Opinie o hotelu Diagoras
Grecja / Rodos

Diagoras: basen, sport i rekreacja

• Atrakcyjna lokalizacja: ok. 1,5 km od centrum rozrywkowego Faliraki, ok. 13 km od stolicy Rodos.
  • Dla aktywnych: 2 baseny ze słodką wodą, tenis stołowy, mini golf, sporty wodne na plaży.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw oraz animacje.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Patryk

• Zalety Lokalizacja, Jedzenie, Obsługa

Hotel jak na standard 3 gwiazdek jest ok. Nie ma dużego wyboru z jedzeniem, ale jest smacznie i zawsze można coś dla siebie znaleźć. Alkohol dobre ouzo i lekkie piwo kojące pragnienie, drinki budżetowe kolorowe nie specjalne. Obsługa super w barze obsługuje Pani z Bułgarii, która jest bardzo profesjonalną barmanką o miłym usposobieniu, mówiąca min. po polsku, W recepcji zgłosiłem brak zasłon od prysznicu po 20 min obsługa hotelowa ogarnęła temat. Hotel nie jest dla osób, które chcą cały dzień w nim spędzać i się relaksować, raczej dla osób ceniących sobie świetną lokalizację i dostępność do najciekawszych miejsc na wyspie Rodos. Rzetelne 3 gwiazdki w standaryzacji usług hotelowych w UE. Jestem usatysfakcjonowanym wczasowiczem oraz osobą pracującą w branży usług turystycznych i rekreacyjnych i śmiało mogę polecić ten Hotel jako bazę wypadową na aktywne wakacje na Rodos.

Ania i Szczepan :)

• Zalety Różnorodne posiłki (nie ma gigantycznego wyboru ale dosłownie wszystko co serwują mega dobre, dużo dań greckich i owoców morza) Super pokoje (W naszym przypadku ogromna sypialnia, pokój połączony z aneksem kuchennym, łazienka i duży taras) Świetna lokalizacja (blisko do miejsc typu zatoka Anthonego Quinna, plaża Oassis - w tych miejscach byliśmy "z buta", przystanek do Rodos, Lindos parę kroków od hotelu)
    • Wady Po mojemu brak, kupujta

Wakacje mega udane. Za Rodos tęsknię, w hotelu bym mogła zamieszkać, a na lotnisku w Rodos brak palarni - zapalcie sobie w kolejce do odprawy ;) Do plaży koło 20 minut, aczkolwiek dla osób dla których wakacje to głównie leżak i drink - jest bezpłatny busik nad samiuteńką plażę. Najbliższy market z dobrymi cenami koło 900m od hotelu, podobnie do sklepików z pamiątkami, których było naprawdę sporo. Hotel to w sumie kilka 3-piętrowych budynków, jadalnia z dużym tarasem, basenem, nieczynnym w październiku barem (do głównego czas oczekiwania na bro bądź drinka około 1 minuty wiec nie ma sie co dziwic ze nieczynny) oraz miejscem do gier (ping pong, bilard, coś dla dzieci itp.) Nie jest to najnowocześniejszy i najpiękniejszy hotel jaki widziałam, ale atmosfera i obsługi i samej wyspy sprawiają że według mnie każdy powinien wyjechać mega zadowolony z wakacji.

Art

• Zalety Pokoje są czyste, codzienny roomservice
    • Wady Lokalizacja, jedzenie, picie

Z pokoju do głównego budynku ponad 200m, a nie byliśmy w najdalszym z budynków wchodzących w skład hotelu. Jedzenie absolutnie nieakceptowalne, ociekające tłuszczem, nieświeża szynka, która po tym jak nie została zjedzona na śniadaniu trafia do późniejszych dań. Piwo normalne, z drinkami loteria, w niektórych czuć trochę alkoholu. Napoje typu cola, sprite itd są z syropów zmieszanych z woda i smakują absolutnie tragicznie. Basen nieogrzewany, mimo prawie 30 stopni prawie nikt z gości się nie kąpał. Miały być dwa bary i owszem były, ale działał tylko jeden. Przekąski podawane między posiłkami ledwie jadalne. Stół do bilarda nieczynny. Hotel reklamuje się jako skromny, wiec nie można mieć wielkich wymagań, ale z jedzeniem to już zdecydowana przesada, nie mam delikatnego żołądka, a tamtejsze jedzenie mi po prostu szkodziło, drugiego dnia pobytu przestaliśmy tam jeść, ale codziennie patrzyliśmy czy pojawi się coś jadalnego, za każdym razem z rozczarowaniem stwierdzaliśmy ze nie.

