Opinie o hotelu Belvedere Alexandria Club
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Belvedere Alexandria Club

Bożena

• Zalety Blisko plaży,blisko wszędzie
    • Wady nieduże pokoje,bardzo twarda dostawka(leżanka)

Byliśmy w tym hotelu czerwiec/lipiec 2018.Pokój dla 2+1 zdecydowanie za ciasny!!! Dostawka BARDZO TWARDA.!!!NIE SZŁO SPAĆ!!!Wszędzie blisko:plaża,miasto.Wszędzie pełno kantorów wymiany walut-nie ma potrzeby przywożenia lewów z Polski.Kurs podobny.Akurat trafiliśmy na festiwal piosenki młodzieży z innych krajów.Było SUUUUPER-lubie takie klimaty.Wieczorne animacje dla dzieci-ale w j.czeskim ;-(. Obsługa sprzatająca OK.Tylko na stołówce nie fajnie-panie smutne sprawdzające,który "pokój już był i jadł" i czy czasem coś się nie wynosi z restauracji. Na mieście można się dogadać z Bułgarami bo znamy język rosyjski.Bułgarzy to trochę smutny naród. Ogólnie oceniam pobyt nieźle.

• Zalety - Animacje dla dzieci - Czyste pokoje - Przepiękna plaża
    • Wady - Brak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Belvedere Aleksandria Club na który wybraliśmy razem z biurem podróży Net Holiday! Czyste, przestronne codziennie sprzątane pokoje z balkonem. Piękny ogród i zadbany basen nad którym zawsze można było znaleźć wolny leżak i cieszyć się słoneczna pogodą. Smaczne śniadania i kolacje, które obsługuje przyjazny, uśmiechnięty i zawsze chętny do pomocy personel. Dla dzieci mnóstwo atrakcji w klubie animacyjnym. Wielkim, pozytywnym zaskoczeniem byli polscy animatorzy, którzy z sercem zajmowali się dziećmi. Organizowane zabawy, dni tematyczne, wieczorne spotkania i przedstawienia sprawiały, że Nasze dziecko nie chciało wracać do domu :) Hotel położony 3 minuty spacerkiem od plaży. Plaża czysta, piaszczysta z przejrzystą wodą. Leżaki dla gości hotelu. Z hotelu blisko również do licznych restauracji, barów, parku wodnego Aqua Planet oraz wesołego miasteczka. Super kontakt z rezydentem biura Net Holiday :) Pani rezydentka zawsze pomocna i cierpliwa :) . Belvedere Aleksandria Club - Dziękuję za wspaniały czas, na pewno jeszcze wrócimy razem z Net Holiday :)

• Zalety -Pokoje z balkonami -basen - animacje dla dzieci

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Belvedere Aleksandria Club! Czyste, przestronne codziennie sprzątane pokoje z balkonem. Piękny ogród i zadbany basen nad którym zawsze można było znaleźć wolny leżak i cieszyć się słoneczna pogodą. Smaczne śniadania i kolacje, które obsługuje przyjazny, uśmiechnięty i zawsze chętny do pomocy personel. Dla dzieci mnóstwo atrakcji w klubie animacyjnym. Wielkim, pozytywnym zaskoczeniem byli polscy animatorzy, którzy z sercem zajmowali się dziećmi. Organizowane zabawy, dni tematyczne, wieczorne spotkania i przedstawienia sprawiały, że Nasze dziecko nie chciało wracać do domu :) Hotel położony 3 minuty spacerkiem od plaży. Plaża czysta, piaszczysta z przejrzystą wodą. Leżaki dla gości hotelu. Z hotelu blisko również do licznych restauracji, barów, parku wodnego Aqua Planet oraz wesołego miasteczka. Belvedere Aleksandria Club - Dziękuję za wspaniały czas, na pewno jeszcze wrócimy :)

eugeniusz

• Zalety winda
    • Wady stary budynek pamietajacy czasy T.Ziwkowa.

Wiecej do tego hotelu ani do Primorska nie pojade.Plusem pobytu to dobre posilki.

