Opinie o hotelu Mediteran Igalo
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska

Mediteran Igalo: obiekt

Pobyt: Marzec 2020

• Zalety czysto i estetycznie (lato 2019), miła obsługa, duże porcje , dobra lokalizacja

Świetna lokalizacja, blisko na plażę i do licznych restauracji i sklepików. Można przespacerować się do Herceg Novi,. Miło wspominam pobyt w Igalo i chętnie wrócę do Czarnogóry

Elżbieta

• Zalety blisko plaży,sklepów, TARAS !
    • Wady POSIŁKI, klatka schodowa kiepsko oświetlona a schody strome i wysokie

Lokalizacja dobra,wszędzie blisko.Posiłki marne, śniadania takie same ,mały wybór,obiadokolacje skromne,często chłodne,na 7 dni 4 razy coś podobnego do naszego rosołu, jako surówki ogórki zielone w plastrach lub kapusta, desery jeżeli tak można nazwać jabłko lub kostkę ciasta 2x3 cm.

Małżeństwo

• Zalety Miła obsługa z językiem Angielskim blisko do morza oraz wszystkich atrakcji świetne apartamenty
    • Wady Troszeczkę niedociągnięć budowlanych ale można to olać

Ogólnie polecamy wszystkim ten hotel młodym z dziećmi oraz starszym a także singlom

• Zalety + Lokalizacja +Bardzo sympatryczna i miła obsługa posługująca się jezykiem angielskim + w zasadzie działąjąca Klimatyzacja i Wifi +Blisko przystanku lini A1/A2 +Ładny taras na ostatnim piętrze dostępny dla wszystkich + Miła obsługa sprzątająca pokoje
    • Wady - Dość spory hałas przy otwartych drzwiach balkonowych - Powtarzalność się posiłków -Słabo wykonany remont (Zdarzały nam sie zapocenia klimatyzacji) -Dość nie przyjemny zapach z toalety ... -Bardzo mocno powtarzające się posiłki o średnim smaku .. -Brak parkingu w okolicy dla jadących samochodem

Hotel ogólnie całkiem wporządku , panie z obsługi władające jezykiem angielskim co sporo ułatwiło pobyt . Sam hotel niby jest po remoncie lecz widać że wszystko robione na szybko , puszki elektryczne złapane taśma malarską , na ostatnim piętrze wystające kable przy oświetleniu schodów itd . Posiłki są średnie , o ile śniadania jeszcze były ok tyle obiado kolacje .. juz tak sobie , ale do przeżycia z racji bliskich ciekawych knajpek. W naszym pokoju jak i znajomych po nocy z łazienki dochodził obrzydliwy zapach ścieków ..... i nikt nam nie potrafil tego wytłumaczyć . Lokalizacja jest ok , lecz ma tez swoje minusy - jest głośno z racji małych ulic i wszech obecnych skuterów przy najmniej jeśli mowa o pokojach z widokiem na zatokę. Sama miejscowość jest na duży plus , blisko do Herceg , ładna promenada i dość ciekawe plaże kamieniste i sporo plaż betonowych które nas nie urzekły .

• Zalety Świetne położenie, w centrum Igalo, blisko plaż, wszędzie bardzo blisko do sklepu, apteki,barów,restauracji,dyskoteki,morza i przystanku autobusowego. Bardzo miła obsługa hotelu, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje serwowane zupa i drugie danie, w pierwszy dzień pobytu wybiera się menu na cały tydzień. Hotel czysty, klimatyzacja w pokoju, wifi na terenie całego hotelu. Na ostatnim piętrze taras widokowy z pięknym widokiem na morze. Pokój duży, bardzo dużo miejsca do rozpakowania się.
    • Wady Dla mnie to nie wada, ale niektórym może przeszkadzać brak windy. Schody w hotelu są wąskie i kręte. Przy małych dzieciach trzeba uważać. Starszym osobom też może być trudno.

