Opinie o hotelu Aquamarina Beach
Meksyk

Aquamarina Beach

Sylwia
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety Duży hotel i duże pokoje, tylko łazienka malutka.
    • Wady Daleko od \\\"centrum\\\" i ładnej plaży. Ta przy hotelu jest niezbyt ciekawa.

Według mnie hotel ok. Plaża jedynie mnie zawiodła no i basen, ponieważ jest malutki.

Renata vv

W pokoju było wszystko co potrzebne dla rodziny. Dużo wolnego miejsca, nawet po wstawieniu dwóch dostawek. Tv z amerykańskim kanałami. Prysznic, nigdy nie brakowało nam ciepłej wody. Sprawna i fachowa obsługa. Dzięki częstym wizytom gości z USA, komunikacja w języku angielskim nie stanowi żadnego problemu. Może i w pełni sezonu jest tutaj wiele osób. My byliśmy na początku. Hotel był obłożony w 50%, dlatego nie mieliśmy kłopotów z leżakami.

Lilia VV

Rodzinna i ciepła atmosfera. Gościnne powitanie w recepcji. Znakomite jedzenie po którym jak typowi Meksykanie udawaliśmy się na sieste. Leżak , basen, sombrero na głowie i odpoczynek w słońcu. Hotel spełnia wszystkie podstawowe standardy: czysty, przystępna cena, przyjazna i dobra obsługa. Na zimną wodę w jacuzzi my nie mogliśmy narzekać. Szczególnie w chłodniejsze dni była ciepła.

Darek cc

Jeśli już mam mieć jakiekolwiek uwagi to pierwsza z nich jest taka że nigdy wody w ciepłej w jacuzii nie mieliśmy ciepłej wody, tylko mocno letniawą. W hotelu jedliśmy tylko śniadania które nam zupełnie nie pasowały pod względem smaku. Personel łapał dobrze angielski. Goście w zdecydowanej większość to amerykanie, o specyficznym usposobieniu.

Ilona Jastrzębska

Spędziliśmy w tym hotelu tylko jedną noc, ale zawsze można ocenić to, co tam zobaczyliśmy. Sam hotel przyjemny, ładne pokoje, czyściutko, dobre jedzenie i bardzo miła obsługa. Niestety ma niewielki basen i nie ma dostępu do tego ślicznego turkusowego morza (druga strona), nad które to przyjeżdża się do Cancun, mała plaża. Hotel położony raczej na jednym z końców miejscowości, ale z dojazdami w Cancun nie ma problemu. To ciche i spokojne miejsce, mało ludzi, a obsługa bardzo się stara. Jeżeli mamy być szczerzy, to na prawdę lepiej trochę dołożyć i wybrać inne miejsce, bo to jest hotel dobry na 1-2 noce, ale na dłuższą metę może być nudno.