Opinie o hotelu Maxi
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska

Maxi: teren hotelu, plaża

bogumila

• Zalety cichy ,schludny,w spokojnej okolicy dobre jedzenie,wspaniali wlasciciele a plaza cudownie usytuowana
    • Wady nie dziala telewizja

jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym pensjonacie.urzekla nas cisza nie zatloczona plaza i przemila gospodyni.pobyt w tym pensjonacie jest dla ludzi lubiacych spedzac urlop z dala od duzych skupisk turystow

• Zalety Położenie pensjonatu nad samym morzem, fajny basen, miła atmosfera
    • Wady Trochę daleko do sklepu i restauracji

Pensjonat położony w spokojnym, przyjemnym miejscu. Poza centrum miasta. Bezpośrednio z hotelu wychodzi się na wąską, kamienistą plażę.Malutka, ale nie zatłoczona, co bardzo istotne w sezonie letnim. Panorama gór okalających morze przepiękna. Na terenie pensjonatu znajduję się ogród oraz basen, przy którym jest duża ilość leżaków i parasoli, wieczorem fajnie oświetlony. Jest też automat z zimnymi napojami i piwem, można kupić lody. Pokój 4 osobowy , który dostaliśmy był trochę za mały i miał widok na parking i ścianę skalną. Pierwsze wrażenie nie było pozytywne, ale umiejscowienie obiektu, cudowne morze i miła atmosfera w pensjonacie zrekompensowały pokój. Bo tak naprawdę, jeśli ktoś przyjeżdża tylko na tydzień to większość czasu spędza poza pokojem i cieszy się z uroków Czarnogóry . Wyżywienie było smaczne, tylko godziny ciepłego posiłku były troszkę dla nas za późno, od 18 do 19, dożywialiśmy się w ciągu dnia w restauracjach. Najbliższy sklep, restauracje, promenada w upalne dni trochę daleko, ale po kilku dniach pobytu, ma się wrażenie ,że ten dystans się zmniejsza.Obsługa turystyczna Rega Bis, Panie Rezydentki bez zarzutu. Pełny kontakt z pensjonatem, nie było problemu z komunikacją. Właściciele pensjonatu dyspozycyjni i pomocni. Kończąc, uważam, że Czarnogóra jest piękna, ma cudowną przyrodę, ludzie są mili ,a pensjonat Maxi polecam osobom, które planują spokojny odpoczynek i relaks nad samym brzegiem morza. Ważna informacja, koniecznie zabierzcie Państwo buty do morza, dno jest kamieniste.

Żaneta Pasternak

• Zalety Klimatyzacja, basen, leżaki, blisko do morza
    • Wady Daleko do sklepu, monotonne jedzenie, małe łazienki

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Podobało nam się miejsce, mieszkańcy bardzo mili i pomocni.

Wioletta

• Zalety bliskość morza, basen, spokojna plaża, ogród, grill, automaty do napoi i lodów, mozliwość kupna u gospodyni domowych trunków
    • Wady łazienki poniżej poziomu - brak zamka w drzwiach, zasłony , baterie prysznicowe pamiętają chyba czasy średniowiecza, brak dostępu do sztućców, szklanek itp

Miasto dość zapuszczone, choć jak już dojdzie się do deptaku - ok, dużo knajpek i ceny przystępne, plaża miejska okropna - unikać, tym bardziej doceniliśmy uroki pensjonatu na uboczu z basenem i przy plaży, choć nie jest najczyściej - ujście rzeki obok, wiekowi naturyści w pobliżu nieszkodliwi :), jedzenie dość smaczne choć jednostajne - rosół niemal co dzień i tylko białe pieczywo, male urozmaicenie, bardzo odczuwa się brak dostępu ogólnego do sztućców i choćby lampek do wina, szklanek, łazienki dość zapuszczone - nam w dwóch pokojach na drugi dzień bateria prysznicowa niemal rozpadła się samoistne w rękach, miejsce jest dobra bazą wypadowa do chodzenia po górach i zwiedzania pobliskich okolic, w pokojach - wifi dośc marnie działało a tv w ogóle w zasadzie. Pokoje z widokiem na morze - korzystniejsze, brak zadaszenia na tarasie budynku - w deszczu nie było jak siedzieć. Pobyt ok choć raczej nie do powtórzenia w tej okolicy.

