Opinie o hotelu Calheta Beach
Portugalia / Madera

Calheta Beach: plaża

• 10 Odległość od plaży

• Wspaniale położony, między majestatycznymi górami, a piaszczystą plażą Calheta.
  • Dla dzieci: plac zabaw, brodzik oraz animacje przy basenie.
  • Basen zewnętrzny oraz basen kryty, podgrzewany.
  • Wiele możliwości uprawnia sportów wodnych.

Scarlet
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel dla osób poszukujących ciszy i spokoju, brak atrakcji dla dzieci. Nie polecam osobom, które nie mają zamiaru wypożyczyć samochodu na zwiedzanie wyspy.Do Funchal mogą się dostać taxi za 40-50euro, bądź busem hotelowym 3x w tygodniu/15euro/. Biuro Tui nie zapewnia wycieczek z tego hotelu.Pani rezydentka poinformowała nas, że musi być minimum 6 osób z hotelu, żeby wycieczka się odbyła-inaczej im się nie kalkuluje.Udało nam się raz pojechać z TUI na zachód wyspy, ale musiałyśmy na własny koszt dojechać taxi do Funchal. Tui mnie rozczarowało a poza tym super

Pobyt: Wrzesień 2008

Paulina
    Pobyt: Sierpień 2008

Miejscowość bardzo spokojna, cicha idealna dla osób starszych - w miejscowości marina z jachtami i łódkami - przy niej kilka knajpek - polecam tą z baldahimami - ciekawe jedzonko i miła obsługa. Hotel: dla mnie marny - mnóstwo Niemców w wieku emerytalnym, którzy trochę z wywyższeniem patrzą na Polaków - jedzenie marne - codziennie te same śniadania, pod koniec czasu śniadaniowego praktycznie brak jedzenia! Kolacje smaczne, ale nieurozmaicone. Plaża - otoczona falochronami, oceanu nie widać, leżaki dodatkowo płatne - czego nie wiedzieliśmy, gdyż biuro Tui zapewniło nas, że plaża należy do hotelu, co nie było prawdą! Łazienki w pokojach lekko zagrzybione - fugi czarne, ale miła obsługa, pokoje sprzątane codziennie.

Gabrysia
    Pobyt: Sierpień 2008

Koniecznie należy wykupić w biurze podróży pokój z widokiem na ocean, w samym hotelu nie było takiej możliwości. Pokój przez nas zajmowany z drugiej strony hotelu ze względu na bliskość góry nie był atrakcyjny.

Gabriela Zawiślak

demonique
    Pobyt: Lipiec 2008

Najlepsze miejsce do wypoczynku na całej Maderze. Tyle tylko, że trzeba mieć do dyspozycji samochód. Wtedy jest to istny raj na ziemi. W samej Calhecie główną atrakcją jest hotel i supermarket (poza oczywiście plażą). No i słońce, które wychodzi trochę spóźnione, ale za to grzeje w sierpniu do 20.

martynka
    Pobyt: Lipiec 2008

Bardzo miły, spokojny hotel z szybką obsługą w bardzo cichym miejscu, dla lubiących spokój, daleko od szumu dyskotek. Wspaniale miejsce do odpoczynku. Bardzo dobre jedzenie, przemiła, szybka obsługa.

tośka
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel bardzo przyjemny, spokojna atmosfera, wśród osób przebywajacych w hotelu panuje swoboda, można czuć się nieskrępowanym. Wspaniały relaks. Wielkie zdziwienie może pojawić się u osób, które myślały, że Madera jest mała i nieciekawa. Z hotelu można odbyć niezapomniane wycieczki, a jego położenie ułatwia zwiedzanie wyspy. Serdecznie wszystkim polecam. Jedynym mankamentem może być brak nocnego życia w okolicy hotelu, jednak dzięki temu uzyskujemy gwarantowany odpoczynek w spokojnym otoczeniu. Jedzenie trochę monotonne, ale smaczne. Nie polecam jednak pokoi bez widoku na ocean, chyba, że ktos lubi rano patrzeć na supermarket, parking i kawałek skały :) Ogólnie hotel na 5!
    Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.

Mariozz
    Pobyt: Maj 2008