Grzegorz

• Zalety Hotel fajny, polecam dla rodzin z małymi dziećmi, dobre jedzenie, sympatyczna atmosfera. Plusy: 1. Szybki transfer z lotniska, co prawda autobusem bez klimy ale tą godzinę można wytrzymać. 2. Sprawne zakwaterowanie. 3. W pokoju czekała na nas powitalna butelka wody mineralnej oraz mała butelka wina ? super! Zostały natychmiast opróżnione. 4. Pokoje czyste, niedawno wyremontowane. Sprzątane codziennie ? wymiana ręczników na żądanie ? bez problemów. Nawet zapasowa rolka papieru toaletowego rozpakowana i elegancko przygotowana do użycia - końcówka zagięta pod skosem ? trudno to opisać ale 5. Drobną usterkę w łazience zaraz po wieczornym zgłoszeniu rano wymienili. 6. Jedzenie super! Szwedzki stół na śniadanie i obiadokolację i duży wybór: Śniadanie; 2 rodzaje białego sera, 2 żółtego, pomidory, ogórki, papryka, jajecznica, jajka na twardo, 2 rodzaje parówek na ciepło, jakieś wędliny, salami, kilka rodzajów pieczywa, kilka rodzajów herbat, ekspres do kawy/herbaty, mleko, płatki śniadaniowe, jogurty, dżem miód i inne. Obiadokolacja: ziemniaki, frytki, ryż, sałatki ? szopska, zielona, kapusta biała, papryka, ogórki, pomidory i inne. 2 rodzaje mięsa, wieprzowe, wołowe, kurczak czasem ryba i inne. Na deser kilka rodzajów ciast, owoce arbuzy brzoskwinie, śliwki ananas itp. 7. Personel uprzejmy ? języki obce ? czeski, angielski czasem rosyjski. Barman w barze na basenie otworzył mi wino ze sklepu bo nie miałem korkociągu. 8. Basen z brodzikiem dla dzieci. Obok basenu rośnie drzewo figowe i można samemu zrywać figi prosto z drzewa! 9. Super animacje dla dzieci. Można dziecko zostawić pod opieką animatorów na cały dzień i np. pojechać na wycieczkę czy na zakupy. Wieczorem dyskotek dla dzieci. 10. Na północnej plaży parasole (bez leżaków) opłacone dla NetHoliday ? nie ma tłoku bez problemu można znaleźć wolny.
    • Wady 1. Nasz pokój był od strony ulicy, gdzie zwłaszcza z rana był duży ruch autobusów, przed hotelem był przystanek autobusów ? transferów na lotnisko i innych. Ale wystarczy zamknąć okno i jest dużo lepiej. 2. W łazience zamiast wanny lepszy byłby prysznic. 3. Przy wejściu na stołówkę personel miał przeźroczystą puszkę ? chyba na napiwki. Jednego dnia chciałem rozmienić 100 lewa na drobniejsze ? to się nie zgodzili ? sugerowali aby udać się do sklepu. SZKODA? Bo ja chciałem zostawić napiwek dla montera który miał przyjść usunąć drobną usterkę w łazience ? 100 lewa mu nie zostawię a nie miałem czasu i ochoty biegać po sklepach i prosić o rozmienienie, albo robić na siłę zakupy. Monter nie dostał napiwku? 4. Na stołówce każde danie było opisane ? niestety tylko po bułgarsku i czesku. Brak tłumaczenia na język polski. 5. Na stołówce był ekspres do kawy ? nescafe. Szkoda że nie było kawy ziarnistej parzonej ? tylko rozpuszczalna. 6. Brak mi było chociaż jednej zabawy, dyskoteki dla dorosłych. 7. Wi-Fi tylko w recepcji ? niektórzy na to narzekali ? ale nie jedzie się na wczasy dla internetu.

1. Jak ktoś nie potrzebuje jeść w ciągu dnia ? opcja HB w zupełności wystarczy. 2. Posiłki popijać (w barze lub kupioną w sklepie) rakiją ? nie ma niestrawności ani innych sensacji. 3. Nie jeść lodów gałkowych na mieście ? oni tam je przekładają z pojemników tworząc takie piramidy gałkowe ? wygląda to ładnie ? ale strach je jeść. 4. Walutę wymieniać w kantorach (chyba) ?CROWN? ? bez prowizji. Można nawet zapłacić kartą ale biorą wtedy 4% prowizji i trzeba pokazać paszport lub inny dokument. 5. Uważać też na jedzenie na mieście. Znajomi pojedli kebaba i mieli potem problemy żołądkowe.

