Opinie o hotelu Belitsa
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Belitsa

• Ulokowany na rozległym, zielonym ternie, w zacisznej, północno-wschodniej części Primorska.
  • Hotel znajduje się ok. 350 m od ładnie zagospodarowanej plaży - Pearls Beach.
  • Do centrum Primorska skupiającego bary, restauracje, dyskoteki - ok. 10min. spacerem.
  • Świetnie skomunikowany: przystanek autobusowy niedaleko hotelu.

Klaudia

• Zalety Obsługa, hotel położony blisko morza, jedzenie dobre, boisko, dobre drinki, codziennie sprzątanie, czysto, więcej wad niż zalet :)
    • Wady Prysznic w łazience, lekko brak porozumienia, obsługa rozumie tylko bułgarski, ale idzie się dogadać na migi, hotel mógłby mieć minimalnie położenie bliżej centrum

Dobre jedzenie, jednak tłuste, po pobycie kilkudniowym zauważalna powtarzalność posiłków, choć widać, że bardzo starają się je urozmaicać i tu duży plus. Bardzo miła obsługa, sprzątaczki, osoby na kuchni. Basen jest naprawdę świetny, inna alternatywa spędzenia czasu niż morze, są leżaki, są parasole, obok jest boisko. Codziennie przychodzilismy tam grać w piłke, nogę, kosza i inne gry, zupełnie za darmo. Miasto/główna ulica jest może z 8 minut drogi na piechotę, bardzo polecamy zamówić tam naleśniki z czekoladą i bananem,. Aquapark w Primorsku pierwsza klasa, zjeżdżalnie dla dużych jak i dla małych, sporo wrażeń. Biuro z którym jechaliśmy (Rainbow), bardzo pozytywne wrażenie, dobra organizacja, gdyby nie jeden z rezydentów zaspalibysmy na nasz lot. Minusem w pokoju, a raczej łazience jest prysznic, zasłona przykleja się do ciała, woda jest w całej łazience, można się przyzwyczaić, jednak powinno coś z tym zrobić. Obok samego hotelu jest dość spokojnie, bardziej w centrum jest dużo pubow, stoisk i nawet klubów. Nasze pierwsze wakacje za granicą, ale bardzo polecamy :)

Dominika

• Zalety niedaleko do plaży duży basen klimatyzacja
    • Wady brak urozmaicenia w posiłkach; niezbyt smaczne ; wi-fi płatne.

Hotel czysty, schludny ale daleko mu do trzech gwiazdek. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki. Największym mankamentem w naszym pokoju była łazienka, z której śmierdziało non stop z kanalizacji. Prysznic bez progu, ze słabym spadkiem, skutkiem czego cała łazienka "pływała" w wodzie. Brakowało też półki na kosmetyki (ale to już szczegół). Ogólnie polecam osobom, które nie zamierzają spędzać całego urlopu na siedzeniu w hotelu, a nastawiają się na zwiedzanie, plażowanie i sam hotel potrzebny im jest w zasadzie tylko do spania. Posiłki bardzo monotonne i do tego bez rewelacji w smaku, co dawało się we znaki po kilku dniach.

• Zalety duży basen, dobra lokalizacja, blisko morza
    • Wady mało urozmaicone posiłki

Hotel położony blisko morza, wyremontowany. Dobry dla rodziny z dziećmi. Duży basen, obsługa miła. W pokoju prawie codziennie wymieniane miałem ręczniki i często zmieniana pościel.

Luki

• Zalety Położenie i duży basen
    • Wady Jedzenie i sprzatanie

Położenie Ok, obsługa miła. Sprzątanie średnie nawet po napiwku w pierwszym dniu..., pozniej coraz gorzej. Wszędzie blisko. Jeżeli macie możliwość to nie bierzcie wyżywienia. Wokół pełno taniego i dobrego jedzenia. W hotelu jedzenie słabe.

Grzegorz

• Zalety Położenie ok 10 minut spacerkiem od morza oraz centrum, spokojna okolica

Hotel odebraliśmy bardzo pozytywnie. Wraz z żoną i 2 dzieci głównym punktem który decydował o wyborze hotelu był plac zabaw dla dzieci, gdzie można było spokojnie wieczorami usiąść spokojnie a dzieciaki mogły się wyszalec. Pokoje duże przestronne, bardzo miła uśmiechnięta obsługa Pani sprzątaczka w 3 dniu pobytu posprzatala pokój odwdzieczylismy się bonusem w postaci 5 lewa i już do końca pobytu (14dni) codziennie mieliśmy czyste ręczniki i posprzątane. W pokoju można jedynie przyczepić się do łazienki gdyż podczas kąpieli woda wyciekła poza zaslonke i po 4 osobach pod prysznicem łazienka była zalana wodą. Jedzenie w naszym przypadku śniadania jak mówią wybredni codziennie to samo ale do wyboru było tyle potraw że codziennie można było jeść co innego.Ogolnie wszystko świeże ciepłe i smaczne. Największym plusem było zastane w pokoju łóżeczko dla naszej 2 letniej córki,gdzie w ofercie biura było napisane że łóżeczko za dodatkową opłatą 2,5 euro za dzień więc był to duży pozytyw. Ogólnie hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Jedynie czego zabrakło to animacji dla dzieci. Internet 30 minut dziennie gratis. Jeżeli ktoś chce dłużej to 2,5lewa dzień. Ludzie mają różne gusta ja osobiście jestem zadowolony. Polecam lokale do jedzenia Tiki bar 2 minutki od hotelu oraz Primawera trochę bliżej centrum bardzo dobre jedzenie w obu przypadkach.

