Fantastyczny
Opinie o hotelu Atlantis The Palm
Emiraty Arabskie / Dubaj

Atlantis The Palm: aquapark, zjeżdżalnia

• Rozbudowana infrastruktura: 23 restauracje i bary, kawiarnia, klub nocny, steak house, sklep z pamiątkami, butik, fryzjer.
  • Udogodnienia dla dzieci: baseny dla dzieci, pokój i plac zabaw, miniklub Atlantis (3-12 lat).
  • Bogata oferta rekreacyjna: 4 baseny, aquapark Aquaventure, akwarium Lost Chambers.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

• Zalety -wspaniałe jedzenie -
    • Wady - pseudoprzepych, lep dla nowobogackich -klienci hotelu,którzy chcą pokazać ,że stać ich na więcej niż mają

Hotel to spory wydatek dla przeciętnego Polaka. Byliśmy tam drugi raz i nic się nie zmieniło. Ogólnie bardzo dobre wrażenia, choć miałem wrażenie, że to galeria handlowa, a nie hotel. Jeśli ktoś lubi przechwalanie się, pokazywanie bogactwa i prześciganie z sąsiadem "kto lepszy"-to polecam. Dla tych ,którzy szukają prawdziwej elegancji i luksusu są tutaj inne miejsca.

Malgorzata

• Zalety Przepiękny, profesjonalna obsługa, wspaniałe jedzenie i bardzo szeroki wybór restauracji, koniecznie brać wyżywienie przynajmniej HB, bo ceny poza pakietem są kosmiczne. Dostęp do nielimitowanej wody w pokoju dla gości.
    • Wady Położenie dosyć dalekie od centrum, trzeba dojeżdżać taxi lub hotelowym busikiem o ile nie ma się wynajętego samochodu na miejscu. Jest jeszcze kolejka, ale taxi wychodzi cenowo podobnie jeśli jedzie się w kilka osób. Płatne szafki w aquaparku nawet dla gości hotelowych, co przy cenie jaką się płaci za wyjazd jest absurdalne, pokazy delfinów również płatne...

wspaniałe miejsce, jeśli ktos ma możliwość to zdecydowanie polecam ten hotel, minusem moze byc uciążliwy dojazd do centrum, za to blisko do mariny, pomimo tego wciąż jest to najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam i jeżeli znowu będę mieć okazję jechac do ZEA to na pewno tam :) pokoje dopiero co wyremontowane, przepiękne

Liliana

• Zalety Piękny, z rozmachem, z wielką liczbą atrakcji, z zawsze uśmiechniętą i gotową do pomocy obsługą

Wspaniałe, pięciogwiazdkowe wakacje, oferta i organizacja wyjazdu godna polecenia i powtórzenia

Dominika

REWELACJA!! Cudowny, ogromny park wodny, mozliwość pływania z delfinami, idealne miejsce na wyjazd rodzinny, restauracje z wyśmienitym jedzeniem, przemiła obsługa, piękny widok na panoramę Dubaju. polecam!

Paulina

• Zalety Ładne, przestronne pokoje Czystość Akwarium Aquapark
    • Wady Hałas Hotel przypomina centrum handlowe Przepych ? wszędzie pełno dodatków

Pokoje ładne, zadbane. Jest duże akwarium gdzie można zobaczyć rekiny a także zrobić ciekawe zdjęcia. Niemniej sama nie zdecydowałabym się na urlop w tym hotelu.

Aleksandra

Hotel ogromny ale wszystko na najwyzszym poziomie i wogole nie odczuwa sie takiej ilosci ludzi. Fakt ze drogo ale to dubaj. W pokojach codziennie uzupelniana woda niegazowana kilka butelek 0,5. Do kolacji koszt wody gazowanej to 30zl a nie gazowanej 20zl (butelki 1l) Cudowny aquapark. Do centrum 15min busem ktore jezdza z hotelu bezplatnie. jedzenie super sushi owoce morza itp. dla dzieci fontanna czekoladowa i tysiace pianek i zelek ;) Ogolnie hotel super

LOL SOPRAJS

• Zalety DUŻO ATRAKCJI WODNYCH DLA DZIECI,ELEGANCKI,AKWARIUM W RESTAURACJI,BLISKO PLAŻY,BEZPŁATNY SERWIS PLAŻOWY,DOBRE JEDZENIE I NAPOJE
    • Wady MA 5* WIĘC NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ.TROCHE DROGO ALE JEŻELI CHCEMY SZALEĆ W LUKSUSACH MUSIMY TROCHĘ ZAROBIC

BARDZO DUŻY HOTEL DLA LUDZI O WYSOKIM WYNAGANIU:BARDZO DUŻY ŚWIETNY AQUAPARK,W RESTAURACJI ŚWIETNE JEDZENIE I AKWARIUM.WIĘCEJ CZASU SPĘDZALIŚMY NA BASENACH NIZ NA PLAŻY GDY PRZETESTOWALIŚMY AQUAPARK NIE BYŁO CZASU NA PLAŻE BYLIŚMY 2 TYGODNIE ,A GDY CHCIELIŚMY IŚĆ NA PLAŻE TO SIĘ PRZYPOMNIAŁO ŻE W TEN DZIEŃ MAMY WYLOT WIĘC BARDZIEJ OPŁACA SIĘ ZAREZARWOWAĆ OFERTĘ NA WIĘCEJ NIŻ 2 TYGODNIE POZA TYM POLECAM ALE TROCHĘ SZKODA BO NIE BYLIŚMY NA PLAŻY TYLKO JĄ WIDZIELIŚMY W SAMOLOCIE

maria

• Zalety duży
    • Wady bardzo duży

wyjazd udany tani lot daleko od Dubaju. Po około 6 godzinach w samolocie jeszcze bardzo długi dojazd do hotelu

Adrian

• Zalety Położenie i atrakcje
    • Wady Wadą brak wad

Niesamowite wakacje. Hotel jak z bajki. Mnóstwo atrakcji. Polecamy.

jusia
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety idealny zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par
    • Wady poza wykupioną ofertą ceny bardzo wysokie!!!

pobyt w tym hotelu uważam za udany, jedzenie wyśmienite pomimo ogromnych kolejek do restauracji szczególnie w porze kolacji, napoje do posiłków dodatkowo płatne(woda 0,3 to koszt około 40zł, piwo- około70zł), poza pakietem pozostałe posiłki w innych restauracjach hotelowych strasznie drogie(pizza to wydatek około 160zł). Dla gości hotelu wstęp do aquaparku gratis, pokoje dość duże , skromnie urządzone, wyposażenie lodówki dodatkowo płatne. Polecam wycieczki do miasta taxi-odlegość około 30km to koszt 30zł. Ogólnie hotel sprawia niesamowite wrażenie! Polecam pomimo wysokiej ceny!