R

• Zalety pyszne jedzenie, pokoje duże, czyste

Wszystko ok. Miła obsługa, żadnych zastrzeżeń.

Adrian

• Zalety jedzenie, basen
    • Wady obsluga, oszukany all inclusive, ogolnie \"Januszują\" prawie na wszystkim zeby przyoszczedzic

obsługa nie za uprzejma, wiekszosc to dzieciaki z liceum dorabiajace sobie na wakacjach. oszukuja na all inclusive, kazdy alkohol to raczej woda niz alkohol. ogolne wrazenie ze wiekszosc rzeczy w tym hotelu tak "na pol gwizdka". dostalismy pokoj z peknieta, zaciekajaca syfem i pleśnią spluczka - pomimo dwukrotnego zglaszania do obslugi hotelu, nikt nawet sie nie zainteresowal. na jeden raz spoko - nie wrocilbym.

• Zalety -obsługa rewelacja (10/10) -posiłki
    • Wady goście hotelowi

Kiedy przybyliśmy do hotelu dostaliśmy okropne pokoje, prysznic bez brodzika i bez zaslony, daleko od glownego hotelu . Mimo iz prosiliśmy o łóżko małżeńskie, dostaliśmy dwa zlączone łóżka z przerwa na 10 cm. Pierwsze wrazenie bylo bardzo negatywne. Natomiast po prosbach u pani recepcjonistki o zmianie pokoju dostaliśmy rewelacyjny pokój!! I to juz na nastepny dzień. 10/10 :) . Bardzo mila obsluga, kelnerzy przesympatyczni, zawsze uśmiechnięci, pan który dowoził na plaże również. Bardzo miły szef hotelu oraz kierownik. Posilki urozmaicone i bardzo smaczne. Obsluga nie żałowala alkoholu ;) Nie wierzcie w komentarze ze zle jedzenie czy obsluga, szczerze to jedyna wade jaka tam widziałam to niektórzy turyści! Buraki nie przebierając w słowach. Gdy nałożono arbuzy to po minucie ich juz nie bylo ! Ludzie zachowywali się jak stado świń, które nie widziało jedzenia, a później wypisują negatywne komentarze. Dwie osoby przy stoliku a jedzenia jak dla 10 co później szlo na śmietnik. Syf na stolikach, jak coś spadło nie podnieśli. Istna masakra... Polecam ten hotel !

• Zalety - Sprzątanie i wymiana ręczników codziennie prócz niedziel, - brak \\\"rezerwacji\\\" leżaków przy basenie, - klimatyzacja w pokoju.
    • Wady -Bardzo słabe ?early breakfast?, tylko herbatniki i woda, -Brak suszarki w łazience i bardzo złe jej oświetlenie -Zbyt mało stolików w restauracji

