Opinie o hotelu Iskar
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Iskar: teren hotelu

• Atrakcje dla dzieci: aquapark, oddzielny basen, boisko do piłki nożnej.
  • Tylko 100 m do 8-kilometrowej, piaszczystej plaży.
  • Bogata oferta sportowa: boisko do siatkówki plażowej, strzelanie z łuku, krykiet, bilard, tenis stołowy.
  • Wylot z Lublina Wszystko w cenie
  • Wylot z Katowic Wszystko w cenie

• Zalety Hotel stary ale Dobrze polozony , Bardzo czysto , obsluga jakiej nie zaznalam w rzadnym hotelu. Cudowni i pomocni ludzie. Wszystkie problemy rozwiazuja na wczoraj.
    • Wady Hotel jest stary i ma Bardzo male pokoju , sofa zurzute , pozarywane, troche odswiezenia sie przyda

Po raz pierwszy w zyciu po 2 tygodniach poczulam sie jak po koloniach z dziecinstwa i chciala mi sie plakac. Cudowni ludzie , dobra kuchnia, Fajny basen. Jedyna rzecz ktora mnie zaskoczyla i Chyba wszystkich polakow to totalna ignorancja rezydenta. Nie ma kontaktu z nim , nie przychodzi do pracy , ponoc ma na imie Hubert , ale moze jest duchem

Magdalena

• Zalety Basen, zjeżdżalnie, animacje dla dzieci a dla dorosłych - gimnastyka wodna, piłka wodna, tenis stołowy, bilard. Muzyka gra, smaczne i różnorodne jedzenie, blisko plaży, miła obługa, ręczniki zmieniane codziennie, czysto.
    • Wady Nie zauważyłam.

Zdecydowanie polecam hotel ISKAR! To przyjemne, czyste i miłe miejsce! Można tu naprawdę fajnie odpocząć.

Magdalena

• Zalety W pokoju czysto, codziennie sprzątany pokój (zmieniana pościel), każdy znajdzie dla siebie odpowiedni posiłek, rozrywki dla dzieci i dorosłych na basenie (piłka wodna, wodna gimnastyka, siatkówka, rozrywki dla dzieci).
    • Wady Głośna muzyka, krzyki turystów.

Polecam ten hotel nie tylko dla rodzin z dziećmi.

Aneta

• Zalety Czysty, miła obsługa,fajne jedzenie. Polecam dla rodzin z dziećmi. Mini disco dla dzieci.
    • Wady Brak pokazów wieczornych dla dorosłych.

Polecam, polecam było fajnie i miło, wszędzie blisko.

ZUZIA

• Zalety Bardzo dobre posiłki,codziennie sprzątane pokoje,super basen i atrakcje dla dzieci. Obsługa bardzo pomocna i miła.
    • Wady nie ma

Pobyt w HOTELU uważam za bardzo udany. Bardzo dobre posiłki,duży wybór,najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie,napoje,owoce,słodycze,alkohole,lody.... Hotel może stary,ale czysty,sprzątane codziennie. Bardzo miła obsługa,zawsze pomocna. Super basen i zjeżdżalnie,dzieci były szczęśliwe. Mieliśmy pokój od strony ulicy,muzyka na żywo do północy,która wcale nie przeszkadzała w pokoju.Myślę,że Hotel godny polecenia dla wszystkich. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

• Zalety dbają o czystość, sprzątanie dziennie,
    • Wady małe pokoje jak na studio, dwa łóżka plus sofa rozkładana i dostawka w małym pokoiku.

Pobyt naprawdę super, basen może zbyt mały i tylko 1.30 , miał być 1.80 no ale do przeżycia. Pokoje malutkie mimo iz studio. Obsługa super, czysto, zbierają, sprzątają stoliki, brawo dla menagera i obsługi. Dużo miejsca do leżakowania, dla każdego coś sie znajdzie. Jechałam z Neckermana, niestety porażka, drugi raz wykupiłam wczasy z tego biura, niestety tak renomowana firma, a obsługa, na jeden punk. Zero kontaktu z rezydentką, zero opieki z jej strony. Animatorzy niestety też nie potrafili podołać swoim zadaniom. Hotel mogę polecić, czysto, schludnie, dobre jedzenie, ale biuro niestety,

Aga

• Zalety Blisko plaży, wymiana ręczników, sprzątanie pokoi, zjeżdżalnie
    • Wady brudno na basenie, niemiła obsługa, brudne stoły w restauracji, jedzenie monotonne, okropny pokój

Pokój; lata 90, lekko "odświeżony" w okropnych kolorach, dostawki to niestabilne łóżka polowe, stara łazienka, woda źle odpływająca z brodzika, brak suszarki. Basen; brudne leżaki i posadzka na basenie to norma, tego nikt nie sprząta, włosy, piasek, klejąco od wylanych słodkich napoi. W "restauracji"- (stołówce) na zewnątrz brudne, klejące stoły. Jedzenia dużo ale menu bardzo monotonne i kiepskiej jakości.. Brudne owoce, warzywa.... 3 gwiazdki to zdecydowanie z dużo!

Sabina

• Zalety -Codziennie sprzątany -codziennie wymieniane ręczniki -sezonowe owoce -duży wybór alkoholi, nie oszukiwano na drinkach - samo centrum - jedzenie smaczne lekkie i urozmaicone - miła obsługa - w apartamentach klimatyzacja, lodówka, kuchenka garki szklanki itp. - codzienne animacje dla dzieci -duży teren zieleni, pole do mini golfa, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci
    • Wady - stary hotel, ale zadbany - bardzo głośno z pabów do 24:00, muzyka na żywo - brak Wi-Fi na piętrach, darmowe dostępne tylko przy recepcji.

Ogólnie można go określić stary ale jary:). Ponieważ jest bardzo duża konkurencja hotelarska, bardzo dba się o turystów. Blisko do plaży. Największym problemem jest głośna muzyka, która gra bardzo długo, więc jeśli ktoś chodzi wcześnie spać to najlepiej zabrać ze sobą stopery:) Bardzo dużo atrakcji dla dzieciaków. Fajna miejscówka w samym centrum to też są uciążliwości z tym związane:) Ogólnie jest co robić i na terenie hotelu i w okolicy. Z jedzenia byliśmy bardzo zadowoleni.

• Zalety hotel w centrum miasta, blisko do plaży
    • Wady w nocy trochę głośno , ale to skutek lokalizacji w centrum

tygodniowy pobyt udany, ale na dłużej bym się nie zdecydowała, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie jak wszędzie prawie codziennie to samo, ale tak jest w każdym kraju i w każdym hotelu, plus za lokalizację w centrum miasta, jest gdzie wyjść wieczorami,

śliwka

• Zalety czystość, blisko morza, polscy animatorzy super
    • Wady doba hotelowa od 14 stej i ani minuty wcześniej. monotonne i mało smaczne posiłki,

ogólnie mają turystów z Polski w ... i tak ludzie przyjadą, posiłki monotonne , trzeba iść na początek bo pod koniec nie już wyboru tylko same resztki, jeden raz podczas pobytu były pseudo owoce morza- zjadłam 6 małż i jak poszłam po dokładkę to Pani menager zdjęła karteczkę i oświadczyła że nie ma ( było to 30 min od rozpoczęcia kolacji a do końca jeszcze 2 ,5 godz). Na odlot też nie dali nam prowiantu, bo nikt tego nie zgłosił chociaż rezydent obiecywał , że będzie ful wypas