Stanisław

• Zalety Basen, personel, czyste pokoje
    • Wady Brak klimatyzacji, straszna monotonia w restauracji.

Myślę że mogę polecić ten hotel. Głównie ze względu na personel, począwszy od pań sprzątających pokoje, recepcji, animatorów aż, po samą restaurację. Nawet z organizacją romantycznej kolacji w pokoju nie było problemu, za co mogę podziękować Panu Karolowi który poświęcił mi dużo swojego czasu i poszedł ze mną nawet do sklepu wybrać wino. Ogólne wrażenia super.

Hotel Belvedere spełnił nasze oczekiwania pod każdym względem. Czysty i zadbany pokój, łazienka naprawdę ładna i również czysta. Posiłki smaczne, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Plused było to, że nie brakowało warzyw i owoców. Przyjemnie było również spędzać czas przy basenie.Z czystym sumieniem możemy polecieć pobyt w tym hotelu i organizatora pobytu netholiday.

Rodzice

• Zalety Położenie, darmowe parasole na plaży, piękny basen, ceny w Primorsko stosunkowo tanie. Club animacyjny dla dzieci, animatorzy również z PL. Darmowy All inclusive dla dzieci
    • Wady Łazienka z brudna wanną, pokoje, PRL trochę ale jak na to że tam się nie siedzi, nie przeszkadzało to.

Właśnie jesteśmy po tygodniowym urlopie, gorąco polecam, hotel super, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, my akurat byliśmy bez naszej pociechy ale zwracaliśmy uwagę na atrakcje które były dla dzieci. Primorsko piękny mały kurorcik, cisza spokój, wszystko jest:) nawet dla chętnych znajdą się 3-4dyskoteki????plaża spacerem max 5min od hotelu (to miejsce gdzie są darmowe hotelowe parasole) na plażę możemy iść skrótem, możliwość przejścia tylnia furtka hotelowa. Do plaży schodzi się po schodach gdyż od tej strony przechodzimy przez wydmy, jeśli ktoś ma problem to musi korzystać z plaży po drugiej stronie Primorska jakieś 10min piechotka. Z Primorska odjeżdżają busiki do Sozopolu i Nessebar. Koszt Sozopolu 6lv25min busem, jeżdżą co godzine. Do Nessebar koszt 26lv ale to już podróż dłuższą z przesiadka. Biura podróży organizują swoje wyjazdy droższe o ok 10lv różnica jest taka że jeżeli wybierasz się sam musisz poświęcić na nią cały dzień, bo z przesiadkami jechaliśmy tam 3godz gdzie normalnie jedzie się 1:40 Ogólnie goroca polecam i hotel i miejscowość

M

• Zalety Bliziutko plaży. Bar z muzyką przy hotelowym basenie, leżaki. Tanio. Brodzik dla dzieci, placyk zabaw mały ale jest. Przy basenie wygodne pufy do siedzenia ze stolikami. Czysto. Miła obsługa. Wszystko na plus może tylko te pokoje malutkie dla 2 osób dorosłych z dzieckiem. Jedzenie monotonne troche dlatego ale mozna zjesc dobrze w miasteczku bo pyszne jedzonko w knajpach i tanio. Dla dzieci all inclusive przy basenie w postaci naleśników, picia i lodów. My coś takiego mieliśmy, nie wiem jak inni. Byłam tam od 17.06.17 na tydzien. Plaza cudowna, bialutki piaseczek, woda ciepła i czysta. Raj dla mojego dziecka. Mi też bardzo się podobało. Na plaży czysto, knajpki z muzyką. Czego chcieć więcej za taką cenę? Bardzo wszystkim polecam ten hotel a jestem wymagająca więc wiem co piszę! :-)
    • Wady za małe pokoje, głośno bo mieliśmy pokój z balkonem przy kuchni.

Ola

• Zalety Ten hotel nie ma żadnych zalet . No chyba ze ten brodzik dla dzieciaków przed hotelem
    • Wady Bardzo nie miła obsługa w restauracji.

Nigdy więcej . Przez ten hotel mamy niesmak do Bułgarii choć to naprawdę piękny kraj ale ilekroć przypominamy sobie te wakacje to stwierdzamy ze pod namioty trzeba było jechać