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety spokojnie, czysto,

Hotel dla mało wymagających ale czysty .W hotelu przewaga turystów z Czech i Słowacji i paru Polaków. Nie mogę narzekać, gdyż ja akurat byłam tam za śmieszne pieniądze.Dla mnie ważne było to że była piękna pogoda, ciepłe morze i piękne plaże. Przy wyborze oferty uważajcie z jakiego lotniska będzie transfer do hotelu- jak z Burgas to ok. jak z Warny to okropieństwo to prawie 5 godzin jazdy. Niestety ja tak miałam.. Jednak w drodze powrotnej do Polski zorganizowano nam (ja i mąż) transport samochodem osobowym,( w którym kierowca w ramach oszczędności nie włączył klimatyzacji i można było się udusić z gorąca) z hotelu na lotnisko do Warny. Niestety przywieziono nas 5 godzin przed odlotem i tak siedzieliśmy z mężem i obserwowaliśmy podróżnych. Pozdrawiam rezydentkę biura podróży Rainbow bardzo fajna, mądra dziewczyna. Podsumowując: na pewno pojedziemy jeszcze do Primorska ze względu na piękne plaże, ale hotel to inny wybiorę.

Kichu
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety duża przestrzeń wokół hotelu, duży basen z oddzielnym brodzikiem dla dzieci, barek na ternie basenu
    • Wady skromne menu śniadaniowe i kolacyjne

Hotel położony ok. 10 min od plaży, oddalony od centrum o ok. 10 min. Dzielnica spokojna, nadająca się na wypoczynek. Hotel najlepsze lata ma już za sobą, aczkolwiek utrzymany w porządku i czystości. Spory teren wokół hotelu, oddzielony plac zabaw dla dzieci, parking i strefa z basenem otoczonym zielenią. Na terenie znajduję się kort tenisowy, oraz kilka przyrządów do ćwiczeń. Jeżeli chodzi o menu to nie jest zbyt urozmaicone, śniadania bardzo powtarzalne - ale smaczne. Obiadokolacje bardziej zróżnicowane każdego dnia, z typowymi potrawami bułgarskimi, skromnie z owocami (arbuz i śliwki). Obsługa miła. Pokoje przestronne z balkonami, wyposażone w klimatyzację. Największy minus za łazienkę, wyposażoną w prysznic z zasłonką. Po prysznicu podłoga zalana wodą. Ogólne wrażenia przyjemne.

Jan
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety hotel połozony blisko morza,miła obsługa, obszerny basen równiez dla dzieci,teren wokoł hotelu duży i bezpioeczny do zabawy dla dzieci
    • Wady Słaba znajomość języków obcych personelu, brak widoków na morze.

piękne scielenie łóżek, miłe panie pokojowe,dyskrecja obsługi,obszerne balkony, klimatyzacja w cenie,cisza i spokój.Polecam dla osób chcących wypocząć w spokoju. Trochę surowa zbyt dziewicza plaża,Odczuwalna opieka rezydenta,dobrze zorganizowany transfer z lotniska do hotelu i powrót. Ogólnie polecam!!!!!!!!

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety basen, stosunkowo blisko do plaży i centrum miasta, dworca autobusowego
    • Wady za głośna okolica, monotonne jedzenie,

Jak na hotel 3-gwiazdkowy - całkiem niezły. Pokój nie był sprzątany przez cały tydzień, ale wymieniono ręczniki i zmieniono pościel.

Domżalski Stanisław
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Hotel po remoncie ,czysty , 5 piętrowy ze sprawnie działającymi windami . Duży zielony teren wokół hotelu ,ładny i czysty basen.
    • Wady Ulica przy której położony jest hotel niezbyt czysta i zadbana.

Hotel ogólnie sprawia pozytywne wrażenie .Obsługa miła .Codziennie sprzątane pokoje i wymieniana pościel i ręczniki . Pozytywnym zaskoczeniem były dostępne napoje do obiadokolacji bez dodatkowych opłat. Wyżywienie smaczne , że każdy mógł wybrać coś dla siebie. Miasteczko typowo turystyczne .Położone na półwyspie . Hotel położony mniej więcej na środku półwyspu z dostępem do dwóch plaż północnej szerokiej i południowej węższej przy centrum handlowym miasta. Jak na północnej plaży były duże fale , to na południowej może było spokojne .