Średnia ocena
Opinie o hotelu Green Life

Green Life: zjeżdżalnia, sport i rekreacja

• Zalety Ładne pokoje rodzinne,
    • Wady obsługa, wyżywienie, napoje, rezydent, plaża,

Stare, śmierdzące jedzenie, powodujące zatrucia u większości klientów. Drinki ze śladową ilością podrobionego alkoholu. Napoje bezsmakowe, soki to rozpuszczona w wiadrze wody landrynka. Brak reakcji ze strony rezydenta jak i obsługi hotelu na zgłaszane problemy. Straszenie ochroną klietów, którzy walczyli o zmiany. Brak siłowni. Brak jednego z barów, w pozostałych napoje j.w. Plaża przy kurniku. Sprzęt plażowy zdezelowany. Popsute leżaki i parasole z wystającymi drutami. Wszystkie te wady to nie jest tylko wina hotelu, lecz przede wszystkim Biura Coral Travel, które po tylu krytycznych opiniach nadal poleca go klientom.

greg

• Zalety Jedyną zaleta to duże pokoje sprzątane codziennie.
    • Wady Same wady.Przede wszystkim fatalne posiłki powodujące zatrucia i rozstrój żołądkowy , na nic tłumaczenie organizatora na inną florę bakteryjną w wodzie i stosowanie innych przypraw skoro 90% uczestników odczuło skutki spożywania tych posiłków. Wino rozcieńczone nie nadające się do picia ,inne alkohole mocniejsze to 4 rodzaje ,ale polecam tylko raki niestety podawane w kubkach plastikowych, piwo -sikacz.

Na zgłaszane niedociągnięcia rezydentka Coral Travel odsyła na infolinię lub do biura organizatora jakby nie wiedziała od czego ona jest. Miejsca przy basenie oczywiście do południa pozajmowane, plaża niezbyt ciekawa w towarzystwie rosjan , zdezelowane parasole.Wycieczki polecam wykupowac w Alanyi - polsko-tureckie biura działają sprawnie .Ogólnie po pierwszym pobycie jestem wyleczony z Turcji i chyba tam nie powrócę. Brak możliwości oceny hotelu na stronie Coral Travel. Samo biuro pozostawia też sporo do życzenia jako organizator. Ogólna rada - omijac ten hotel szerokim łukiem.

Nick

• Zalety Zalet hotelu jest naprawdę niewiele, poza ładnymi pokojami i bliskim położeniem do morza można wiele niestety napisać w wadach. Zaleta mogę również nazwać dwóch kelnerów czyli dwóch dużo dużo starszych facetów, nocnego managera i shishmana.
    • Wady Hotel nie zasługuje na pewno na 4 gwiazdki...

Hotel to jedna wielka masakra. Nie polecę nikomu. Pomijając fakt, ze czy na obiad przyszło się na samym początku czy samym końcu nie robiło to różnicy w tym, ze zawsze było zimne jedzenie. Brak urozmaiceń. Ciagle to samo. Na śniadanie wieczny brak czegokolwiek. Na śniadanie podawane są zimne frytki. Na obiad i kolacje kolejne zimne i obrzydliwe jedzenie. Jeżeli chodzi o hotel to 4 gwiazdki to zdecydowanie za dużo. Recepcja to jedna wielka chamówa. PŁATNE WIFI, które działa tak jakby chciało i nie mogło płatne 18$ za tydzień i teraz uwaga za telefon!!! Nie na pokoj jak w innych hotelach. Dj kolejna masakra jak ktoś go nazwie animatorem to jest jedna wielka kpina! Puszczał przez 7 dni w kolko 5 piosenek na krzyż z czego wszystkie ruskie! Zjeżdżalnia na basenie włączana raz na jakiś czas.... brak reakcji na chamskie zachowania. Dla Mnie dno dno dno. Nie polecam!!!!

Zzz

• Zalety Pokoje w miare czyste
    • Wady Brud, syf i co tylko mozliwe do napisania. Wifi platne i w dodatku brak zasiegu. Wogole nie dziala. Kuchnia syf, talerze syf, szklanki do powa, wina i napoi syf. Powo smakuje jak kiszona kapusta a wino to czysta woda. Szef barmanow tylko dowozil wozkiem alkohol ale byl on rozlewany gdzies pewnie na kuchni bo nawet nakretki na but. Nie pasowaly do siebie

LUDZIE!!!!! JEZELI MOZECIE OMIJAJCIE TEN HOTEL Z DALEKA. JEDZENIE NIESWIEZE. NA SNIADANIE MAKARON, NA OBIAD MAKARON TEN SAM TYLKO TROSZKE UDEKOROWANY PIETRUSZKA, NA KOLACJE MAKARON ALE ZNOWU W INNYM PRZYZDOBIENIU. JEDNYM SLOWEM SYF I TOYALNA PORAZKA. WYJAZD UWAZAM ZA NIEWYPAL. DOSTALEM URAZU DO TURCJI PO TAKIM CZYMS

BOZENA

• Zalety Musze powiedziec ze po przeczytaniu opini bylam przerazona jaki miejsce wybralam.,ale po przybyciu i zobaczeniu wszystkiego na wlasne oczy bylam mile zaskoczona ,polozenie hotelu w dogodnym miejscu wszystko blisko,mila obsluga ,czyste pokoje glodna tez nie chodzilam zawsze mozna bylo cos dla siebie wybrac z czystym sumieniem moge polecic ten hotel????
    • Wady Pan na recepcji dzienna zmiana posluguje sie tylko w jezyku tureckim i rosyjskim malo kontaktowy a akurat na tym miejscu powinna bydz osoba wychodzaca klientom na przeciw

Bylam z pobytu bardzo zadowolona pogoda dopisala humory tez obsluga bardzo mila dbala o klientow????????????????????