- Bardzo słabe ?early breakfast?, jeżeli w ogóle można je nazwać śniadaniami. Jak to powiedział Pan, który rano zajmuje się zbieraniem brudnych naczyń ze stołów oraz Pani za barem, która rano zajmuje się ochroną śniadań, żeby przypadkiem nikt nawet nie spróbował wziąć cokolwiek 5 minut przed rozpoczęciem śniadania: ?only cookies and water? - i tak też niestety było w tym przypadku. Tylko suche herbatniki i sama woda z automatu to nie jest to czego oczekiwaliśmy zamawiając wczesne śniadania w tym hotelu. Dodam do tego niemiłe zachowanie Pani za barem, której cały czas nie podobało się, że siedzimy w złym dla niej miejscu w restauracji i co chwilę nas z niego wyganiała- siedzieliśmy w jej opinii przy stoliku, który był za blisko stołu, na którym wykładają śniadania, według niej była zbyt duża szansa, na to że moglibyśmy wziąć suche bułki 5 minut przed rozpoczęciem śniadania ? istny kabaret. - W ofercie było napisane, że w pokojach jest suszarka do włosów, na miejscu okazało się, że jej nie ma. Oświetlenie łazienkowe to tylko jedna mała lampka nad lustrem dająca niebieskie światło, przez co jej obecność czy też brak nie ma żadnego znaczenia i tak było w niej ciemno. - Zdecydowanie za mało stolików w restauracji w odniesieniu do liczby gości hotelowych, co powodowało, że wiele razy podczas obiadów i kolacji musieliśmy krążyć po restauracji i jak sępy wyczekiwać wolnego stolika.

Dawid

• Zalety Smaczne posiłki, szalenie miła obsługa ( ukłon w stronę menagera Harisa).
    • Wady Trochę mały basen według mnie bilard z wybrakowanymi bilami brak lotek do dart-a oraz niesprawny "Cymbergaj"

Gorąco polecam duży plus za przemiła obsługę i posilki

Dorota

• Zalety Bliskie położenie od morza,dla mniej aktywnych mozliwy dojazd i powrót z nad plaży hotelowym busikiem
    • Wady Polozony od centrum,do którego trzeba dojechac komunikacja miejską, w pobliżu pojedyńcze tawerny, co sprawia, ze nie czuje się prawdziwego klimatu Grecji natomiast miejsce doskonale na relaks i wyciszenie

Polecam, pomimo iz hotel ma trzy gwiazdki, czysto,schludnie, doskonale jedzenie,piękne widoki,cudowny odglos cykad i poranne pianie kogutow, duza dbalosc o wypoczywających, uprzejma obsługa

Weronika

• Zalety - cichy, spokojny hotel, - duży basen, - ciekawy kompleks, - codzienne sprzątanie, - sklep w hotelu, - darmowy bus na plażę
    • Wady - właściciel, który zablokował autobus 2 samochodami w dniu transportu na lotnisko, ponieważ nie otrzymał od biura podróży pieniędzy za pobyt wszystkich turystów. Nie interesowało go to, że nie jesteśmy stroną w tym sporze, tyko biuro podróży. Dopiero po ostrej interwencji rezydentki, samochody zostały przestawione i mogliśmy pojechać na lotnisko. Nie znam dokładnych powodów, która strona zawiniła, ponieważ nie byliśmy aż tak szczegółowo informowani, opisuję sytuację tylko z punktu widzenia zwykłego turysty, - ostatni turnus - 2-3 dni przed końcem ostatniej wycieczki w hotelu są już sprzątane krzesła oraz leżaki basenowe, przez co czuliśmy się trochę jak intruzi. Wiadomo, październik jest terminem posezonowym, dodatkowo był to ostatni turnus w tym hotelu jednak ze sprzątaniem można się wstrzymać do momentu, aż klienci opuszczą hotel, albo chociaż zacząć sprzątanie parę godzin przed transferem na lotnisko - jedzenie - nie jestem wybredna, ale w hotelu jest bardzo mały wybór jedzenia, praktycznie codziennie jest to samo, - drinki all inclusive - pracownicy boją się dodawać na życzenie klienta więcej alkoholu do drinku , ponieważ boją się, że ktoś z właścicieli ich na tym przyłapie, albo zostanie to wykryte na kamerach (przed prośbą o dolanie drink nie zawierał praktycznie wcale alkoholu). Dopiero ostatniego wieczoru nie trzeba było się \"dopraszać\" o alkohol, który był w cenie wycieczki all inclusive

Ogólnie za tę cenę - hotel jest okej, gdyby nie kilka wad wymienionych powyżej. Nie poleciłabym znajomym, ale też nie uważam, że hotel należy do najgorszych. Są lepsze i są gorsze - kwestia wydanych pieniędzy.