Opinie o hotelu Luka
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska

Luka: obiekt, basen

Mateusz

• Zalety miła obsługa hotelu, małe ale komfortowe pokoje, blisko plaży oraz restauracji
    • Wady brak hotelowej restauracji, nie sprzątają w trakcie pobytu, trochę daleko do samego centrum

Polecam hotel ale jeśli ktoś wybiera się tam zapewniając sobie samemu wyżywienie. Pokoje małe ale komfortowe i na początku czyste. Minus taki, że w trakcie pobytu obsługa nie sprząta, a o papier toaletowy za każdym razem trzeba się prosić. :) Hotel nie posiada własnej restauracji więc najprawdopodobniej nasze biuro podróży Rego Bis wynajęło nam posiłki w najbliższej restauracji o nazwie Leut. Śniadania monotonne, cały czas jeden rodzaj białego pieczywa, mała ilość dodatków. Do picia tylko woda, przesłodzona herbata i jakiś totalnie rozcieńczony sok. Jedyne co zmieniali na śniadaniach to potrawy z jajek. Obiady zróżnicowane. Plusem to, że codzienne podawali coś innego (do wyboru w poprzedni dzień - 1 z 3 dostępnych dań). Niektóre posiłki smaczne, inne mniej, generalnie zjadliwe. Co dziwne do obiadu nie było możliwości zamówienia czegoś do picia, obsługująca nas Pani kompletnie nic nie rozumiała ani po Polsku, ani po Angielsku. Największy minus dla mnie jednak w braku możliwości dokładek. Ostatecznie wyszło, że na wyżywienie wydałem 2 razy tyle co planowałem bo niestety Wakacje.pl wprowadziły mnie w błąd. Przed wyjazdem dokładnie pytałem, czy posiłki są limitowane. Trochę wstyd, że Pani, która zapewniała, że tak nie jest, nie pokusiła się o zweryfikowanie tej informacji. Szkoda bo wybrałbym po prostu inny hotel, a teraz już więcej nie skorzystam z usług ani wakacje.pl, ani biura podróży RegoBis, które wg mnie też nie jest bez winy bo niedostatecznie opisało tą ofertę.

• Zalety Nowy, zadbany, czysty, serdeczna obsługa, basen podgrzewany, mini plac zabaw, bardzo dobre położenie, niby na skraju miasteczka, a 150m do plaży, blisko restauracje i sklepy.
    • Wady Szczegóły w pokoju, ogólne bdb

Super rodzinne wakacje w apartamentach Luka, polecam

Leszek

• Zalety położenie w cichej miejscowości i jej cichej okolicy. Jednak nie jest to Herceg Novi tylko wieś 3 km od tego miasta Basen w sam raz do ochłody. Figa, z której można podjadać owoce;) czyste pokoje kameralny
    • Wady trochę czuć wilgoć pomimo działającej klimatyzacji.

Jeśli macie możliwość wykupienia wycieczki bez posiłków to polecam. Jakość śniadań opłakana. Nawet w szpitalach w Polsce jest lepiej. Do picia: cytrynowy napój herbaciany, woda, jogurt, mleko. Wszystko z termosów. Do jedzenia: bułka "wrocławska", pomidor, ogórek w cienkich plastrach, jako smażone na smalcu, płatki crunchy, tania mielonka i tania: mortadela", dwa sery żółte i miód. na kolacje: codzienne wybory z 3 dań. Nic dla dzieci. Wszystko tłuste. Zupy głównie z groszkiem- niezależnie od rodzaju Na dodatek wszystko musiało być spożywane w dusznym i połączonym z kuchnią pomieszczeniu ( mocno czuć zapachy). W moim mniemaniu powinno być: Lokalne sery, wędliny oliwki, arbuzy- wszystko jest tanie i bardzo smaczne. herbata czarna i kawa. Hotel sam w sobie bardzo fajny. polecam. Biuro ok. Wszystko tak jak być powinno z organizacją.

• Zalety Blisko plaży, basen i nowe pokoje :)
    • Wady Brak balkonu

Hotel bardzo fajny, czysty i przyjazny. Jestem bardzo zadowolona :)