Opinie o hotelu Aloe
Cypr / Cypr Południowy

Aloe: basen

• Dla dzieci: plac zabaw dla dzieci, mini-klub, brodzik i animacje
  • 2 baseny ze słodką wodą, kaskada i wydzielona część dla dzieci

magda
    Pobyt: Listopad 2015

• Zalety blisko centrum miasta
    • Wady brzydkie, brudne pokoje, w łazience nie można niczego dotknąć było tak brudno

nie polecam tego hotelu rodzinom z dziećmi, łazienki były tak brudne, że mój syn mył się w umywalce, wykładzina w pokoju odkurzana chyba rok temu, hotel nie ma zupełnie przygotowanego menu dzieciom, plac zabaw stary, mały i niezachęcający

Zbyszek
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety Czysto, blisko do miasta, miła obsługa, różnorodne posiłki.
    • Wady Płatny internet w pokoju.

Bardzo miło spędziliśmy tam tydzień. Godny hotel polecenia. Wycieczki organizowane przez Itakę są ponad dwa razy droższe niż w miejscowych biurach podróży. Byłem w tym hotelu płacąc 999 zł/osoba.

Aneta
    Pobyt: Marzec 2014

• Zalety Położenie
    • Wady Budynek ma swoje lata, ale jest odnowiony

Spędziliśmy bardzo przyjemnie tygodniowy pobyt w marcu. Świetna komunikacja (przystanek autobusowy przy hotelu),a do portu można dojść w 10 minut.Przyjazna obsługa. W okresie kiedy byliśmy (marzec) w hotelu przebywali w większości angielscy emeryci, co znalazło obicie w menu śniadaniowym (fasolka, bekon, omlety;-).

dominika
    Pobyt: Marzec 2014

bardzo fajny hotel, blisko centrum blisko plaży. Dużo jedzenia i to bardzo dobrego, miła obsługa, czysto. Jestem bnardzo zadowolona.

krystyna kocon
    Pobyt: Sierpień 2013

• Zalety lokalizacja blisko portu i pieknej promenady
    • Wady pomieszczenia stare nieprzyjemny zapach w pokojach pomimo sprzatania pokoje wymagaja odnowienia

warto zobaczyc Cypr dobre miejsce wypadowe na wycieczki .jedzenie niezłe baseny rewelacyjne

para z Gdanska
    Pobyt: Styczeń 2014

• Zalety dobre połozenie

nie warto kupować wycieczek fakultatywnych z Itaki, b. drogie...

Grzegorz
    Pobyt: Październik 2013

Hotel ok, blisko plaża i centrum.Dla wyjeżdżających w sezonie informacja aby zabrać długie spodnie- na kolację obowiązuje "prawie" strój wieczorowy nie ma możliwości wejść w krótkich spodniach za kolana. Obsługa hotelu dobra,ale wrażenie że pracują tam chyba za karę , ale pokoje sprzątane codziennie (wymiana ręczników).Je3dzenie bardzo dobre smakowo jak i urozmaicone.

Małgosia
    Pobyt: Wrzesień 2013

Hotel nie nastawiony na turystów a na panów wynajmujących pokoje na godziny z młodymi dziewczętami. Pokoje brudne, ręczniki jakby tylko płukane a nie prane, brak odpowiedniego oświetlenia, ale może przystosowane jest tak ze względu na tych panów z dziewczętami...Jedzenie zebrane ze śniadania i przyprawione inaczej i podane na obiadokolację, Na korytarzu, na podłodze można cały dzień przechodzić obok tacy z niedojedzonym, psującym się jedzeniem, które ktoś zamówił do pokoju a potem nie obchodzi nikogo, żeby to sprzątnąć. Dywaniki łazienkowe zamiast wymieniać sprzątaczki przekładają na drugą stronę, też do końca nie ścielą łóżek-zostawiają zmiętą narzutę gdzieś w końcie, abyśmy sami ją sobie położyli.Zamówiony i zapłacony czajnik, do którego donoszą kawy, herbat w zależności, ile do kieszeni zmieści się kelnerowi a filiżanek nawet nie myją.NIE POLECAM!!!

Beata z siostrą
    Pobyt: Wrzesień 2013

Hotel jest brudny i wyeksploatowany. Niestety czuć w nim ząb czasu. Nawet po teoretycznym sprzątaniu w pokoju ciężko skorzystać z łazienki. W okolicy jest uznawany za jeden z najsłabszych hoteli

wojtek
    Pobyt: Sierpień 2013

Obsługa miła, hotel dobrze położony - blisko plaża, przystanek autobusowy, początek promenady, niedaleko do knajpek, restauracji, dyskotek. Jednak położenie ciche, spokojne.Ogólnie polecam. Brak animacji na basenie i w hotelu, co dla nas było akurat zaletą.Bardzo ładny kompleks basenów, leżaki i parasol zawsze dostępne, bezpłatne.