Opinie o hotelu Orange County Resort Alanya

Orange County Resort Alanya: basen, sport i rekreacja

• Szereg atrakcji: rozbudowane zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz zróżnicowane programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.
  • Ok. 10 m od hotelu znajduje się piękna, prywatna, piaszczysta plaża z pomostem należącym do infrastruktury hotelu.
  • Do dyspozycji gości: restauracja główna, restauracja a la carte, 10 barów, cukiernia.
  • Z myślą o dzieciach: brodzik, zjeżdżalnie wodne, animacje, miniklub, plac zabaw, krzesełka w restauracji, opiekunka.

• Zalety Bardzo czysto, przy samym morzu, miła obsługa, smaczne jedzenie

W Orange Country spędziliśmy tydzień w październiku. Mogłabym się tu rozpisywać ale krótko tylko: czyściutko, gustownie, obszerne pokoje, codziennie wymieniane ręczniki i dokładane napoje, jedzenia do oporu, ciasta lody, alkohole, w wielu miejscach na terenie hotelu stoją lodówki z wodą i jogurtem, dużo automatów do napojów i kawy. Obsługa uwija się, na bieżąco zbierają puste naczynia, barmani leją alkohole jakie się chce, a wódka w kieliszkach stoi przygotowana na tacach dla naszych wschodnich sąsiadów. Dużo leżaków oraz wygodnych kanap. Jedyny mały minusik, jaki bym znalazła, to dyskoteka do północy, słyszana w pokojach z widokiem na morze. Może to być uciążliwe dla rodzin z małymi dziećmi. Pobyt uważam za bardzo udany.

Iwona

• Zalety Przestronny, zadbany hotel
    • Wady Basen kryty w październiku powinien być podgrzewany .

Pobyt bardzo udany , hotel godny polecenia. Ciekawe animacje .

Bartłomiej

Ogólnie cały pobyt oceniamy bardzo dobrze. Świetne jedzenie, ładne pokoje i lokalizacja (tylko trochę daleko od miasta, także jeśli ktoś jest nastawiony na zwiedzanie może nie być do końca zadowolony). Jedynym minusem był "lunchbox" od hotelu na podróż powrotną.... Kawałek bułki z liściem sałaty...

Maria D

• Zalety Hotel godny polecenia .

Wspaniałe miejsce na urlop . Morze bardzo blisko .Piękne baseny i zjeżdżalnie , dużo parasoli i leżaków.Pokoje codziennie sprzątane .Jest bardzo fajnie i czysto.Świetne jedzenie i bardzo dużo .Miła obsługa. Plaża żwirowo-piaskowa ale nam to nie przeszkadzało.

Barbara

• Zalety Same zalety
    • Wady Według mnie, nie ma wad

Hotel na piątkę z plusem , bliziutko do morza , miła i pomocna obsługa pokoje duże sprzątane codziennie codzienna wymiana pościeli i ręczników . Wszędzie czyściutko łącznie z pokojami nic ująć nic dodać . Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone oczywiście z przewagą smaków kuchni Tureckiej. Wszystkiego pod dostatkiem , nasz pobyt mimo, że byliśmy w połowie października 2018 r. bardzo udany. Wszystkim, którzy wybiorą ten hotel na pewno się nie zawiodą, Odnośnie biura podróży Wezyr organizacja całej imprezy czyli wylot i transfer na lotnisko oraz powrót również na piątkę z plusem. Z pewnością tam wrócę! Polecam z całego serca ten hotel !

Zbigniew

• Zalety wszystko super - polecam

Hotel na piątkę z plusem , bliziutko do morza , miła i pomocna obsługa pokoje duże sprzątane codziennie codzienna wymiana pościeli i ręczników . Wszędzie czyściutko łącznie z pokojami nic ująć nic dodać . Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone oczywiście z przewagą smaków kuchni Tureckiej , wszystkiego pod dostatkiem , nasz pobyt mimo że byliśmy w połowie października bardzo udany wszystkim którzy wybiorą ten hotel na pewno się nie zawiodą, Odnośnie biura podróży Wezyr organizacja całej imprezy czyli wylot i transfer na lotnisko oraz powrót również na piątkę ale słyszeliśmy o innych biurach gdzie narzekano , możne to tylko my tak świetnie trafiliśmy ale za rok wybieramy się ponownie -polecamy z całego serca ten hotel i biuro podróży !!!

Greta

• Zalety Nieduza sympatyczna terytoiria,smazcne posilki,codziennie dyskoteka ,smaczne lody.smaczne mohito.
    • Wady Alkohol mug by byc lepszy

Wakacje 2018 10 14-24 bylismy z mezem,oraz kolegami

maciej

• Zalety czystość jedzenie obsługa życzliwość co więcej oczekiwać wracam za rok.
    • Wady nie ma

Hotel bardzo fajny obsługa super jedzenie super i smaczne bary fajne animacje,morze przy hotelu

• Zalety Bardzo czysto, pyszne jedzenie dla każdego, super obsługa
    • Wady Głośna muzyka do późna.

Bardzo fajny hotel. Byliśmy w pazdzierniku 2018. Dostaliśmy apartament w villi obok hotelu z widokiem na morze. Muzyka grana do późna na pomoście w morzu. Bardzo duży wybór jedzenia oraz napojów alkocholowych. Bar na plaży czynny nawet od 00.00 do 08.00 rano. Nie każdy o tym wie. Bar sushi ze sporym wyborem. Około 2 km od hotelu w prawo, na przeciwko hotelu Delfin, tani bazar zawsze w piątki. Około 1,5 km większy ale droższy bazar Alara Grand. Super min club, zostawiacie dziecko od lat trzech pod opiekę animatorek, w razie czego dzwonią na WhatsApp - czynny do 24.00. W mini barku nie ma alkoholu, mnóstwo innych napojów. Raz w tygodniu piana party na plaży lub basenie. Dobre animacje.

Rob

• Zalety Duzy wybór jedzenia Świetne wieczorne animacje plus impreza na molo Miła obsługa

Hotel godny polecenia dla osób, który wypoczywają w sposób aktywny i dość imprezowy. Kilka restauracji w tym makarony sushi, kawiarnia z pysznymi deserami i lodami, snack bar i restauracja główna- również opcja Ala cartne za mała dopłata i wcześniejsza rezerwacja. Jeden duzy basen z animacjami plus dwa małe. Super molo i pomost- w dzień leżaki a w nocy imprezki. Niewielka plaża a przy niej bar, który otwarty jest w dzień ale również w nocy 00-8:). Polecam w 100%