Opinie o hotelu Dorisol Estrelicia
Portugalia / Madera

Dorisol Estrelicia

Barbara

• Zalety Widok z pokoju piękny.
    • Wady Brakuj trochę współczesności, wymaga remontu.

W mojej opinii hotel wymaga remontu, odniosłam wrażenie że przeniosłam się do PRL- u lata 80.

Grzegorz

• Zalety dobre położenie , całkiem fajne posiłki
    • Wady ma już swoje lata

dobre miejsce wypadowe , hotel typowo na noclegi i śniadania

Maria

• Zalety duży hotel ale charakter ma bardzo kameralny- czuliśmy się prawie jak w domu. Przemiła cała obsługa, czysto i przepiękny widok z 6-go piętra na ocean. Jedzenie do wyboru-obiadokolacje super. Śniadania bez szaleństwa ale najeść się można do syta. Obsługa kelnerów wzorowa- uśmiech, pomoc w każdej sytuacji.
    • Wady Jak ktoś się bardzo uprze to zawsze coś znajdzie. Jak dla mnie hotel bez zarzutu. No.. może wejście po stromych schodach z ulicy do samego hotelu ale... wokół tyle drzew bananowych i kwiatów, że można się i zachwycać i powoli wchodzić !!!

Pobyt w hotelu pozostawił wiele miłych wspomnień. Piękna sceneria, przemili i uśmiechnięci pracownicy hotelu no i widoki. Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć i góry i morze. Świetnie zorganizowane wycieczki przez biuro Itaka. Polecam jeep safari i co prawda przez lokalne biuro podróży ale świetnie zorganizowany wyjazd do Porto Moniz. Przewodnik i jednocześnie kierowca spisała/ Pani/ się na medal. Lokalny basen w Funchal rewelacja!!. Najważniejsze jednak to fakt iż turystów jest o wielu mniej aniżeli w znanych kurortach innych krajów. Polecam wszystkim, którzy pragną odpocząć intensywnie!!! Wielkie dzięki dla strony Wakacje.pl za super ofertę w ostatniej chwili!!!!

Wiola
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety położenie,2 baseny, miła obsługa, animacje
    • Wady brak kawy, herbaty, wody itp do kolacji

Hotel ładny, aczkolwiek do remontu, pokój z widokiem na ocean. Miła obsługa i recepcja.Śniadania dobre lecz monotonne(brakowało mi np. twarożku, zieleniny,warzyw).Kolacje smaczne , dodatkowo płatne napoje do kolacji uważam za absurd. Woda z cytryna lub nawt sama woda chyba nie doprowadziłaby hotelu do bankructwa?.Podczas naszego pobytu nastąpił remont nawierzchni przy basenie, który był pod naszym oknemRozumiem, kiedys trzeba remontować, ale dalczego nikt nas nie uprzedził. Chyba nie podejmuje sie decyzji o remoncie z dnia na dzien.W niczym niezmącony spokój urlopowy wdarł się ryk wiertarki.

Grzegorz Sorokowski

Było super!

Katarzyna Sowa

Największą wadą hotelu jest to, że co najmniej od kilku lat nie przeszedł remontu, chociaż naszym (i nie tylko naszym) zdaniem powinien. Należy przyznać, że w całym pobycie na Maderze hotel stanowił najsłabsze ogniwo. Jednak to co oferuje Madera - niesamowita różnorodność krajobrazu, piękna pogoda i przyjaźni ludzie - rekompensuje niedostatki zakwaterowania i sprawia, że urlop na Maderze będziemy wspominać bardzo dobrze.