Opinie o hotelu Hovima Santa Maria
Hiszpania / Teneryfa

Hovima Santa Maria: basen

marcin
    Pobyt: Październik 2007

Jest naprawdę ok. Hotel w centrum, 50 m do dobrze zaopatrzonego sklepu. Blisko do fajnej spokojnej, wyważonej wieczornej rozrywki. Plaża super i blisko. Basen malutki, ale czysty i wystarczający by się schłodzić w upały. Polecam gorąco, chętnie bym tam wróciła.

Pliszka
    Pobyt: Grudzień 2007

Własnie wróciłam z hotelu Santa Maria. Ogólne wrażenia dobre. Przytrafiła mi się mała niedoskonałość. Otrzymałam apartament zgodnie z wykupioną ofertą ale na poziomie - 1 /piwnica/. Byłam wściekła.Żadnych widoków a za oknem mur. Tragedia. Ale po trzech dniach otrzymałam możliwość wyboru pokoju. Wybrałam apartament na 7 piętrze /ostatnim/ z widokiem na całą okolicę i z pięknym tarasem. Szkoda, że tylko na trzy dni. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna i mimo, że mój angielski nie jest doskonały dogadywałam się. Mam uwagę tylko do organizowanych przez organizatora wycieczek. Wybrałam wyjazd na wulkan. Uważam, że przed wyjazdem należałoby sprawdzać pogodę i sens wyjazdu w góry. Moja wycieczka na wulkan polegała na tym, że przejechaliśmy się tylko w obie strony autokarem. Nie mieliśmy nawet możliwości zrobienia zdjęć, gdyż sypał śnieg i było bardzo zimno. Wycieczka trwała 3 godziny zamiast planowanych 6 godzin. Strata czasu i pieniędzy /29 euro od osoby/. Ale ogólnie cały pobyt na Teneryfie oceniam pozytywnie i zachęcam innych.

D&A

boski animator ;D

Andrzej czajka
    Pobyt: Grudzień 2007

Bardzo dobry hotel, miła obsługa, nie polecam pokoi o nr. pow.1000, poziom -1, tarasy z widokiem na betonowe ogrodzenie, recepcja hotelowa bardzo sprawna szczególnie podczas zamiany pokoju, ogólne wrażenie bardzo dobre.

Kaśka i Piotrek
    Pobyt: Grudzień 2007

Pokoje dostaliśmy w suterenie, obskurne z karaluchami. Tynk ze ścian odpadał i była wilgoć w pokoju. Widok z okna mieliśmy na wysoką ścianę następnego budynku, w której był klimatyzator, włączjący się co 5 minut, tak jak głośna lodówka,co uniemożliwiało nam spokojny urlop. W ofercie firmy były pokoje z ładnym widokiem, a my dostaliśmy byle co. Rezydentka nie zajmowała się grupą tak jak trzeba, rozkładała ciągle ręce, i mówiła, że do niej to już ta sprawa nie należy, o cokolwiek ją prosząc. Jestem bardzo rozczarowana biurem podróży ECCO Holiday.

Pobyt: Grudzień 2007

Byłam kilka dni temu z biurem podróży ECCO Holiday, załatwili dla Polaków najgorsze pokoje, na 2 piętrze. Pokoje były z balkonem, a 2 metry przed nami mieliśmy widok na pięciometrową ścianę, także w pokoju nie było wogóle słońca, cały czas paliliśmy światło,z brudnych i wilgotnych ścian odpadał tynk. Nasza rezydentka nie zajmowała się grupą, jak trzeba.

ewa
    Pobyt: Grudzień 2007

Pokój rodzinny to 2 pokoje, sypialnia, dzienny z aneksem kuchennym, pokoje super, brodzik wyłożony antyposlizgową gumą, jeden z basenów podgrzewany (zawsze 26 stopni), hotel dość spory.

Jakub Zańczak

Joanna Grabska

witam- byłam w tym hotelu od 15-21.01.2008; Wygodne położenie, rzeczywiście blisko plaża, i kilka minut na piechotę do aquaparku ( w przypadku rodzin z dziećmi to ważny punkt. Polecam pokaz - występy delfinów .Hotel przyzwoity- pokoje wygodne, jest aneks kuchenny. Blisko supermarket- ceny - wiele produktów taniej niż w Polsce . Relacja: cena hotelu/ miejsce - bardzo dobra, i chyba nie warto płacić w innych- wszystkie hotele wyglądają podobnie. Jeśli ktoś jeździ i nie siedzi nad basem , to najlepiej kupować jak najtaniej. Z kafejki internetowej nie warto korzystać- drogo i nie ma skype. wychodząc cz hotelu i skręcając w lewo- jakieś 50 metrów jest agencja podróży i mają kafejkę- z 7 stanowisk , za 15 minut 0,5 euro, za 1 godzinę 2 euro; Miałam opcję - tylko śniadania- i dobrze, zakupy można zrobić wszędzie ( dobry sklep sieć" mercandona" - w centrum handlowym San Eugenio- od hotelu 5 minut nogami. Polecam. Jak ktoś chce więcej info to podaję maila: axiomaenator@gmail.com- chętnie odpowiem .