Gdyby nie samodzielnie zorganizowany czas- wyjazdy do Złotych Piasków, Warny, nie byłoby co robić. Ciekawe wieczorki taneczne przy basenie i choć świeciło pustkami to można było przyjemnie posiedzieć przy rakiji. Ceny owoców, jedzenia wygórowane w porównaniu z cenami w Warnie. Na terenie hotelu czysto a za ogrodzeniem tony śmieci. Nie polecam tego hotelu

Paula
    Pobyt: Czerwiec 2006

wczasowicz

za te pieniądze elegancko

ded7
    Pobyt: Lipiec 2006

Hotel średni ,ale wyspac w normalnych warunkach i życ sie dalo wiec nie ma co narzekać.Bylismy w sierpien-wrzesien.Wychodzilismy z pokoju 9 rano i wracalismy 9 wieczór,wiec zbyt dlugo tam nie siedzialem.Ale polozenie jest b.dobre,na miejscu na plazy jest tanie jedzenie ,blisko do Zlotych piaskow chyba 3 km autobusy jezdza co 10 minut,to samo do Varny (ok 12 km).