Opinie o hotelu La Plage Noire Hotel & Resort

La Plage Noire Hotel & Resort: teren hotelu

• Różnorodne menu
  • Wylot z Katowic All Inclusive Soft
  • Wylot z Warszawy - Chopin All Inclusive Soft

• Zalety Hotel pięknie położony, nad samym morzem , pyszne jedzenie duży wybór dań, szczególnie na obiad i kolacje - owoce morza , mięsa, sałatki, desery. Super obsługa rezydentki Pani Kasi, oraz animatorki Pani Zuzi. Animacje ok, zumba w wodzie , aquaaerobic, salsa, siatkówka (można spalić makarony i pizze ) -Super Pani z Polski na recepcji co drugi dzień mniej więcej
    • Wady -maleńkie pokoje w bungalowach - mozna dostać klaustrofobii, bardzo skromne ale czyste. _bungalowy dla Polaków położone w dalszej części hotelu , brzydkie i wymagające remontu ( niedomykające się okna, wygląd jakby zaraz miały się zawalić ) sejf w pokoju nie działa mimo interwencji i \"naprawy\", klimatyzacja brudna z grzybem (trochę wyczyścili po zgłoszeniu w recepcji) - jeśli szukacie odpoczynku , ciszy i relaksu to niestety nie w tym hotelu - muzyka bardzo głośna już od godz 10:: zarówno na plaży jak i na basenie. - bardzo dużo gości , leżaki na plaży i basenie trzeba sobie zaklepywać już od 7 rano bo o 9 :00 nie było już miejsc - podczas obiadu jest wydzielona strefa z lodami i ciastami - NIE dla Polaków :-/ - obsługa włoska w recepcji tragiczna , nieprzychylna bardzo udająca że nie zna angielskiego, wszystko na Nie -bardzo brzydka plaza, sam czarny piasek nie ma znaczenia, bo plaża jest zawalona glonami , w morzu pływają śmieci, syf!

Sam pobyt na Sardynii był bardzo udany, ale to głównie dlatego , ze wciąż podróżowaliśmy po wyspie i nie było nas prawie w hotelu. Na pewno , nie wybrałabym tego hotelu po raz drugi

Konrad

• Zalety -wspaniałe posiłki -czysty pokój -super animatorzy -uśmiechnięta, życzliwa obsługa
    • Wady -trochę zaniedbane otoczenie (cóż Włochy) -kawa niepłatna tylko do śniadania -woda w saturatorach czasami zalatywała chlorem

Jeden z lepszych naszych rodzinnych (2+1) pobytów urlopowych. Posiłki obiad -kolacja typowo włoskie na 10. Codzienne porządki w pokoju z wymianą ręczników. Animatorzy w tym jedna nasza polska przedstawicielka Pani Zuza nie dadzą się nudzić zarówno dzieciom jak i dorosłym. Nasza rezydentka Pani Kasia wie po co tam jest- A JEST NIEZASTĄPIONA- pierwszy raz spotkaliśmy się z tak profesjonalnym a jednocześnie z uśmiechem podejściem do swej pracy. Można się przyczepić do plażowania nad morzem (dojście schodami nierówne, zapiaszczone, wąska plaża z szarym piaskiem) ale to niewielki mankament. Ogólnie polecam pobyt w tym hotelu (dopłaciłem do pokoju w budynku głównym-polecam), który oceniam na dobrą 9.

Ewelina

• Zalety Jedzenie fenomenalne, prawdziwe, włoskie, urozmaicone, po prostu REWELACYJNE!!!
    • Wady daleko od jakiejś \"cywilizacji\", ale jeśli ktoś chce odpocząć od zgiełku, tak jak ja, to miejsce wprost idealne:)

Piękny krajobraz, ciepłe i czyste morze, duży obiekt, obecna siłownia, bar przy fontannie, bar przy basenie, czystość-codzienne dokładnie sprzątane domki. Jednak jedzenie było zdecydowanie "królową" tego wyjazdu! Gorąco polecam wszystkim którzy chcą fajnie wypocząć i zakosztować prawdziwej włoskiej kuchni:)