Opinie o hotelu Moonlight
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Moonlight: basen

• Atrakcyjna lokalizacja: ok. 4 km do kurortu Słoneczny Brzeg, 10 minut jazdy od zabytkowego miasta Nesebyr.
  • Krótki transfer z lotniska - tylko 33 km do portu lotniczego w Burgas.
  • Tylko 10 m do prywatnej, piaszczystej plaży.

• Zalety *Genialne położenie, *Czyste, duże pokoje, *Bardzo dobre jedzenie
    • Wady *Ogólnie to brak :)

Hotel godny polecenia, świetna lokalizacja i duże, czyste pokoje zachęcają żeby tam wrócić i polecać znajomym :)

Jacek

• Zalety Wystrój, blisko do morza , wysoki standard pokoi . Gorąco polecam
    • Wady Mała plaża i mała ilość tam leżaków

Wszystko przebiegło pomyślnie jestem bardzo zadowolony polecam.

• Zalety Położenie - blisko plaży , duże pokoje dla rodzin.
    • Wady Większość obsługi smutna, nieznająca angielskiego, mały wybór w jedzeniu jak na hotel pięciogwiazdkowy. Bardzo ubogi program animacyjny.

Isia

• Zalety położenie, cisza i spokój, komfortowe pokoje
    • Wady mało animacji, wąska plaża

Bardzo ładny, nowoczesny, czyściutki hotel położony w spokojnej okolicy. Plaża bardzo wąska. Dobre jedzenie. Animatorzy bardzo przeciętni dlatego nie można było liczyć specjalnie na zapewnienie przez nich rozrywki.

Dorota

• Zalety Lokalizacja, pokoje, jedzenie, ogólna atmosfera.
    • Wady Mała , ogólniedostępna plaża. Za mało leżaków.

Jeżeli szuka się ciszy i odpoczynku, miejsce jest idealne. Bardzo fajny hotel, położony nad samym morzem. Duże, czyste pokoje. Bardzo dobre jedzenie.Miła i grzeczna obsługa. Miejscowość mała, cicha, spokojna.

zygi

• Zalety WSZYSTKO OK.
    • Wady JEDYNA WADA TO WĄSKA PLAŻA

pobyt bardzo przyjemny, hotel nad samym morzem, basen, plaża w zasięgu ręki, polecam ....

ostry30051989

• Zalety Położenie, czystość,
    • Wady Niektórzy barmani bardzo ordynarni i niemili jakby pracowali za karę lub nie lubili Polaków

Hotel na prawdę super tj. piękny, czysty, świetnie położony i chyba każdy pokój z widokiem na może. Plaża przy hotelu zadbana, wcale nie taka wąska jak wydaje się na zdjęciach. Zastrzeżenia mam jedynie do, nie których z barmanów, którzy byli bardzo ordynarni i chamscy. Patrząc z boku można pomyśleć, traktowali tak jedynie Polaków (konkretnie Milan i Michael, i nie powinni tam pracować). Poza tym hotel godny polecenia, ale UWAGA NA BIURO PODRÓŻY PRIMAHOLIDAY, oszuści i złodzieje! To samo ich rezydent w Farid - podczas pobytu do momentu pobrania przez niego opłaty klimatycznej i zapewnień, że dba szczególnie o osoby zakwaterowane w tym hotelu to tak na prawdę 0 kontaktu (wielokrotnie nasz grupa z tego biura podróży przez cały wypoczynek próbowała się z nim kontaktować i nic, totalna zlewka). 0 jakiejkolwiek pomocy w razie wypadku czy choroby podczas pobytu. Pobyt został skrócony praktycznie o jeden dzień, o czym dowiedzieliśmy się z segregatora, który w hotelu pojawił się 4h przed wymeldowaniem z hotelu, przez cały pobyt go nie było, tak jak informacji ze strony P. FARIDA.

Justyna

• Zalety Bardzo dobry hotel ,pokoje świetne duże przestronne przepiękny widok z okna .Prosto na morze
    • Wady Jedzenie na bardzo niskim poziomie każdy cos znajdzie dla siebie świeże owoce warzywa na resztę trzeba uważać moja bliska osoba która była z moja rodzina na urlopie od 17-25 przyjechała z bakteria biegunka ,wymioty zreszta ze słyszenia podobno były zatrucia personelu podczas naszego pobytu

Bardzo fajny ,spokojny przy samym morzu .Bardzo dobre pokoje ,łazienki .Polecamy gorąco.

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Cisza i spokój, pokoje jeśli chodzi o powierzchnię ok, obsługa bardzo miła.
    • Wady Plaża maleńka, ilość leżaków przy basenie zbyt mała i niestety czystość wody w basenie na duży minus. Po trzech dniach naszego pobytu po prostu zmetniala jak mleko i większość dzieci z hotelu zaraziła się wirusem! Wyladowalismy w szpitalu i niestety powiedziano nam, że to przez skażoną wodę w basenie. Także jeśli się wybieracie do tego hotelu z dzieckiem po prostu bądźcie ostrożni, bo z higieną jest tam raczej kiepsko. Za to ogromny minus.

Nie polecam że względu na fatalna higienę,chodzi o wodę w basenie, która w żaden sposób nie była czyszczona. Jedzenie bez szału, napoje fatalne.

Maria

• Zalety Dobre położenie w spokojnej miejscowości, blisko plaży, piękne baseny, codziennie animacje - zabawne, jedzenia napojów bezalkoholowych i alkoholowych pod dostatkiem, lody dostępne cały czas, pyszne potrawy z grilla, miejscowe sery, świeże warzywa i owoce, kawy herbaty... Miła obsluga
    • Wady Wąska plaża, nieprzyjemny zapach w hotelu (2gie skrzydło), czystość w pokoju do poprawy

Generalnie pobyt udany, ale są jednak pewne ale... Przyjechaliśmy do hotelu ok. 2 w nocy. Zostalismy mile zaskoczeni, ponieważ w pokoju czekał na nas posiłek. Ale... Czystość w pokoju pozostawial wiele do życzenia... Mieliśmy świeże ręczniki i pościel (uwaga! Koldry były ukryte w szafie, do samodzielnego nawleczenia!) łazienka niedomyta i ten charakterystyczny niezbyt miły zapach... Widok na morze okazał się widokiem na pole, krzaki i morze... Następnego dnia rano odwiedziła nas Pani sprzątająca. Musiałam palcem pokazywać to co należy doczyscic. Pani bardzo miła, ale słowa po angielsku nie umiała powiedzieć. Generalnie codziennie musiałam pilnować czy Pani nam posprzątala, zmieniła ręczniki itd... I ewentualnie szukać jej, gdy coś było nie tak. Mieszkaliśmy w drugim skrzydle, słyszałam że w tym głównym skrzydle są lepsze warunki na pewno ładniejsze widoki a także panie sprzątające bardziej przykładają się do swojej pracy. 5 gwiazdek dla hotelu to mocno przesadzone.... Co najwyżej 3,5. Polecam miejscowość, można rzeczywiście odpocząć. Byliśmy przejazdem w słonecznym brzegu - masakra hotel na hotelu człowiek na człowieku.