Opinie o hotelu Eri Beach

Eri Beach: basen, sport i rekreacja

• Hotel znajduje się 500 m od centrum Hersonissos, stanowiąc idealną bazę wypadową do wszystkich atrakcji i rozrywek.
  • Dla fanów wodnego szleństwa: 2 baseny odkryte (1 z wodą morską) i 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Bogaty program animacyjny oraz zaplecze rekreacyjno-sportowe dla osób aktywnych.
  • Dla dzieci: animacje i zajęcia w mini klubie, plac zabaw, brodzik, zjeżdżalnia wodna.

• Zalety Położenie, przy samej plaży z parasolami i leżakami, dwa baseny.
    • Wady -standard hotelu - wyżywienie - Rosjanie

Pierwsze wrażeni: BAJECZNIE, plaża dla dzieci (płytka woda odgrodzona skałami od morza) i dorosłych (można pobawić się w falach), dwa baseny, jeden ze zjeżdżalniami (jak się później dowiedzieliśmy woda morska chlorowana), drugi zwykła chlorowana. Palmy piękne drzewa (w drzewach całe chmary cykad), po prostu pięknie. No i to było by na tyle urokliwego miejsca, dotarliśmy do pokoju (budynek "wczesny Gierek"), dwie windy (jedna nieczynna, druga rządziła się swoimi prawami, szybciej wszedłem na pieszo na 4 piętro niż żona z synem wjechali), pierwszy raz widzę 4**** bez wody mineralnej, herbaty, kawy czajnika w pokoju, w łazience dwa mydełka wielkości 5 zł, bez żadnej półki na przybory, reszta w pokoju do wytrzymania. Posiłki - śniadanie, obiad i kolacja różniły się tylko tym, że na śniadanie były 2 rodzaje wędlin i żółty ser, poza tym non stop to samo. Następny koszmar posiłkowy, nie ma żadnych przekąsek między posiłkami (obiad do 14:00, kolacja od 18:30), bar (jest tylko jeden) i lobby czynne tylko do 22:00. No i oczywiście "kochani bracia ze wschodu", pełno tej radzieckiej hołoty, wszystko w hotelu (opisy, animatorzy, obsługa) tylko po rosyjsku. Tyle o hotelu, wycieczki. Naprawdę piękna do Santorini (przy wyjeździe dowiedzieliśmy się że taniej i lepiej jest wykupić, też z polskim przewodnikiem, przy hotelu niż od rezydenta, dużo lepszy statek, z posiłkiem), fajna przygoda w zoo z lemurami (warto kupić przy hotelu banany, żeby karmić "Juliany", na miejscu małe pudełeczko 3 euro z sałatką warzywną, a lemury i tak wybierają same banany) Podsumowując, nie żałuję tego urlopu, było "fajnie" mimo tych wszystkich niedociągnięć. Ale hotel te 4**** dostał tylko za morze i baseny, wg mnie zasługuje max na 2**

Jolanta

• Zalety położenie, atmosfera, posiłki, baseny, bezpieczeństwo
    • Wady standard łazienek - zbyt krótkie zasłonki w prysznicu przez co woda zalewała łazienkę

Zdecydowałam się na ten hotel jako samotna matka z 8 letnim dzieckiem pomimo niekorzystnych opinii w internecie i nie żałuję. Hotel bardzo przyjazny rodzinom z dziećmi, bezpieczny, wspaniale położony, posiłki na tyle zróżnicowane że każdy znajdzie coś dla siebie, nawet moje bardzo wybredne dziecko. Zawsze zwracam uwagę na opinie zanim wybiorę hotel i w tym wypadku swój wybór uważam za bardzo trafny. Polecam ten hotel na wakacje.

• Zalety Obsługa, posiłki i panie sprzatające
    • Wady pokoje, napoje, napoje w plastikach, stary hotel, stare parasole

Hotel stary, pokoje okropne, baseny stare i parasole. Jedyny plus to obsługa mili ludzie. Jedzenie nawet , napoje okropne podawane w plastikach, brak drinków. Hotel góra 3 gwiazdki

SL

• Zalety Położenie nad morzem, blisko miasta, ale nie w samym mieście. Plaża z falochronem dla małych i normalne dwie dla dużych. Czysto, codziennie wymieniana pościel, sprzątanie pokoju, toalety na basenie czyste.
    • Wady Wybudowany z 20-30 lat temu, co przy bliższym przyjżeniu się widać.

Hotel bardzo dobry jak na Grecję i o tym trzeba pamiętać, że Grecja to nie Turcja ani Egipt, hotele z są mniejsze bo grunty drogie, baseny i zjeżdżalnie mniejsze i gorsze, ale i tak ten hotel jak na Grecję oferuje dwa basen, w których nie ma tłoku. Slonowodny z 4 zjeżdżalniami. Obok duży i lepszy hotel Star Beach z super zatoczką w której można popływać, zjeżdżalnie w star Beach płatne 8e za dzień. Drinki non stop 10-22.jedzenia full i całkiem niezłe jak na AI, choć przypuszczam że był to catering a nie produkcja własna(może w tym sukces?.). super miejsce na wycieczki, zaliczyliśmy Santorini, knossos, lathissi, spinalonga, agios nicolaos (można poskakać ze skał do jeziora od 7-20m). Wycieczki oczywiście kupione w miejscowych biurach 50%taniej niż u rezydenta. Udane wakacje lipiec 2019.

