Opinie o hotelu Labranda Aloe Club
Hiszpania / Fuerteventura

Labranda Aloe Club: teren hotelu

• Bogaty program animacyjno-sportowy: dzienne animacje dla dzieci i dorosłych, wieczorne show, aerobik, boisko multisportowe.
  • Dobra lokalizacja: ok. 1,5 km do centrum Corralejo z restauracjami i dyskotekami, ok. 1,5 km do Parku Naturalnego Las Dunas.
  • Ok. 600 m do piaszczysto-żwirkowej plaży, ok. 3 km do miejskiej plaży Waikiki.

Jerzy

• Zalety ładny kompleks, dobre położenie blisko do miłego miasteczka niedaleko do oceanu
    • Wady Nie czepiam się drobnych problemów

Lokalizacja bardzo dobra, niski ładny kompleks hotelowy, pokoje duże oddzielny salon i sypialnia , czajnik, łazienka, balkon. W recepcji miła recepcjonistka Ania, nasza rodaczka z Polski, z uśmiechem służy z pomocą. Ogólnie miła obsługa na miejscu. Było dużo gości, sporo małych dzieci, było trochę głośno. ładna plaża na d oceanem, dojazd bezpłatny. Jest tam co robić spacer do miasteczka i do portu, ładna okolica , blisko dwie drugie wyspy Lobos i Lanzarote. Bardzo dobra organizacja portal Wakacje i biuro Rainbow Pobyt udany.

• Wady Nie polecam

Po przybyciu do hotelu musieliśmy czekać na pokój:(. Pokoje duże z dużą łazienką i aneksem kuchennym- bez żadnego wyposażenia, standard pokoi też bez szału. Po wyjściu z pokoju czuć smród kanalizacji. Posiłki bardzo monotonne codziennie praktycznie to samo do jedzenia. Obsługa nie ogarnia natłoku ludzi podczas posiłków - brak talerzy i filiżanek do kawy. Woda w basenie chłodna, leżaki brudne i zniszczone. Hotel wymaga remontu. NIE POLECAM POBYTU W TYM HOTELU.

Witam. Do hotelu przyjechaliśmy 10.10.2019r. "Na wejściu" przywitała nas Pani (Polka) która starała się sprawiać dobre wrażenie. Po przybyciu dowiedzieliśmy się, że pokoje nie są jeszcze gotowe, mamy się udać na poczęstunek, zostawić dowody osobiste w recepcji (masakra), celem zameldowania oraz bagaże. Poczęstunek wyglądał dramatycznie: parówki, które nawet nie wyglądały apetycznie, bułka do hamburgerów, kotlet, cebula i sałata- po całym dniu podróży z dziećmi takie smakołyki!!! Kiedy w końcu nas zameldowano, otwierając drzwi od pokoju myślałam ze to jakiś głupi żart. Smród stęchlizny, grzyb na ścianach i łazienka do której strach wejść!!! Nikt nie chciałby spędzać nocy w takich warunkach. Co się okazało, hotel był odnawiany ale nie w tej części której ulokowano nas. Oczywiście nie było możliwości zakwaterowania nas w "nowej części". Po kontakcie z Panią rezydent, po godzinie przeniesiono nas do nowego hotelu (Labranda bahia de lobos", który serdecznie polecam. Chciałabym również podkreślić, że rezydent Pani Dominika bardzo sumiennie podeszła do sprawy. Nie zlekceważyła nas i w bardzo krótkim czasie znalazła dla nas nowy hotel. Dziękujemy. Jeśli chodzi o okolicę to przepiękna, pogoda super. Polecam! tylko uważajcie na ten hotel. Pozdrawiam

Magdalena Wiewiórowska

• Zalety Przepyszne jedzenie, wspaniali pracownicy. Pokoje czyste.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Dla rodzin z dziećmi troszkę daleko do plaży, ale dla pary nie stanowi to żadnego problemu. Jedzenie pyszne, pracownicy mówią świetnie po angielsku, trochę też po polsku. Miasteczko nieduże, aż le jest gdzie wyjść wieczorem. Mnóstwo biur organizujących dodatkowe atrakcje (snorkling, BUGGY, rejsy itp.), w cenach lepszych niż u rezydentów.

