Opinie o hotelu Arabella

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• 10 Basen

Anita Razowska
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety

Najlepsze wakacje w życiu! Do tego miejsca byłam źle nastawiona ze względu na złe opinie w internecie, ale od razu po przyjeździe właściciel osobiście nam pomógł w bagażach. Pokój cudowny z widokiem na morze. Hotel posiadał własną plażę z basenem oraz barem gdzie bardzo dobrze mówią po angielsku. Miejsce idealne dla dzieci! Najbliższy sklep znajduję się 5 minut drogi od hotelu. Więc można całe dwa tygodnie się nie ruszać z plaży. Zachwyciło mnie też to że miejsce jest bardzo kameralne i tanie jak na takie luksusy. W następnym roku ściągam tam znajomych ;D

jack
    Pobyt: Sierpień 2013

Byliśmy w tym pseudo trzy osobowym apartamencie w sierpniu 2013(powinno to się nazywać pokoje gościnne)... były to nasze najgorsze wakacje!!!! Kiedy dojechaliśmy na miejse okazało się ,że mamy inny pokój niż rezerwowałem w kwietniu...(dlatego edek pobiera zaliczkę ...rezygnujesz przepada).... druga sprawa ,która podniosła mi ciśnienie to ,że okazało się ,że dostał na konto 115 euro ,a ja wysłałem mu 150 euro...mam potwierdzenie z banku ,ale musiałem dopłacić 35 euro... apartament miałem mieć na piętrze z widokiem na morze....miałem na parterze z widokiem na krzaki... pościel przez tydzień nie była zmieniana o ręczniki też trzeba się prosić ... ps. szkoda ,że tu nie można dodawać zdjęć!!! wyposażenie kuchni to: 1 łyżeczka, 3 widelce,3 łyżki ,3 małe nożyki,tależe i dwa małe garniki .... mikrofali,czajnika,itd brak!!!! na zdjęciu jak rezerwowałem był telewizor na miejscu okazało się ,że go nie ma!!! zapytałem właściciela dlaczego nie mamy telewizora stwierdził z ironią ,że przecież nie ma ,go w opisie!!!! teraz coś o łazience .... mniejsza to już chyba być nie mogła!!!! cały czas była w niej woda ....lało się spod kabiny prysznicowej.... brodzik się zatykał był tam grzyb i smród!!!! Plaża nie jest żadną plażą prywatną może tam sobie przyjść każdy dodatkowo są tam leżaki innego hotelu .... z arabeli były w gorszym stanie .... a jak się ktoś położył na innych to edi zbierał sobie opłatę po 3 euro!!!! plaża kamienista w morzu przy wejściu były głazy.... w opisie pisze ,że jest tam bar restauracja taras widokowy....(ma jeden z apartamentów).... jest tam tylko bar ceny jak w porządnej restauracji ,a nie jak w barze którym jedzenie robią sprzątaczki!!!! śniadania tragedia w jeden dzień jakieś jajka czy to był omlet? dwa plasterki pomidora ...masła brak!!! ,drugi dzień zapieczona bułka z szynką po prostu tragedia!!! to tylko za 3 euro...... A dwa dni przed wyjazdem ktoś przepalił nam ponton !!!! to taki prezencik od właściciela ,że zadzwonilem do biura podróży złożyć zażalenie.. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!1