Byliśmy w hotelu w sierpniu, jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel po remoncie, wszystko było zgodne z opisem. Wspaniała turystyczna, tętniąca życiem miejscowość, niedaleko zabytkowe miasteczko Herceg Novi, ok 15 min spacerem promenadą. Czarnogóra ogólnie piękna, niezapomniane widoki, szczególnie polecamy rafting rzeką Tara, pogoda bajeczna,codziennie pełne słońce. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, można poplażować, pozwiedzać, imprezować i poznać klimat Czarnogóry. Morze ciepłe , woda czysta, plaże betonowe lub kamienisto-żwirkowe. Można wypożyczyć leżaki 3 euro za leżak 2 euro parasol. Ceny bardzo przystępne, zdecydowanie taniej niż nad polskim morzem. Polecamy. Na pewno jeszcze wrócimy do Czarnogóry, bo tydzień to zdecydowanie za mało, żeby wszystko zobaczyć.

Meh

• Zalety Polozenie blisko centrum, czysto, codzienne sprzatane pokoje, jedzenie ok, duzo.sklepow z dobrym zaopatrzeniem
    • Wady W nocy nie da sie spac z powodu imprez na przystani, brak ladnych plaz w poblizu hotelu, a te co.sa to betonowe plyty z mnostwem plazowiczow, ciezko sie wcisnac

Nie znajdzies tu.ciszy i spokoju, miejsce raczej.imprezowe, zywe

Dagmara

• Zalety Hotel blisko plaży i promenady gdzie jest najwięcej atrakcji, blisko do autobusu, sklepy poczta piekarnia przy głównej ulicy

Hotel bardzo fajny , kameralny po remoncie, można było dopatrzeć się małych niedociągnięć czy nie skończonych rzeczy ale nie jest to i nie było dla nas wadą. Wszędzie czyściutko, pani sprzątająca piętro codziennie wymieniała kosz dodawała papier toaletowy, zmieniała pościel czy ręczniki podczas tygodnia pobytu. Bardzo sympatyczny personel i właścicielka. W pokojach TV, klimatyzacja i lodówka. Jeśli chodzi o jedzenie to po przyjeździe wypełnialiśmy ankietę na cały tydzień co chcielibyśmy zjeść każdego dnia na obiadokolacje, w każdym dniu były 3 opcje do wyboru np. pierś z kurczaka z frytkami, cukinia zapiekana z mielonym lub sznycel z ziemniakami + zupa każdego dnia inna. Jeśli chodzi o śniadania to był szwedzki stół nie za duży ale dla każdego myślę coś się znajdzie. Właścicielka doglądała gdy tylko czegoś brakowało to szybciutko donosiła. Ogólnie dla nas jedzenie bardzo dobre, nie wybrzydzaliśmy. Bardzo fajny taras widokowy na dachu, można było wieczorami posiedzieć i się zrelaksować. Miejsce bardzo korzystne bo blisko było wszędzie, może nie do końca dla małych dzieci bo wieczorami z promenady było słychać muzykę, natomiast nam to nie przeszkadzało. Myślę, że jeśli będzie jeszcze okazja to tam na pewno powrócimy :)

Dagmara

Klaudia

• Zalety Położenie, nowe pokoje, duży balkon w pokoju z widokiem , duży taras dla wszystkich gości, klimatyzacja, miła obsługa hotelu
    • Wady Brak czajnika w pokoju, mało urozmaicone śniadania, kiepskiej jakości kawa i herbata

Fajny hotel, świetnie położony (blisko do morza, supermarketu i apteki), piękne widoki z balkony, względny spokój. Igalo to miasto, które żyje nocą, z różnymi plażami, fajnymi knajpkami i słodkimi kotkami.

Emil

• Zalety polozenie, odnowione pokoje - widac, ze hotel jest swiezo po remoncie, mila obsluga, swieze jedzenie, RAFTING! oraz sympatyczna rezydentka - Pani Ania :)
    • Wady jedzenie mogloby byc bardziej urozmaicone, ale mysle,ze jak na 3 gwiazdki to baaardzo przyzwoicie

Razem z dzieczyna bylismy na 7 dni w hotelu Mediteran - troszke sie balismy, po malo zachecajacych opiniach z zeszlego roku, ale skusila nas dobra cena i "odnowione pokoje". Wszedzie bylo czysto, pokoje faktycznie odnowione, sympatyczna obsluga, zawsze pomocna. Duzy wybor wycieczek fakultatywnych - goraco polecamy rafting na Tarze i mini Montenegro - WARTO! Jedzenie smaczne, dosc polskie - marchewka, mizeria, zupa pomidorowa, ale widac ze sie wszyscy staraja i na prawde za takie pieniadze jest bardzo fajnie.