Opinie o hotelu Calypso

Calypso: obiekt, basen

Aga
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Obsługa, basen, bardzo duże pokoje, balkon
    • Wady Jak dla mnie brak tylko animacji i muzyki do tańca wieczorami

Hotel wart polecenia. Cicho, spokojnie, miło. Byliśmy w dobie coronawirusa

Maria Maślak
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Położony blisko morza, zaplecza handlowo - rekreacyjnego i Nessebaru. Basen, animatorzy zabaw dla dzieci, siłownia, all inclusive, rezydent pod telefonem; w czwartki - wieczór bułgarski. Miła obsługa, władająca bardziej językiem rosyjskim niż angielskim.
    • Wady Podczas 10-dniowego pobytu pani sprzątająca wyrzucała jedynie śmieci, ścieliła łóżka i czyściła łazienkę. Ani razu nie odkurzyła wykładziny, co dla alergików może być uciążliwe.Posiłki smaczne, choć - na dłuższą metę - nieco monotonne.

Hotel polecam raczej osobom chcącym wypocząć, gdyż jest cichy i wygodny.

Halina Kolorz
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety miła obsługa przy basenie ,drinki i wina w szkle . Czysto w pokojach.
    • Wady Za mały basen obok basenu w sezonie również za mało miejsca. troszeczkę mogła by się poprawić obsługa samej recepcji są bardzo niedostępni do klienta.

bardzo miło spędzony czas odpoczęliśmy od codzienniości

Daniel
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety - miła obsługa - czyste i schludne pokoje - położenie - blisko plaży
    • Wady - zbyt miękkie łóżka (w zasadzie same materace) - zbyt często powtarzające się dania

W tej kategorii cenowej hotel jak najbardziej godny polecenia hotel. Położony blisko plaży i sklepów. Bardzo miła i pomocna obsługa. Irytowały jedynie materace zamiast łóżek, do tego strasznie miękkie oraz zbyt mały wybór dań, potrawy zbyt często się powtarzały. Pomimo tego jednak hotel jak najbardziej godny polecenia.

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety very big and clean rooms, nice people, good location- not far from center but not laud. There was bus for 1 lev going every 12 minutes. By walk it was around 30 minutes.
    • Wady there was no animation for adults. It is perfect place for kids and old people but not for young.

Very good place for people with kids! Nice animators. Close to center but if someone is going ther for party it is better to live in center of sunny beach. If you are going for family vacation- place is PERFECT!

Małgorzata Kordasiewicz
    Pobyt: Styczeń 2014

• Zalety Duży ,ładna prezentacja, warunki OK !, obsługa miła dobra jakość, Blisko plaży, dobra komunikacja, blisko miasteczko rozrywki, czysto, świeżo ,ładnie i estetycznie ,
    • Wady Wadą było tylko to że we wrześniu to już obsługa ograniczała dostęp do korzystania z basenu twierdząc że brak ratownika, że woda jest oczyszczana i tym podobne. wyposażenie ma małe usterki . Poza tą uwagę nie ma żadnych wad - Jest super!

Bardzo dobry Hotel, świetne warunki. Duże możliwości .Spokój, wypoczynek wart zainteresowania. Blisko miasteczko rozrywki, szkoda że brak na ten temat informacji ! atrakcyjne położenie Hotelu w zaciszu. Hotel duży, ładnie się prezentuje , jest w nim czysto i schludnie. Obsługa w miarę dobrana miła. Zawsze zdarzy się jakiś problem- ważne jest by problem rozwiązać ugodowo ,a do tego trzeba tylko chęci do dialogu , ta obsługa jest do dialogu gotowa : Gratuluję! Wykazują duże zainteresowanie klientem by dbać o jego potrzeby, świetnie rozumieją język Polski.. śmiało można się wybrać do Hotelu nie znając Bułgarskiego. Będąc w Bułgarii z pewnością odwiedzę ten Hotel.

Pobyt: Sierpień 2012

• Zalety W dość cichym otoczeniu. Nie słychać było żadnych głośnych imprez. Pokoje sprzątane na bieżąco, zawsze czyste ręczniki, pościel w ciągu 2 tygodni zmieniana była 5 razy. Sklepik tuż obok hotelu.
    • Wady 1. Brak klimatyzacji w restauracji, można się udusić z wysokiej temperatury, jaka tam panuje. 2. BRAK ŁÓŻEK w pokoju. Spaliśmy na podwójnych materacach!. 3. Bar w ogóle nie zaopatrzony- brak nawet lodów. 4. Żadnej przestrzeni dla sportu. 5. Wiecznie psujące się karty magnetyczne do drzwi. 6. Jedzenie potwornie monotonne i niesmaczne.

Szczerze mówiąc wybrałabym się ponownie do tego hotelu, ale bez wyżywienia. Ogólnie było dość spokojnie. Nikt się nie narzucał.

dariokogut
    Pobyt: Czerwiec 2013

Hotel w rewelacyjnym połozeniu,posiłki urozmaicone i bardzo smaczne ze przejesc nie mozna.Polecam wszystkim ten hotel

Nie jestem szczególnie wymagająca, mam jednak kilka "ale". 1) w pokoju nie ma łóżek, były cztery bardzo miękkie materace ułożone jeden na drugim w dwóch rzędach. Tzw. łóżko małżeńskie, które dalece odbiega od łóżek. 2) notoryczny brak napoi w barze przy basenie. 3) parasole notoryczne były porywane przez wiatr (zbyt lekkie). 4) na internet nie ma co liczyć, częściej go nie było, niż był. Przez 2 tygodnie udało mi się porozmawiać przez Skypa tylko 2 razy. 5) jedzenie faktycznie urozmaicone, ale niesmaczne. 6) przechodzenie przez ruchliwą jezdnię w miejscach niedozwolonych, bo pasy były daleko,a i do plaży trzeba było kawałek przejść. Na plus: klimatyzacja działała bez zarzutu.

Andrzej Z Warszawy
    Pobyt: Wrzesień 2012

Nie ma co narzekać. Byłem w tym hotelu we wrześniu 2012 r. wraz z żoną i dzieckiem. Za cenę wczasów poniżej dwóch tysięcy za dwa tygodnie uważam, że hotel i wyżywienie było powyżej oczekiwań. Pokoje nowe i czyste. Jedzenie dobre. Codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane pokoje. Bułgaria jest tania. Ten kto lubi się bawić nie będzie żałował. w centrum Słonecznego Brzegu olbrzymie skupisko dyskotek, knajpek, restauracji i hoteli. Nie widziałem czegoś podobnego gdzie indziej a jeżdżę po świecie i wiele widziałem. My pojechaliśmy na trzy dnie do Istambułu. Indywidualnie. Z wycieczką nie ma sensu. Nie ma szans na spokojne zwiedzanie. Polecam tureckie linie autobusowe do Istambułu. generalnie wyjazd uważamy za udany.