Opinie o hotelu Dalia Garden

• Wyjazd z Gliwic Śniadania i obiadokolacje
    965 zł 10 dni / os. Sprawdź
  • Wyjazd z Pszczyny Śniadania i obiadokolacje
    965 zł 10 dni / os. Sprawdź
Zobacz oferty z innych miast

Dariusz

• Zalety Tylko wyłącznie kucharz ogarniał wszystko barek ,kuchnie ,obsługę hotelu,pokoje czyste
    • Wady Tragedia

Obsługa w całym hotelu mówi tylko po Bułgarsku i Rosyjsku .Dziadek w Barze hotelowym (który jest tylko jeden) jest tragiczny nigdy go nie ma przeważnie jest na papierosku a jak już się pofatyguje do baru to cały czas mówi coś w języku Bułgarskim tak że człowiek nie wie czy się nabija czy obraża gościa hotelowego .Opaski All Inclusive praktycznie nie istnieje trzeba było się upominać o opaski i tak nie chcieli wydać twierdząc że pamiętają o swoich gości hotelowych .A w barze i tak trzeba było okazać opaskę .Czystej wody do picia butelkowej nie ma w opcji All Inclusive ,lodu do drinków tylko wieczorem szło dostać jak był pan z kuchni (który wszystko ogarniał ) nikomu nie polecam z dala od tego hotelu

Dawid

• Zalety Bardzo miła i sympatyczna obsługa, Dbałość o czystość pokoi, Zadbany hol, Znajomość przez obsługę języka angielskiego,
    • Wady Brak połączenia z internetem, Mało urozmaicone posiłki, Głośna okolica

Sam w sobie hotel z zewnątrz wygląda na lata 70 PRL, wewnątrz jednak jest bardzo zadbany i zupełnie odwraca wrażenie. Pokoje są zadbane i czyste, ręczniki wymieniane są co tydzień a obsługa w trakcie sprzątania nie tyka rzeczy osobistych. Na pewno jeszcze tam wrócę ;) {Nie polecam dla osób chcących wypocząć w ciszy i spokoju, z luksusem mało miało to do czynienia a posiłki jeżeli ktoś lubi jeść ciągle to samo to dla niego idealne miejsce!! }

Iwona

• Zalety Jak za te pieniądze nie ma co wymagać luksusow Jedzenie no cóż inne na pewno niż w Polsce ale to wiadomo da się wytrzymać. Basen fajny ale wymaga już remontu . Właściciel hotelu bardzo fajny . Obsługa również..
    • Wady Jedzenie. Prysznic to powinien być inny no i klimatyzacja często zawodzi ale jak się zgłosi naprawiaja bez problemu .

My z mężem jeszcze kiedyś tam wrócimy.. I nie tylko my bo byliśmy z grupą. Trafiliśmy że nie było pogody padał deszcz ale Naszczescie nie codziennie . Pech jak na Bułgarię ale tak to bywa z pogoda .

Dariusz

Witam. Wraz z dziewczyną wróciliśmy z urlopu miesiąc temu. Zatrzymaliśmy się w hotelu Dahlia Gardens, za wycieczkę obejmującą 9 noclegów, a w sumie 13 dni(30 godzin autokarem w jedną stronę) zapłaciliśmy po 1379zł za pobyt w 3 i pół gwiazdkowym hotelu, a jak się później okazało w 3 gwiazdkowym. Pokój który nam przydzielono miał numer 101, okazało się że jest to pokój numer 1, więc jak na standardy powinien spełniać wymogi i wszelkie wygody wczasowiczów, ale jak się okazało, to wcale tak nie było... W pokoju lodówka się nie domykała, a zamiast zamrażalnika była wielka bryła lodu, którą musieliśmy rozmrozić, klimatyzacja została zgłoszona dwa razy, że przestała działać, lecz tylko raz ją naprawili, a gdy chciałem osobiście zajrzeć do jej środka, znalazłem wysuszony plaster miodu(dziwne).W łazience grzyb na suficie i wszech obecne robactwo, pajęczyny od ściany do ściany. W naszych bagażach zalęgł się całkiem spory pajączek, a wraz z nim cała mniejsza rodzinka, w nocy z dziury w rogu ściany przy suficie wypełzła sporych rozmiarów odmiana skolopendry, przez cały pobyt w hotelu posprzątano u nas tylko raz, a do tego zabrano ręczniki i zostawiono tylko dwa(zamiast czterech), oprócz tego ogólny bałagan(dywany chyba nigdy nie prane), a zasłona pod prysznicem tylko w celu dekoracyjnym. Jeżeli chodzi o cały hotel, to mieliśmy chyba najlepsze miejsce na pokój, bo przy samym basenie, jeżeli chodzi o obsługę hotelu to jest niczego sobie. Wszyscy bardzo mili, uśmiechnięci i chętni do pomocy(może poza jedną panią w recepcji, która zachowywała się jakby wcale nie chciała tu pracować:). Dochodzimy do jedzenia w hotelu Dahlia Gardens, które było gorzej niż złe, było niejadalne. Na samym początku fajne smakowała kiełbaska z patelni, czy też kebabcze, lecz po tygodniu, to już nie mogliśmy na to patrzeć. Codziennie świeże warzywa, tj. pomidor i ogórek. Czasem na obiad rzucili coś innego np. makaron spaghetti polany ketchupem i tutaj nie żartuje, bo to był przysmak. Raz się zdarzył kurczak w jakiejś potrawce, ale jak szybko się poja

Pobyt: Wrzesień 2013

halinaa
    Pobyt: Czerwiec 2013

Bylam tam w czerwcu 2013. Bardzo malo jedzenia, Czasami nie starczalo dla wszystkich gosci. Brak Szklanek, plastikowe Kubki, Brak Cieplej Wody Na Herbate, O Kawie Nie Wspominajac. Bylo Kakao To Brakowalo Mleka I Odwrotnie. Jedynie Chleb Pod Dostatkiem.

Filip
    Pobyt: Lipiec 2011

obsługa bardzo miła, ale hotel nie zadbany, nie polecam

tg94
    Pobyt: Czerwiec 2011

Nieudane wakacje. To co zastałem w tym hotelu, to ciężko nawet przechodzi przez gardło. 4 gwiazdowy hotel z ochydnym jedzeniem, karaluchami i mrówkami na łóżkach, jedynie co podnosi ten hotel z dna to basen, który jest całkiem fajny.

Aok
    Pobyt: Maj 2011

Horror, w pokojach na poziomie 1 grzyb, w hotelu brud, smród i ubóstwo, jedzenie pieczywo spleśniale, obiadokolacje zimne

Edyta