Danuta i Mirosław nizielscy

• Zalety Hotel bardzo rozległy z dużymi pokojami i łazienkami, pozytywnie zaskoczyła nas łazienka bardzo duża (z bidetem). Baseny duże codziennie badana czystość wody. Lezaków dużo , pokój sprzatany codziennie ręczniki wymieniane co drugi dzień, wspaniały darmowy autobus dowozący na piękną piaszczystą plażę (kierowca nie wysoki w okularach niezwykle sympatyczny). Jedzenie bardzo urozmaicone i duży wybór wszystkich dań zarówno na zimno jak i na ciepło dużo świeżych owoców Jesteśmy bardzo zadowoleni Z pobytu, personelu animacji, wycieczek fakultatywnych M.in.na Lanzarote i dookoła Fuerteventury. Pogoda i humory nam sprzyjały i dopisywaly.
    • Wady Bak

Bardzo nam się wszystko podobalo.pozdrawiamy cały personel i dziękujemy za wspaniałe wakacje. Podobały nań się również dni z kuchnia kanaryjska azjatycka i meksykańska.

Bozena

• Zalety Przemila obsluga,zawsze pomocna.Przepyszne posilki,duzy wybor potraw,czyli dla kazdego cos dobrego,potraw nie zabraknie,ciagle dokladane.Pokoje czyste,panie sprzatajace staraja sie.Polozenie hotelu tez dobre,cisza.Plaze polozone sa niedaleko,mozna przejsc sie spacerkiem.
    • Wady Ogolne wrazenie bardzo dobre,niektore pokoje lub lazienki wymagaja odswiezenia.

Przyjechalismy do hotelu poznym wieczorem ,a mimo to podano nam jeszcze kolacje,takze pierwsze wrazenie bylo dobre.Obsluga byla bardzo mila i pomocna.Pokoje byly sprzatane na zadanie podobnie zmiana poscieli,wymiana recznikow codziennie.Ogolnie hotel bardzo czysty.Do dyspozycji mielismy 7 basenow.Woda w basenach czysta.Posilki byly podawane 4 razy dziennie,jedzenie naprawde smaczne,duzy wybor dan,nawet dla kaprysnych.Hotel oferowal atrakcje dla dzieci,animacje,kluby,wystepy.Raczej nie mozna sie tam nudzic,jesli ktos preferuje pobyt tylko w hotelu.My bylismy z dziecmi ,dzieci byly zachwycone tym hotelem.Hotel posiada wlasny kompleks sportowy dla aktywnych.Jest mozliwosc zabukowania wycieczek np.na sasiednia Lanzarote,wszystko mozna zalatwic na miejscu ,w recepcji.Nasza rodzina uwielbia zwiedzac i spacerowac,w taki tez wlasnie sposob poznawalismy uroki przepieknego Carralejo.Na plaze mozna isc piechota lub jesli ktos preferuje dojazd to hotel zapewnia codzienny darmowy dowoz autokarem na najpiekniejsza plaze w Carralejo a nawet smialo mozna powiedziec, ze na najpiekniejsza na calej wyspie Fuerteventura.W recepcji pracuje przemila pani Ania,ktora udziela wszelkich informacji w jezyku polskim.Jesli chodzi o pogode my mielismy przecudowna,co prawda wialy wiatry,ale przynajmniej nie bylo az tak upalnie.Jednakze chcialabym ostrzec przed wrazeniem,ze nie jest az tak goraco,Polecam uzywac wysokie filtry nawet przy silnym wietrze i temperaturze 22st.Pobyt oceniam bardzo bardzo pozytywnie,polecam serdecznie ten hotel.My na pewno wrocimy tam jeszcze nie raz.

