Opinie o hotelu Oasis Atlantico Belorizonte
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Belorizonte

• Bezpośrednio przy hotelu idylliczna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Idealne położenie: w pierwszej linii brzegowej.
  • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub, dzienne animacje.
  • Hotel położony blisko najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej - Santa Maria.
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive

Ada z rodziną 9 listopada
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Zaletą jest plaża cudowna, malowniczy ogród i baseny
    • Wady Stare bunglowce sprzed 30 lat i szambo które wylewalo przy każdej kąpieli jedzenie monotonne z zatruciem pokarmowym u męża i siostry

Wakacje długo wyczekiwane powinni poprawić standard całego hotelu a najbardziej bunglowcom i zlikwidować szambo które wylewa przy każdej kąpieli meszek bardzo dużo w pokoju i mrówek tyle pieniędzy za takie warunki koszmar poprostu ten hotel spełnia tylko 2 gwiazdki więcej mu nie dam polecam hotel obok 5 gwiazdek fantastyczny napewno się tam kiedyś wybiorę wszystko na najwyższym poziomie

Ada Kos
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Zaletą na pewno jest piękna plaża i ogród wśród pięknej zieleni
    • Wady Mieliśmy dostać pokój superior ale jak weszłam do bunglowca to słabo mi sie zrobiło masakra stare wszystko z przed 30 lat pełno mrówek po podłodze i dużo meszek obrzydlistwo dziecku do mleka aż te meszki weszly mleko się nie nadawało do spożycia a najgorsze było szambo obok domku po kąpieli tak śmierdzialo że lepiej nie mówić akurat nam się przytrafiło to szambo tyle pieniędzy zapłacić za takie warunki chcieliśmy dopłacić do lepszego standardu ale nie zgodzili sie polecam hotel obok ma 5 gwiazdek rewelacja wszystko na wysokim poziomie i spełnia hotel 5 gwiazdek bo naszemu to daje 2 gwiazdki

9 listopad oczekiwany wyjazd hotel ogólnie jest wporzadku powinni odświeżyć bunglowce bo mają stan krytyczny i zrobić coś by nie wylewalo szambo po kąpieli jedzenie monotonne codziennie to samo mąż i szwagierka zatrucie pokarmowe dostali plaża bajka chociaż są duże fale mało nas nie zabrała fala tak mnie przykryla i sioste ale nast razem się uważalo gdyby polepszyli standard bubglowcow to ogólnie ok by było

Marta W.

• Zalety Duże baseny, miła atmosfera, sporo zieleni, obsługa uśmiechnięta, pyszna kolacja włoska, znakomita rezydentka, porywające animacje, pyszne i mocne drinki, ogólny porządek
    • Wady Mało zróżnicowane jedzenie

Gorąco polecam hotel, przy 14 dniowym pobycie jedzenie staje się dość monotonne, ale da się to przeżyć :) pokój sprzątany codziennie, atmosfera w całym kompleksie jest przyjazna. W pokoju zdarzyło nam się mieć 2 ogromnych lokatorów na gapę (karaluchy), ale to jest afryka. Nawet ja przeżyłam, więc to nic strasznego, są nieszkodliwe:) Piękny, czysty i ciepły ocean wynagradza wszystko. W każdym pokoju sprawna klimatyzacja, co jest ogromnym plusem przy takich temperaturach :) Rezydentka Itaki, Pani Paula jest znakomita i posiada obszerną wiedzę na temat wysp! Polecam wycieczkę obiazdową, chyba nie ma pytania, na które nie uzyskałoby się odpowiedzi.Od powrotu minęły dwa tygodnie, a my tęsknimy za tym miejscem, za oceanem i klimatem 'no stress' :)

Bea

• Zalety Jak na cempingu
    • Wady Stary

Karm i poj psy nawet te w obrozy tubylcy je tylko kopia

Pawel

Pobyt bardzo relaksujacy.odpoczelismy.bardzo dobre alkohole.wyjazd ogólnie udany

Łukasz

• Zalety Położenie, obsługa, animacje, generalnie hotel ma wszystko co potrzebne. Każdy rodzaj turysty powinien być zadowolony.
    • Wady Jako, że na wyspie nie ma hodowli zwierząt nawet drobiu to odradzam jeść każdy rodzaj mięsa poza rybami. Czuć, że wcześniej było mrożone, dania mięsne nie smakują najlepiej. Polecam świeże ryby, których było bardzo dużo.

