Oasis Atlantico Belorizonte
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Belorizonte

• Bezpośrednio przy hotelu idylliczna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Idealne położenie: w pierwszej linii brzegowej.
  • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub, dzienne animacje.
  • Hotel położony blisko najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej - Santa Maria.

Aga

• Zalety Miła obsługa, Super położenie, Dodatkowe atrakcje jak wieczory tematyczne w restauracji, Bardzo dobre jedzenie.
    • Wady Brak, a przynajmniej nie zauważyliśmy

Zdecydowanie polecamy, odpoczęliśmy w spokoju. Istniała możliwość znalezienia wielu ciekawych zajęć i rozrywki, ale także odpoczęcia w zaciszu. Jedzenia było dużo i różnorodne. Przepyszne sery - polecamy spróbować, nawet jeśli ktoś nie przepada. Pokoje czyste, codziennie sprzątane.

jaroslaw

• Zalety Czysty,zadbany,pełen zieleni.
    • Wady W zasadzie brak.

Niezły hotel z doskonałym jedzeniem,bungalowy po remoncie duże i wygodne.

MAGDA

• Zalety Hotel duzy ,kilka basenów
    • Wady HOtel stary wymagający remontu!

Pobyt w grudniu 2018 roku przez okres świąt.Co do plaży ,piasku ,oceanu barów basenów -brak zastrzeżen .Natomiast sam hotel wymaga remontu zarówno recepcja jak i pokoje -chcielismy doplacic żeby miec pokój "superior" okazało się że go mamy..Pokoj zniszczony ,brudny pryszcznic to jeden wielki grzyb .Posciel brudna!Zasłony brudne!

anna

Hotel zdecydowanie polecamy! Pyszne jedzenie, dużo ryb, owoce morza, jak również mięso. Duża różnorodność, każdy się naje, o ile nie przeje. Dodatkowo na cały pobyt można zarezerwować sobie specjalne kolacje zupełnie za darmo. Kolacje tematyczne po prostu przerosły nasze oczekiwania. Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie. Możliwość wzięcia z recepcji ręczników plażowych to dodatkowy plus. Jeśli chodzi o plażę też brak zastrzeżeń, piasek drobny,piękny kolor wody, darmowe leżaki i plaża nie jest przeludniona. Bar na plaży serwujący pyszne drinki, cudowna obsługa (we wszystkich barach). Jeżeli ktoś nie lubi leżeć nad oceanem (co dziwne w takim klimacie) zawsze może wybrać jeden z kilku basenów, w zależności od upodobań. Wieczorami najpierw zabawy dla dzieci, a później show warte obejrzenia, sama przyjemność.

Mb.

• Zalety Położenie, czystość, 3 duże baseny w różnych częściach obiektu, dwa małe dla niemowląt. Dwie jadalnie, posiłki bardzo smaczne.
    • Wady Wg mnie brak. Ale warto dodać, że wi-fi jest płatne.

Położenie przy oceanie i 5 minut plażą do molo i miasteczka, warto się wybrać na kawę i spacer. Czystość bez zarzutu, 3 duże baseny w różnych częściach obiektu, dwa małe dla niemowląt. Dwie jadalnie, posiłki bardzo smaczne.

• Zalety Bardzo blisko plaży, czysty, pyszne jedzenie, miła obsługa, przyjemna atmosfera

Spędziliśmy z mężem 7 dni w tym hotelu od 23-30.11.2018r. I jestesmy bardzo zadowoleni! Przemiła atmosfera, hotel czysty i bardzo ładny, jedzenie świeże i pyszne a w dodatku dookoła ocean plaża i słoneczko! Bardzo polecam

Janusz

• Zalety Bardzo miła obsługa. Otoczenie czyste i zadbane.
    • Wady Obiekt bardzo duży stąd duże zagęszczenie ludzi. Jedyny minus za dwudniowe oczekiwanie na ręczniki plażowe.

Pełen relaks. Plażowanie i kąpiele w oceanie lub w basenach. 2 wycieczki fakultatywne z których z odwiedzin zatoki rekinów można spokojnie zrezygnować. Blisko miasteczko z sympatycznymi knajpkami. Handel kwitnie ale nie jest szczególnie nachalny. Ogólnie polecam na słoneczny odpoczynek.

• Zalety Położenie hotelu, jedzenie, duża ilość atrakcji
    • Wady Wymaga lekkiego odnowienia

Pobyt uważamy za udany. Zależało nam głównie na wypoczynku i w tym miejscu się zdecydowanie udało. Jedzenie spełniało wszelkie oczekiwania, duża różnorodność posiłków i częstość w ich wydawaniu. Codziennie wymieniana pościel i ręczniki. Duża ilość leżaków, więc ani przy basenie, ani na plaży nie brakowało miejsca na odpoczynek. Hotelowi brakuje jedynie lekkiego odnowienia.

IWONA

Wszystko super. Blisko oceanu i centrum miasta,posiłki i hotel super , domki super.

Ryszard

• Zalety Bliskość do plaży
    • Wady Stare i małe domki

Otrzymałem w ramach dopłaty pokój "SUPERIOR" z małym tarasikiem wypoczynkowym, przed którym był ustawiony publiczny śmietnik i rozwalający-popękany murek z instalacjami i urządzeniami (elektrycznymi gazowymi itp.).w wymurowanej donicy rosło pokaźne drzewo z ordynarnie poprzycinanymi konarami. Ze śmietnika wybierano śmiecie ręką, drobne śmiecie gniły na jego spodzie, wokół zbierało się stado much które uniemożliwiały odpoczynek na tarasiku i wlatywały do pokoju.Ten przygnębiający widok i muchy towarzyszyły nam 2 tygodnie. Takie miałem zakwaterowanie w bungalow "SUPERIOR". Oczywiście interweniowałem u rezydentki ale otrzymałem propozycję pryskania środkami chemicznymi (podczas urlopu) na insekty lub wymianę na piętrowy kontener z widokiem na TYLKO SZARĄ ŚCIANĘ. Generalnie podsumowując to: Wszystkie sprawy łącznie z lokalizacją należy załatwiać z biurem przed zapłatą pieniędzy (wtedy jeszcze są mili), lub kupować najtaniej a sprawy załatwiać samemu na miejscu. Liczyć na pomoc rezydenta nie ma co,oni są zainteresowani sprzedażą wycieczek niczym więcej. Nikomu nie życzę pokoju "SUPERIOR" a ja i moi bliscy będziemy daleko od tego biura.