Opinie o hotelu Citymax Bur Dubaj
Emiraty Arabskie / Dubaj

Citymax Bur Dubaj: obiekt

• Położony w centrum Dubaju.
  • Świetne możliwości komunikacyjne.
  • Lotnisko tylko ok. 8 km od hotelu.
  • Atutem z pewnością jest basen znajdujący się na dachu hotelu.
  • Wylot z Katowic Śniadania
  • Wylot z Warszawy - Chopin Śniadania

Emerytowany nauczyciel.

• Zalety Dobre połączenie komunikacyjne chociaz do metra trzeba isc około 15 min. Niedaleko sklepy. Dowóz busikiem na plażę.
    • Wady Niemiłym zaskoczeniem była uciazliwa budowa wieżowca obok hotelu o czym nas nie powiadomiono. Prace trwały w dzień i w nocy.24 godz. na dobę.

Opinie wyraziłem w zaletach i wadach hotelu. A że nie było zle (gdyby nie hałas z budowy)niech świadczy fakt że w tym hotelu bylismy drugi raz.

Darek

• Zalety Bezpłatne Wi Fi w pokojach,klima,lodówka,codziennie bezplatna dostawa wody kawy i herbaty.Oczywiście czajnik w pokoju.W łazience wanna,prysznic,suszarka,\"podmywajka\"(jak w kazdej ubikacji w Dubaju)Kolacja od 19:00 do 23:00,śniadanie od 6;00 do 10:00
    • Wady Widok z okna to porażka(wnętrze budynku)15 -2- minut do metra.

Widok z pokoju jest okropny do wnętrza budynku,Chyba wszystkich Polaków w tych pokojach umieszczają.W Dubaju jest co robić,także w pokoju się nie siedzi ,więc idzie to przeżyć ,Dla mnie jedzenie było okey.Można do późnych godzin wieczornych korzystać z atrakcji Dubaju i przyjechać przed 23:00 na kolacje i wybór będzie na pewno,cały czas dokładają.Kolorowo jest na stołówce (dużo hindusów).Pokoje sprzątane codziennie do tego pościel i ręczniki..Sprzątają sami imigranci, bardzo sumiennie(hindusi,pakistańczycy itd)Cały hotel praktycznie obsługiwany jest przez imigrantów.Czysto,schludnie jak w cały m Dubaju.Na plażę MAMZAR BEACH dowozi BUS HOTELOWY za free i do galerii niedaleko PLAŻY LA MER.Trochę daleko do metra(ok 20 min)warto się wybrać w druga stronę na sklepiki ,galerie i resteuracyjki.Jest tego mnóstwo otwarte do bardzo późna.Z hotelu wyjście na dwu pasmówkę.Mozna poogladać sobie"fury"We wrześniu totalna sauna.Ciężko się oddycha nieraz w taki upał.W galeriach i hotelach klima na mrożenie,więc troche się można zaziębić.Woda w Zatoce Perskiej 35 stopni .W ogóle nie chłodzi .Tak jak i w nocy upal ponad 30 stopni .Po śniadaniu i kolacji wychodzilśmy z ze stołówki (lodówki)na zewnątrz hotelu żeby się zagrzać ,bo tam normalnie szło zmarznąć.Dubaj to najbezpieczniejsze i najczystsze miasto na Ziemi,Europa może się schować,Serdecznie polecam

Alina

• Zalety Miła obsługa ,personel szybko rozwiązuje wszelkie problemy.Nie robią problemu z przedłużeniem pobytu o kilka godzin ,jeśli powiadomi się ich w recepcji.Dziennie sprzątają pokoje ,dzienna dostawa kawy i wody w pokojach. Klimatyzacja bez opłat.Darmowe ręczniki na basenie
    • Wady Hotel trochę w starym stylu ,widok z okien nie ciekawy.

Ogólnie warto jeśli zakupi się wycieczkę za dobrą cenę

• Zalety dobre wyzywienie ,sprawna klimatyzacja,niezly basen.swietny pub mila obsluga
    • Wady Jest za duzy

Dwa udane tygodnie.W lipcu Dubaj jest za upalny a woda nie chlodzi.Samo miasto robi olbrzymie wrazenie.Jestesmy sto lat za murzynami i trzysta za arabami.Zdumiewa absolutny brak przestepczosci a nawet zwyklego chuliganstwa chociaz to prawdziwa wieza Babel.Trzeba powiedziec ze uchodzcy i imigranci ekonomiczni buduja dobrobyt tego kraju a i sami sa z tego zadowoleni.

Tomek

• Zalety Basen na dachu. Śniadania.
    • Wady Stary hotel i małe pokoje do remontu.

Średni hotel. Polecam osobom, ktore szukają tylko noclegu.