• Zalety Jedyną zaletą tego hotelu jest jego położenie.
    • Wady Małe pokoje przypominające czasy PRL, brak wentylacji w łazienkach ,

Hotel przygotowany pod Rosjan .Jedzenie fatalne codziennie to samo i nie smaczne ,stołówka bo nie można nazwać tego restauracją wiecznie przepełniona obsługa nie stosuje nawet minimum norm sanitarnych stoliki ścierane są jedną ścierką pani zbiera brudne naczynia a następnie rozkłada czyste nakrycia na których pozostawia odciski z resztek jedzenia ,zwracanie uwagi było daremne .Woda w dużym basenie słona ,leżaki od świtu zajęte nie wiadomo przez kogo bo leżą tylko ręczniki .Drinki słabe ,barman przy basenie sprawia wrażenie jakby pracował za karę .Wi-Fi działa tylko z nazwy ,klimatyzacja płatna w czerwcu .Dodam że byliśmy w tym hotelu w 2011 było wspaniale dlatego postanowiliśmy tam wrócić i bardzo się rozczarowaliśmy Nikomu nie polecam .Mamy też zastrzeżenia do biura Koral Travel .

Daniel

Położenie nad morzem. Duża ilość leżaków choć pod koniec naszego pobytu zjawiła się duża ilość Rosjan i wtedy co lepsze miejsca od rana były zajęte. Miła obsługa choć problem z komunikacją językową. ale jeden z barmanów już sporo po polsku mówił i rozumiał. W miarę blisko do centrum miasta. ale jednocześnie w miarę spokojnie. Choć zależało to od pokoju. Za płotem jest ośrodek w którym organizowano dyskoteki. Jak bym miał pokój od tamtej strony to ocena mogła by być inna. Standard pokoju jak dla mnie to typowe kwatery nad Bałtykiem tylko tyle że codziennie sprzątane + świeże ręczniki Klima sprawnie działająca tylko w łazience zasłony pod prysznicem. No i te informacje żeby zużyty papier toaletowy wrzucać do kosza obok. Niestety w pokoju mieliśmy niespodziewanych gości - pluskwy. Po interwencji w recepcji dostaliśmy nowy pokój. Ogólnie hotel z dużą przestrzenią wokół z dwoma basenami - słony z zjeżdżalniami i słodki mniejszy między budynkami. Plus dostęp do morza po plaży piaszczysto kamienistej z dużymi falami. Przy silny wietrze to się trochę niebezpiecznie robiło - fale i skały. W barze faktycznie po dwa kubki na osobę -piwo, brendy, ouzo wódka o smaku arraku, wódka rakja oraz wino białe i czerwone. Wart jednak dopłacić i wsiąść pokój z widokiem na morze -super widoki. Zdjęcia na stronie trochę nieaktualne nie ma już jednego z przedstawionych basenów i boiska do siatkówki plażowej.

Łukasz

• Zalety

Byliśmy z dwójką dzieci (11lat) w lipcu 2019 w hoteli ERI obawialiśmy się negatywnych opini które w ogóle się nie potwierdziły. Pokoje czyste bez robactwa, sprzątane codziennie. Widać że dawno nie odnawiane ale kto jedzie spędzać czas w pokoju, klimatyzacja działa jak powinna. Warto wziąć pokój z widokiem na morze, jest przepiękny. Jedzenie w porządku, ogólnie bardzo pozytywnie. Faktycznie w hotelu praktycznie sami Rosjanie, wszystko opisane w ich języku. Jedyne co nas zawiodło to aquapark ze słoną wodą jest słabiutki. Polecam chodzić na lagunę gdzie z pobliskiego hotelu Star Beach gra od godz 13 świetna muzyka i przyjemnie się leży. Co jeszcze ważne, leżaków od groma, nie skłamie jak powiem że setki wolnych. Bez problemu wszędzie i o każdej porze można znaleźć miejsce. Drinków za free nie ma ale po paru dniach ich Brendy smakuje jak whisky :) Wakacje bardzo udane. POLECAM a wszystkim którzy oczekują 5* hotelu w takiej cenie i wyszukują sztucznych problemów : ŻAL MI WAS

Sylwia

• Zalety Czysto, blisko do morza, piękne i czyste baseny, teren wokół hotelu czysty, dziennie myty, sprzątany, dużo dobrego jedzenia było w czym wybierać!
    • Wady za słodkie lody, słabe drinki, brak przekąsek ale to akurat nie było aż tak istotne dla mnie.

Byliśmy w lipcu 2019. Ogólne wrażenia bardzo dobre..Hotel usytuowany w dobrym miejscu plaża przy hotelu, jedne troche kamieniste przy brzegu ale troche dalej jakieś 100m była piaszczysta..Blisko sklepów i centrum. Polecam dla rodzin z dziećmi.. Pokój czysty może nie jakiś luksus ale czysto, pościel dziennie zmieniana. Dzieci zachwycone basenami!

• Zalety blisko plaży, blisko do miasteczka, sklepów
    • Wady na pewno nie jest to 4*, stare brudne pokoje, zimna woda, słabe jedzenie, żeby dostać leżak trzeba wstawać przed 7

hotel wymaga remontu, stare pokoje, łazienka z grzybem, brak ciepłej wody, drinki to troche alkoholu plus cola , bar czynny do 22

Nikosia

• Zalety Położenie hotelu nad samym morzem. Hotel dla rodzin z dziećmi. Baseny i plaża.
    • Wady Karaluchy w łazience. Łazienki stary PRL. Płatna klima niedziałająca.

4 gwiazdki dla tego hotelu to jakieś nieporozumienie. All inclusive to bardzo słabe /jedzenie monotonne, można przypuszczać że to co nie zjedzone dzisiaj to jutro przerobione na nowe, wydzielano napoje w barze po 2 kubki na osobę/ . W hotelu 70 procent Rosjan. Są traktowani na specjalnych zasadach /lepiej niż Polacy/. Nie polecam tego hotelu. W tej cenie obok oferty znacznie lepsze. Omijajcie ten hotel z daleka. Cena nieadekwatna do pobytu.