Opinie o hotelu Oasis Atlantico Belorizonte
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Belorizonte

• Bezpośrednio przy hotelu idylliczna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Idealne położenie: w pierwszej linii brzegowej.
  • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub, dzienne animacje.
  • Hotel położony blisko najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej - Santa Maria.

Aneta
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Miła obsługa, dobre położenie (blisko do miasteczka), piękna plaża.
    • Wady Karaluchy w pokojach bungalow superior, strasznie śmierdzi szambem z toalety, jedzenie niestety po kilku dniach robi się monotonne i często są po nim problemy z brzuchem. Zimna woda w basenie skutecznie zniechęca do kąpieli.

Ze względu na robaki w pokoju nie mogę polecić tego hotelu. Karaluchy jak dla mnie całkowicie dyskwalifikują ten obiekt. Na wyspę Sal uważam, że raz należy pojechać i zwiedzić ją z przewodnikiem (my zwiedzaliśmy z Borysem Biedronką, wycieczka była fajnie zorganizowana i przewodnik mówił po polsku). Na miejscu jest również dużo atrakcji dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie (nurkowanie, skutery wodne, buggy itp).

Kaśka

• Zalety Plaża , jedzenie
    • Wady Pokój - okropny smród z łazienki codziennie przez kilka godzin!

Nie jestem wymagająca w kwestii pokoju ale taki smród z wc nie jest do zaakceptowania! Toaleta obok baru wyglada jak na dworcu . Plaża duża i ładna, jest bar. Animacje ok . Nigdy nie wrócę na Wyspy Zielonego Przylądka gdyż to najnudniejsze wakacje na jakich byłam.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Czyściutko, dobre jedzenie,wykwintne kolacje tematyczne, dobre drinki, przepiękna plaża, ciepły ocean

Wszystko na najwyższym poziomie.Cuuuudowny wypoczynek w magicznym miejscu. Zal tylko tych bezdomnych psów i kotów.One są takie kochane- pamietajcie, ze tez potrzebują jeść i pić!!!

xyz

• Zalety Mila obsluga . Sprzątają na bieżąco w restauracjach.piekna plaza
    • Wady Poniżej

. Brak przekąsek typu pizza hot dog frytki hamburgery na plaży i w barach oraz lodów. Muchy latające wszędzie muszki chodząc po pościeli .kanalizacja kolo domków. Nieprzyjemny zaduch

Ada Kos
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Zaletą na pewno jest piękna plaża i ogród wśród pięknej zieleni
    • Wady Mieliśmy dostać pokój superior ale jak weszłam do bunglowca to słabo mi sie zrobiło masakra stare wszystko z przed 30 lat pełno mrówek po podłodze i dużo meszek obrzydlistwo dziecku do mleka aż te meszki weszly mleko się nie nadawało do spożycia a najgorsze było szambo obok domku po kąpieli tak śmierdzialo że lepiej nie mówić akurat nam się przytrafiło to szambo tyle pieniędzy zapłacić za takie warunki chcieliśmy dopłacić do lepszego standardu ale nie zgodzili sie polecam hotel obok ma 5 gwiazdek rewelacja wszystko na wysokim poziomie i spełnia hotel 5 gwiazdek bo naszemu to daje 2 gwiazdki

9 listopad oczekiwany wyjazd hotel ogólnie jest wporzadku powinni odświeżyć bunglowce bo mają stan krytyczny i zrobić coś by nie wylewalo szambo po kąpieli jedzenie monotonne codziennie to samo mąż i szwagierka zatrucie pokarmowe dostali plaża bajka chociaż są duże fale mało nas nie zabrała fala tak mnie przykryla i sioste ale nast razem się uważalo gdyby polepszyli standard bubglowcow to ogólnie ok by było

Marta W.

• Zalety Duże baseny, miła atmosfera, sporo zieleni, obsługa uśmiechnięta, pyszna kolacja włoska, znakomita rezydentka, porywające animacje, pyszne i mocne drinki, ogólny porządek
    • Wady Mało zróżnicowane jedzenie

Gorąco polecam hotel, przy 14 dniowym pobycie jedzenie staje się dość monotonne, ale da się to przeżyć :) pokój sprzątany codziennie, atmosfera w całym kompleksie jest przyjazna. W pokoju zdarzyło nam się mieć 2 ogromnych lokatorów na gapę (karaluchy), ale to jest afryka. Nawet ja przeżyłam, więc to nic strasznego, są nieszkodliwe:) Piękny, czysty i ciepły ocean wynagradza wszystko. W każdym pokoju sprawna klimatyzacja, co jest ogromnym plusem przy takich temperaturach :) Rezydentka Itaki, Pani Paula jest znakomita i posiada obszerną wiedzę na temat wysp! Polecam wycieczkę obiazdową, chyba nie ma pytania, na które nie uzyskałoby się odpowiedzi.Od powrotu minęły dwa tygodnie, a my tęsknimy za tym miejscem, za oceanem i klimatem 'no stress' :)

Bea

• Zalety Jak na cempingu
    • Wady Stary

Karm i poj psy nawet te w obrozy tubylcy je tylko kopia

Pawel

Pobyt bardzo relaksujacy.odpoczelismy.bardzo dobre alkohole.wyjazd ogólnie udany

Łukasz

• Zalety Położenie, obsługa, animacje, generalnie hotel ma wszystko co potrzebne. Każdy rodzaj turysty powinien być zadowolony.
    • Wady Jako, że na wyspie nie ma hodowli zwierząt nawet drobiu to odradzam jeść każdy rodzaj mięsa poza rybami. Czuć, że wcześniej było mrożone, dania mięsne nie smakują najlepiej. Polecam świeże ryby, których było bardzo dużo.

Hotel na 5 z plusem, polecam wszystkim gorąco. Można wypocząć w ciszy, bawiąc się w basenie lub spędzając czas aktywnie przy plaży lub uprawiając sporty wodne. Polecam wszystkim nurkowanie.

Jacek

• Zalety Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni.

Super wszystko. Nawet największy malkontent niema do czego się przyczepić. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni. Obsługa bardzo przyjazna gościom. Wszędzie blisko : do oceanu, miasteczka, molo, targu ryb, plaży tubylców, w hotelu wszystko na wyciągnięcie ręki. Animacje prowadzi ten sam zespół , ale robi to perfekcyjnie. po tancerzach widać że robią to dla własnej i gości przyjemności. Trochę podróżuję ale ten pobyt oceniam jako jeden z najbardziej udanych.