Opinie o hotelu Be Live Cancun
Meksyk / Jukatan

Be Live Cancun

• Plaża prywatna, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza
  • Różnorodne menu

Marek
    Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety duży rozległy teren, plaża, pogoda
    • Wady stare śmierdzące pokoje, stołówki rodem z PRL,

Jeśli do Meksyku to nie tu. Standard na pewno podły - jakieś 2* wg polskich norm. Pokoje uwłaczające godności a za cenę która się płaci szkoda się denerwować. Warto dopłacić aby tu nie mieszkać inaczej rajskie wakacje będą nocnym koszmarem. Wszystko poza hotelem jest ok i szkoda, że akurat hotel psuje tu wszystkie wrażenia.

Jacek M.
    Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety Położenie , plaża , jedzenie, mozliwości ziwdzania okolicy.
    • Wady bez znaczenia choć są jakieś niedociągnięcia .

Wróciliśmy dzisiaj z Oasis Cancun. Lot powrotny krótszy o 2 godziny i bezproblemowy . Rozumiem jednak , że jak ktoś płaci za pobyt 11 dniowy kilka tysięcy złotych to oczekuje luksusu, ale weźmy pod uwagę fakt , iż jest to jeden z najtańszych hoteli w Cancun. Stąd takie obłożenie i duża liczba młodzieży z USA Canady oraz tubylców. Fakt, że pokoje nie są najwyższych lotów, ale ile się w nim przebywa ? My po porannym wyjściu wracaliśmy na noc ? tyle było atrakcji i ciekawych miejsc w samym hotelu - już nie mówiąc o okolicy. My ?zaliczyliśmy? większość dostępnych restauracji i barów dla 4-gwiazdkowych gości i ostatecznie przesiadywaliśmy w restauracji IBIZA ( pyszne jedzenie ) i barze na końcu budynku po prawej stronie od piramidy. Jedzenie zresztą wszędzie nam smakowało a dla chcących - można było coś zjeść od 6-tej rano do 23-ciej w nocy. Restauracji dostępnych dla nas było chyba 8 a barów 7 - wliczając bary basenowe . Było nam tam bardzo dobrze. Po dwóch dniach pobytu i kilku dolcach pozostawionych w tip-boxach kelnerzy i barmani już nas znali i obsługiwali ?sprawniej? :) Co do podróży lokalnych - za 9 pesos można podróżować autobusami R1 i R2 po całym terenie strefy hotelowej i miasta Cancun. Jest duże centrum handlowe ? La Isla ? oraz kilkanaście innych ciekawych miejsc. Na najtańsze zakupy polecam supermarket w okolicy MARKET 28 ( po wyjściu z R1 trzeba się trochę cofnąć w stronę miasta . Samego Marketu 28 nie polecam ? podróbki z Chin - ceny z kosmosu . Popłynęliśmy promem na Wyspę Kobiet ( za 19 USD w obie strony ) - bardzo fajne ciekawe miejsce do ? połażenia ? . Promy kursują od 10-tej rano do 21 ?szej w nocy. W razie braku słonecznej pogody - bardzo ciekawa propozycja ? wystarczy wsiadając do autobusu R1/R2 powiedzieć kierowcy gdzie ma się zatrzymać ( fonetycznie : ISLA MUERES ) i gotowe. Nie wrócimy już tam bo nie wracamy dwa razy w to samo miejsce ,ale polecamy dla ?normalnych ? turystów.

Marek Walosz
    Pobyt: Listopad 2014

• Zalety duży teren
    • Wady pokoje jak za gierka, napoje alkoholowe byle jakie w plastikach, kilka kiepskich barów do jedzenia. Jeśli nie jesteś GRAND to wszyscy uważają Ciebie za człowieka 3 kategorii - nigdzie nie masz wstępu, za wszystko płacisz dodatkowo

LUDZIE - TU JEST GORZEJ NIŻ W TUNEZYJSKICH 3* pokoje jak za gierka, napoje alkoholowe byle jakie w plastikach, kilka kiepskich barów do jedzenia. Jeśli nie jesteś GRAND to wszyscy uważają Ciebie za człowieka 3 kategorii - nigdzie nie masz wstępu, za wszystko płacisz dodatkowo

Mariusz
    Pobyt: Styczeń 2014

• Zalety super

piękny hotel,plaża,baseny,ogród,każdy znajdzie dla siebie miejsce rozrywkowe albo zaciszny zakątek

Patryk Hajduk

Najlepszy hotel na świecie.

Pobyt: Styczeń 2009

Zgadzam sie z poprzednikami ze jest tam mnostwo mlodych amerykanow i robia troche szumu, ale bez przesady. Mieszkalam w budynku w ktorym bylo w miare cicho. Poza tym jestem zachwycona hotelem, mnostwo przeroznych malych restauracji z przepysznym jedzeniem. Jak dla mnie bylo rewelacja i z mila checia tam wroce :)

asia
    Pobyt: Luty 2009

werys
    Pobyt: Grudzień 2008

Ewcia T.

Byłabym wdzięczna jakby ktoś mi napisał czy był w tym hotelu z biurem exim. z góry dziękuję.

Paweł *********

Jest to bardzo fajny chotel blisko morza i z bardzo fajnymi basenami. Polecam serdecznie.