Hotel na 5 z plusem, polecam wszystkim gorąco. Można wypocząć w ciszy, bawiąc się w basenie lub spędzając czas aktywnie przy plaży lub uprawiając sporty wodne. Polecam wszystkim nurkowanie.

Jacek

• Zalety Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni.

Super wszystko. Nawet największy malkontent niema do czego się przyczepić. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni. Obsługa bardzo przyjazna gościom. Wszędzie blisko : do oceanu, miasteczka, molo, targu ryb, plaży tubylców, w hotelu wszystko na wyciągnięcie ręki. Animacje prowadzi ten sam zespół , ale robi to perfekcyjnie. po tancerzach widać że robią to dla własnej i gości przyjemności. Trochę podróżuję ale ten pobyt oceniam jako jeden z najbardziej udanych.

• Zalety Hotel wspaniale połozony wsrod palm oraz zieleni. Bardzo blisko plazy z bialym piaskiem oraz turkusowa woda. Jedzenie pyszne, wspaniale resteuracje tematyczne, polecam wszystkie. Cudowny zespół animacyjny, 3 baseny. Reczniki plazowe dostepne i mozna codziennie wymieniac. Hotel w formie wioski wakacyjnej, przytulne domki, czysto. Blisko do uroczego miasteczka Santa Maria (7 min spacerkiem przy plazy)
    • Wady Brak.

Spedziliśmy 2 cudowne tygodnie. Hotel wspanaly, plaza z bialym piaskiem i piekna ciepla woda. Jedne z lepszych animacji, zwlaszcza wieczornych na ktorych bylismy, rewelacyjni animatorzy. Hotel super dla kazdej kategorii wiekowej. Nie mozna narzekac na nude. Piekne zakamarki. Warto skorzystkac z lokalnych atrakcji oferowanych przez biura podrozy, tj, buggy, snurkowanie, jazda jeepami, itd, żólwie noca na plazy. Plecam Borisa Biedronke, mowi po polsku. Na wyspie mozna porozumiec sie po angielsku, duzo lokalnych uczy sie polskiego.Minusem jedynie wysolie koszty jesli ktos chcialby dostac sie na inna wyspe (ok 200 EUR za samolot w obie strony, jest tylko jeden operator.), statkiem 8h. Podróż linimami Blue Panorama, my nie mielismy opoznienia, jedzenie bylo pyszne w samolocie, 2 posilki, super obsluga i swietny komfort lotu. Polecam ten hotel i Wyspy Zielonego Przyladka.

Paulina

• Zalety Położenie hotelu przy bardzo szerokiej, piaszczystej plaży było niewątpliwą zaletą. Do tego 3 otwarte baseny na terenie obiektu. Co wieczór nieźle przygotowane występy i minidisco dla dzieci (piosenki wpadają w ucho też dorosłym ;)). Dla spragnionych aktywności codziennie jest aerobik na plaży, step przy basenie, aquagym.
    • Wady Łazienki w bungalowach na pewno wymagają odświeżenia, ale biorąc pod uwagę, że każdy materiał musi być specjalnie ściągany z Portugalii można im to wybaczyć.

Porady dla wyjeżdżających: nie spodziewajcie się zielonej wyspy! Krajobraz pustynno-księżycowy. Wokół hotelu przepięknie utrzymany ogród z palmami i kolorowymi kwiatami. Wiatr momentami bardzo silny - rzeczy pozostawione na leżakach na plaży mogą odlecieć i/lub odpłynąć. Polecam nocną wycieczkę w celu oglądania żółwi. Trzeba przygotować się na chłodny wiaterek i trochę czekania. Przyda się ciemna, gruba bluza albo kurtka, długie, ciemne spodnie i coś pod głowę - można wykorzystać czas oczekiwania na podziwianie rozgwieżdżonego nieba z pozycji horyzontalnej. Jest przepięknie (pod warunkiem, że nieubrani współoczekujący cały czas nie narzekają na zimno).

ALEX

• Wady Problemy z ciepł.ą wodą, zbyt często bywałą letnia

W zasadzie wszystko super, ale wiało okrutnie i ocean, choć piękny, okazywał się wręcz zimny. Chyba nie miał 22 stopni, ale może to kwestia tego mocnego wiatru. Tak że z pływaniem były problemy - w głowę było wręcz zimno.