• Zalety Czyste pokoje, nic poza tym
    • Wady same wady!!!

Najgorszy hotel w jakim byłam,turysto! naprawde tam nie jedz!!!!Wróciłam z rodziną 10 września z roztrojem żołądkowym i nieustającą biegunką . Jedzenie ochydne, na śniadanie to samo co na obiad i kolacje tylko zmodyfikowane, rano frytki na obiad frytki z ketchupem wymieszane, szprotki rano same a na obiad w zapiekance, alkohole zozrabiane z wodą która nie nadaje sie do picia, butelki z ,,nowej dostawy,, otwarte ,etykiety pozdzierane, nie wiesz co pijesz!!liczone drinki , plastikowe kubki wielokrotnego użytku nie domyte, szminka na obrzezach, biały pył , nalot w kubkach-fuj.Brudny toster, obrzydliwie brudne pojemniki na owoce, włosy w deserach.Awaryjna winda, córka z bratem na siłe otwierali i wyskakiwali przez otwór 0,5 metrowy po 5 minutach przebywania w niej bez nawiewów powietrza, plaza daleko 800 m od hotelu, po 23 nie ma opcji posiedzenia na niej , ,,beach boss,, nie pozwala to jego plaża , hotel moze korzystać z leżaków do 23 z czego do południa nie znajdziesz miejsca to i tak zostaje ci mały basenik. Jedynie co czyste pokoje i to wszystko ale nie jade na urlop lezec w pokoju!! NIE POLECAMMMM!!MASAKRRRRA!!!!!!

Ołana

Jedzenie monotonne, najtrudniejszy wybór był na śniadanie. Przekąsek nie było. Obiad względny. Napoje rozwodnione. Obsługa sympatyczna, starała się pomagać i rozwiązywać problemy. Natomiast recepcja i jej obsługa tragedia. Sprzątanie codziennie wiec raczej czysto. Nie było tragedii.Natomiast drugi raz do tego hotelu bym nie pojechała. Byłam z rodziną, die osoby dorosłe i dzieci 15 i 17 lat.

kasia

• Zalety Brak
    • Wady Mnogo

Mnogoprzestrzegam przed tym hotelem!!!! Koszmar koszmar koszmar. Nie wiem jak biura mogą sprzedawać ten syf...Zenada na każdym szczeblu. Dużo Polaków gdzie wszyscy mieli takie zdanie, trzymaliśmy się razem i jakoś przetrwalismy. Nie dajcie się wrobić w ten hotel.

• Zalety Brak
    • Wady Za dużo by wymieniać

MASAKRA!!!! Moi Drodzy, w ogóle nie patrzcie w stronę tego hotelu. Najgorsze nasze wakacje. Na stronie napisane 4 bary - śmiech jakiś. Niby 4 dystrybutory z napojami, gdzie w każdym miało być po 5 soków. W każdym dystrybutorze leciał jeden sok, z reszty soków leciała woda. W ekspresie do kawy trudno było wziąć kawę late, ponieważ przeważnie zamiast mleka leciała woda. Zamiast przekąsem były przekrojone czerstwe bułki, w środku ze spalonym czymś w rodzaju mięsa z kawałkiem ogórka czy pomidora. Jedzenie obrzydliwe. W blachy powkładane pozostałości z innych posiłków, przykryte dla niepoznaki serem i zapieczone. Fuj. Miniklub , plac zabaw, animacje dla dzieci - następny śmiech. Nic z tych rzeczy. Dla dzieci tylko basen i zjeżdżalnie działające bardzo krótko. Siłownia - przez 12 dni pobytu nieczynna. All inclusive - to dopiero żenada. Non stop kłótnie z barmanem i menadżerem, że jak chcę wziąć trzy kubki piwa, to mi się to należy jak psu miska, ale tu zasady są inne. Jeden kubek - jedna osoba i na damo tłumaczenia, że jest nas na leżakach 12 osób. Barman stoi ze mną i z daleka liczy osoby czy aby napewno jest nas 12. Kilka osób z nas w basenie i dał 6. Następny raz to samo. Czuliśmy się jakbyśmy żebrali o to iwo, za które przecież zapłaciliśmy wykupując opcję all inclusive. Najczęstszym słowem w tym hotelu było słowo ?FINISH?. Finish wódka, fiinish piwo, finish fanta, finish mleko itd. Najciekawszy jest koniec. Kiedy 4 dni przed końcem naszego pobytu w owym przybytku nasze reklamacje dotarły do hotelu, hotel postanowił nas wyrzucić. Przyjechała pani rezydent i wykrzyczała, że hotel stwierdził, że żle się zachowujemy, więc hotel postanowił nas usunąć. Przyznam, że śmiesznie to brzmi, ale nie było nam do śmiechu. Po uruchomieniu wszelkich możliwych telefonów pani rezydent zmiękła i zaczęła nas przepraszać, ale co przeżyliśmy tego dnia to nasze. Kochani pisać można by naprawdę jeszcze długo. Mijacie ten hotel z daleka. Szczerze nie polecam.

menia

• Zalety polecam było super
    • Wady barman mały i troszeczkę plaża

polecam było super a szczególnie safari dżip kupujcie na mieście wycieczki nie u rezydenta jest taniej POLECAM