• Zalety Czysty zadbany.
    • Wady Trochę mała łazienka.

Pensjonat bardzo ładny z pięknym widokiem na morze. Okolica spokojna cicha idealna na wypoczynek z dziećmi. Polecam

• Zalety domowa atmosfera, blisko morze
    • Wady ja nie widziałam

Właśnie wróciliśmy. Świetne miejsce do kameralnego wypoczynku nad samym morzem. Strefa basenowa i ta z leżakami super. Bardzo sympatyczni gospodarze, domowe jedzenie. Super rezydentki.

Weronika

• Zalety położenie, basen, blisko do morza , kameralnie, pomocni i przemili właściciele, cisza i spokój

Pensjonat kameralny, położony w spokojnej okolicy, zaraz przy plaży. Jedzenie serwowane, ale bardzo smaczne. Do śniadania w cenie kawa, herbata, soki. Nie chodziliśmy głodni. Na korytarzu do dyspozycji gości jest czajnik, kubki, żelazko. 15 min piechotką od hotelu duży market. Spacer do centrum Herceg Novi deptakiem zajmuje około 1h. Do przystanku autobusowego 10 min ( bilety po 1e ). W centrum jest co robić.. dużo zabytków, atrakcji. Obowiązkowo trzeba zabrać obuwie do wody - plaże i dno kamieniste, kraby, jeżowce. Polecam każdemu kto jedzie na urlop pozwiedzać, odpocząć w ciszy i spokoju i nacieszyć się widokami. Proszę pamiętać ,że to jest pensjonat, więc nie ma co liczyć na luksusy. Ale jest czysto, kameralnie, spokojnie. Pokoje sprzątane, ręczniki wymieniane, właściciele mili i pomocni. Polecam gorąco.

Janek

• Zalety Blisko do plaży, świetny widok
    • Wady monotonne jedzenie, daleko do centrum

Hotel dla osób ceniących ciszę i spokój. Położony bezpośrednio przy plaży. Posiada basen odkryty. Położony daleko od centrum.

Barbara

• Zalety Cisza i spokój,pokoje czyste,wygodne łózko,kameralna atmosfera.Basen nieduży,ale wystarczająca ilość leżaków,za ogrodzeniem morze,plaża kamienista,niewielka.Piękne widoki.
    • Wady porcjowane jedzenie,trochę przestarzałe urządzenia w łazience

Zostaliśmy miło przyjęci przez gospodarzy-poczęstunek rakiją ,dzieci sokiem i sprawnie rozmieszczeni od razu w pokojach. Obejście pensjonatu zadbane,widoki piękne.Daleko do sklepu.Deptakiem można przejść do Herceg Nowi przy okazji odwiedzić knajpki ,a jest ich dużo.Kontakt z rezydentką dobry,można się wybrać na wycieczki ,my byliśmy tylko na objazdowej,reszta we własnym zakresie.Jeżeli chodzi o jedzenie to dla niektórych porcje były zbyt małe,nam wystarczały ,nie dożywialiśmy się .Bułki na sniadanie jak komuś brakło były doniesione,zawsze świeże,za mało jak dla nas warzyw i owoców.Pobyt udany.

Turystyka z rodziną

• Zalety Piękny widok z balkonu, jeśli otrzymasz pokuj z widokiem na morze, jeśli nie to widok na pionową skałę
    • Wady Łazienki bez zasłony do prysznica, cała się zalewa. Telewizor nie działa w żadnym pokoju, robaki chodzą po ścianach, jedzenie ciągle to samo... Nie smaczne i wydzielanie, nawet zupa(mięso twarde, co drugi dzień rosół, jeśli wodę z rozgotowanym makaronem można tak nazwać, dwie bułki na osobę na śniadanie.. których nie da się przekroić...) Basen malutki... Plaża bardzo mała, ludzie nie mają gdzie recznika położyć, z lewej plaża naturystow, z prawej to samo. Dziecko było mocno zniesmaczone ...

Wszystko to co napisałam w wadach hotelu, dodam tylko że właściciele od godz. 8 rano trzymali nas do 14:30 aby rozdzielić pokoje. Byliśmy zmęczeni gdyż cała noc jechaliśmy... Pierw na lotnisko potem samolotem, porażka....