Jadwiga

• Zalety hotel położony w niewielkiej odległości do pięknej piaszczystej plaży ( 10 minut spacerkiem).pokoje z balkonami sa zwrócone do środka hotelu co powoduje wyciszenie ulicznego hałasu i jednocześnie tworzy klimatyczny charakter.
    • Wady pościel w trakcie 8 dniowego pobytu nie zmieniana .

podczas całego pobytu codzienne animacje dla dorosłych ,bogaty program sportowy i wspaniali animatorzy .Obsługa przemiła -uśmiechnięta i co mnie urzekło :) - gdy zbliżał sie koniec posiłku ( obiadu) podchodzili do każdego stolika z pytaniem -czy będziemy jeszcze korzystali z deserów lub lodów bo chcą je sprzątnąć . pełna kultura i za to wielkie brawo .Jedzenie dobre i codziennie świeże ryby . czyste przestronne pokoje sprzątane codziennie , ręczniki codziennie wymieniane .Polecam wycieczkę na pobliski wulkan i szeroką plażę z żółtym piaskiem i wydmami zupełnie jak na Sacharze .A dla nie lubiących spacerów do plaży dowozi hotelowy bus i wraca w porze obiadowej Do centrum miasta około 20 minut spacerkiem ale warto !!.Baseny czyste i dużo leżaków. Ogólnie dobry hotel . i jeszcze ważna wiadomość - na recepcji jest polka o imieniu Ania bardzo pomocna .

Dawid
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Dobre położenie Czysto Miła obsługa Różnorodne jedzenie Możliwość wypożyczenia rowerów w hotelu Ciepłe posiłki dostępne praktycznie od 7 do 21:30 Alkohol do 24:00
    • Wady Ręczniki nie były wymieniane codziennie mimo tego, że były położone na podłodze

Hotel godny polecenia. Byliśmy na przełomie lutego i marca. Pogoda trafiła nam się świetna, dużo słońca i wbrew czytanym wcześniej opiniom praktycznie bez wiatru. Bardzo dobra lokalizacja hotelu. Polecamy całodniową wycieczkę na Lanzarote (tylko 30 min rejsu). Jeśli chodzi o Fuerte polecamy wynająć samochód (ok 30? dziennie) i zwiedzać wyspę na własną rękę.

Ola
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Duże pokoje, smaczne jedzenie, miła obsługa. Części pokoi jest odnowiona. Czystość na wielki plus.
    • Wady Jeśli ktoś trafi do pokoju przed remontem może się rozczarować. Brak łóżka king-size.

Dobra lokalizacja na wypady rowerowe na miejscu można wypożyczyć rower miejski. Jeśli ktoś szuka lepszego roweru to 500m od hotelu jest duży wybór. W hotelu wszystko było w porządku. Napoje serwowane były do 24.00. Praktycznie codziennie prowadzone były animacje. Kilka basenów miało podgrzewaną wodę. Bezpłatne leżaki na terenie hotelu.

Kamil
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Przestronne pokoje wyposażone we wszystko co potrzebne, jedzenie również bardzo dobre, codzienna rozmaitość różnych kuchni, drinki tez ok..Obsługa hotelu bardzo miła i uśmiechnięta, basen również piękny okolica dosyć cicha zdala od centrum na plaże na ocean idzie się dosłownie 15 minut a okolica przepiękna.Polecam gorąco !!!
    • Wady Jedyny minus hotelu to duża ilość dzieci i małe mrówki zauważone w pokoju na kuchennym blacie

Przestronne pokoje wyposażone we wszystko co potrzebne, jedzenie również bardzo dobre, codzienna rozmaitość różnych kuchni, drinki tez ok..Obsługa hotelu bardzo miła i uśmiechnięta, basen również piękny okolica dosyć cicha zdala od centrum na plaże nad ocean idzie się dosłownie 15 minut a okolica przepiękna, jest również autokar kursujący codziennie i zawozi ludzi na plaże ale nie ma to jak spacer po obfitym śniadaniu albo obiedzie.Jedyny minus to dużo dzieci także pary które nie przepadają za biegającymi dziećmi po w restauracji na posiłkach i straszne darcie się na basenie to nie polecam...Ale ogólnie opinia o hotelu w moim postrzeganiu jest Dobra także Polecam gorąco !!!