Paulina
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety miła obsługa, pokoje schludne i codziennie sprzątane, blisko do metra
    • Wady monotonne wyżywienie, duża rotacja turystów

Ogólnie hotel przyjemny. Pokoje są czyste i codzienne sprzątane, pościel i ręczniki także zmieniane na bieżąco. W recepcji można bez problemu porozumieć się w języku angielskim. Bliskość do stacji metra (nam zajmowała ok. 7 min pieszo) jest wielkim atutem. Basen w miarę czysty, jednak bardzo często zatłoczony. Jedyny minusem jest wyżywienie - strasznie monotonne. Jednak idzie się przyzwyczaić. Poza tym Dubaj to cudowne miasto. Wybraliśmy je na naszą podróż poślubną i nie żałujemy. Polecamy zwiedzanie we własnym zakresie. Dużo więcej można zwiedzić, za mniejsze pieniądze. Metro, autobusy, tramwaje - wszystko jest jasno i czytelnie objaśnione. Personel na stacjach metra bardzo pomocny. Pomimo tego, że Dubaj to ogromne miasto, nie ma możliwości zgubienia się. Oczywiście jeśli ktoś ma przy sobie mapę. :) ta rozdawana w hotelu przy meldowaniu się w zupełności wystarcza :)

• Zalety miła obsługa, pokoje sprzątane codziennie, busy spod hotelu na plażę i Dubai Mall
    • Wady Jedzenie bardzo monotonne, żałowaliśmy, ze wykupiliśmy obiadokolacje, położenie bez rewelacji, wszedzie właściwie trzeba było dojeżdżać, z basenu nie korzystaliśmy- obejrzeliśmy,mały i nie przekonały mnie zajęte leżaki , dużo Rosjan bardzo niesympatycznych i pchających się bezczelnie... wszedzie

Sam Dubaj cudowny. Polecam wyjazd w ten kierunek. Piekna pogoda, cudne plaże, oszałamiające widoki, warto zobaczyć . Hotel położony w słabym miejscu, fakt, ze wszedzie można dojechać , ale traci się na czasie. Do darmowych busów zawożących na plaże kolejki -nie zawsze uda się wejść, do metra kawałek , do przepięknej Mariny która trzeba zobaczyć 45 min metrem z przesiadkami . Jedzenie bardzo słabe, codziennie to samo przy niewielkim wyborze. Pokoje czyste, wymieniane codziennie ręczniki. Rezydent TUI porozumiewający się tylko w j, ang, dla niektórych stanowiło to problem. Wycieczka fakultatywna proponowana przez TUI do Abu Dhabi - szkoda czasu, pieniędzy , totalny brak organizacji - żałowaliśmy bardzo straconego dnia. Udana za to wycieczka na safari i zwiedzanie Dubaju -chociaż taniej by wyszło we własnym zakresie :) po dwóch dniach poruszania się pociągami i metrem właściwie wszystko dalibyśmy radę zwiedzić sami za dużo mniejsze pieniądze.

Ewelina
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety -bardzo miła obsługa -pyszne soki na śniadaniach

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Nawoływania z meczetu rzeczywiście słychać, ale nie jest to uciążliwe. Wszędzie blisko, nie drogo:) Bardzo polecamy ten hotel:)

Leszek Szczecin

• Zalety Miejsce dobre wszędzie tj.komunikacja nawet pieszo w miare blisko /metro/ zielone i czerwone
    • Wady Wbrew zapewnieniom ofercie-usługi nikt nie mówi wręcz nie chce gadać po naszemu

Hotel klasy turystycznej ,dobre położenie -są lepsze-obsługa grzeczna, życzliwa w miare posiadanego kontaktu.Na pewno nie po polsku .Plaża i centrum Burj Khalifa busem z hotelu za darmo trzeba patrzeć na angielsko lub rusko-języczna tablicę.Napoje do posiłków obiado-kolacja oprocz wody platne cola ,sprite,fanta itp 3 AED x ok 1,06 zł.Alkohol w barze male piwo zależy od promocji ale ok 32-40 AED.Atrakcja ? o4.50 czasu UEA słychac z meczetu z odległ ok 250 m zawołania do modlitwy

Barbara
    Pobyt: Styczeń 2016

• Zalety Fajny pub. Dobre położenie. Można skorzystać z darmowego przejazdu busem w kilka miejsc. Ogólnie przyjazne zastawienie do gości.
    • Wady To jednak nie nasze klimaty. Generalnie hotel zamieszkiwali głownie Hindusi, więc m. in. jedzenie pod nich.

W pokoju hotelowym przebywaliśmy mało, gdyż na Dubaj wybraliśmy styczeń, aby poznać miasto tak ono żyje, a nie tylko z perspektywy sklepów i basenu. Dubaj jest niesamowity i na pewno warto go zobaczyć.