Średnia ocena

Borgo Dei Pescatori

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Sebastian

• Zalety Miłe kelnerki i pokoje sprzątane codziennie
    • Wady Pomimo, iż w rezerwacji zaznaczyliśmy, że będzie to podróż poślubna i przesłaliśmy akt małżeństwa dostaliśmy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami. Musieliśmy w nim zostać do końca pobytu bo nie było możliwości zmiany. Zapewniano nas tez że jako dla nowożeńców przygotowana zostanie jakas niespodzianka w postaci szampana lub kolacji - nic takiego nie miało miejsca a za szampana kazano nam dopłacać. Podróż poślubną ma się tylko raz i powinna być wyjątkowa a nasza była nieprzyjemna! !

Iza

• Zalety Pomimo zyzycia mebli i armatury w łazience pokoje sprzątane codziennie, ilość osób mieszkających w hotelu odczuwalo się dopiero przy posiłkach, miła obsługa
    • Wady Położenie powoduje konieczność posiadania samochodu, hotel to bardziej agroturystyka

Hotel polecam tym którzy w pokojach tylko śpią i korzystają z łazienki, nie mają wymagań co do jedzenia i cenią sobie bliskość plaży