Opinie o hotelu Oscar Resort
Cypr / Cypr Północny

Oscar Resort: teren hotelu, basen

• Doskonałe położenie: hotel tuż obok plaży, centrum oddalone o ok. 1,5 km, restauracje i bary w okolicy.
  • Sport i rekreacja: kompleks 3 basenów, jacuzzi, tenis stołowy, sporty wodne na plaży.
  • SPA & Wellness: sauna, łaźnia turecka, sauna parowa, centrum SPA, masaże i zabiegi pielęgnacyjne.
  • Dla dzieci: brodzik, zjeżdżalnie dla dzieci oraz mini klub.

Daria

• Zalety Piękne pokoje, bardzo miła obsługa hotelowa i kelnerska, mile widziane dzieci, przepiękna jadalnia na tarasie, dobra organizacja, dobre jedzenie. Piękna roślinność wokół.
    • Wady Nieciekawa okolica wokół hotelu, remonty, śmieci.

Bardzo dobra organizacja, biuro podróży-hotel. Mile widziane dzieci, serdeczna obsługa kelnerska. Piękna panorama z jadalni na tarasie, piękna roślinność, świetne pokoje. Ładne baseny, dobre jedzenie,blisko do miasta (pieszo blisko, ale można dojechać bezpłatną hotelową kolejką). Piękna panorama Kyrenii do zobaczenia z zamku- cena 2,5 euro. Ceny w sklepach i restauracjach podobne do polskich.

Martyna

Jestem bardzo pod wrażeniem pobytu w Hotelu Oscar, a szczególnie całego zaplecza hotelowego - baseny ze zjeżdzalniami, falą, bilard, ping-pong, dostępne na miejscu książki w różnych językach, rzutki, aerobic, cała gama możliwości dzięki którym trudno się nudzić . Do tego hotel w otoczeniu pięknych drzew . Także jedzenie zrobiło na nas dobre wrażenie - codziennie coś innego, duży wybór sałatek, surówek , ciast - każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyne co to widać było, że pokój ma już swoje lata. Polecam każdemu pobyt!

Halina

• Zalety Położenie w hotelu - piękna mieszanina palm daktylowych i drzew owocowych - figi, granaty, cytryny, mandarynki, oliwki. Bardzo smaczne jedzenie i naprawdę duży wybór - raczej jestem wybredna jeśli chodzi o jedzenie, a tam naprawdę nie było na co narzekać - każdy mógł wybrać coś dla siebie. Darmowa ciuchcia do centrum miasta - super pomysł. Nawet jeśli coś zdarzyło się nie tak - obsługa w mgnieniu oka naprawiała niedociągnięcia i starała się sprostać oczekiwaniom gościa. Naprawdę polecam!
    • Wady Opcja \"all\" raczej dla mało wymagających, jednak nie wypowiadam się bo wybraliśmy \"HB\", malutka plaża

Super wakacje w odpowiedniej cenie - oczywiście, że można oczekiwać więcej ...tylko wymagana odrobina realizmu i obiektywne spojrzenie na stosunek ceny do jakości....GORĄCO POLECAM!!!

marek

• Zalety położenie,zieleń
    • Wady brak all przy basenach i na plaży

hotel ładny,pokoje duże,dosyć czysto i to wszystko z pozytywów.baseny niestety brudne dno nigdy nie czyszczone pełno piasku,miejsca nie brakuje chociaż klasycznie ludzie zostawiaja ręczniki na leżakach i nie ma ich cały dzień.co mnie najbardziej wkurzało?brak all przy basenie i na plaży nie chodzi o alkohol to nie problem ale żeby nie można się było napić lub cokolwiek przekąsić to nieporozumienie!za każdym razem isć do lobby jesteś mokry z basenu lub morza stoisz na dywanie a barmani mają zawsze czas żeby pogadać z tubylcem chora sytuacja.drinki słabe za każdym razem musisz podać numer pokoju bo opaski to chyba za duży wydatek,weżmiesz ciastko (bardzo mały wybór) barman od razu pyta ile wziełeś 1-2 bo musi zapisać no i oczywiście nr.pokoju-rozpacz.Ahmed chyba tak miał na imię kelner z lobby jedyna pozytywna osoba .posiłki to nieporozumienie.może nie dramat ale monotonia brak wędlin,sery niesmaczne obiad to katastrofa resztki ze śniadania zazwyczaj zimne brrrr.życzy pan sobie coś do picia?nr.pokoju prosze.chore naprawde,osobiście zacząłem mówić po polsku niech się uczą bo daleka droga do zadowolenia klienta.reasumując hotel sam w sobie niezły ale do all bardzo daleka droga!!ps.ANIMACJE hahaha-a co to jest?

• Zalety Polozenie , baseny urozmajcone posilki mila obsluga
    • Wady Klimatyzacja

Mysle ze opinie jakie tu zamieszczamy nie powinny byc usuwane tylko dlatego ze sa krytyczne nie jestem osoba anonimowa i pisze o zdarzeniach jakie mialy miejsce wpokoju 360 smierdzaca klimatyzacja szczur wychodzacy z kanalizacji i do tego zbiorowe zatrucie pokarmowe a moglo byc tak pieknie

Magdalena

• Zalety nad morzem
    • Wady słabe animacje

Pobyt z dziećmi miał miejsce w lipcu 2019(10 dni)- . Ogólne wrażenie dobre, wykupiliśmy extra- pokój rodzinny(2 pokoje), proszę uważać, bo zapach szamba w tych pokojach jest nie do zniesienia, ostrzegam! zamienili nam na pokój na pietrze, nie było z tym żadnego problemu. Zjeżdzalnie i basen z falą czynne w określonych godzinach, dostęp do 2óch plaż, woda ciepła. Posiłki HB- śniadania 7-10, obiadokolacje późno bo od 19.00, jedzenie smaczne. W otoczeniu hotelu dużo kotów, małych, dużych, co było atrakcją dla dzieci. W sąsiednim hotelu mały darmowy luna park dla dzieci czynny od 18-19 oprócz niedzieli, frajda dla dzieciaków. Codziennie oprócz niedzieli kursuje ciuchcia do Kyrenii w godz. 10-13-17, małe miasteczko z portem, sporo sklepów z oryginalnymi podróbami;) Minusem na pewno są słabe animacje, które odbywają się w lobby hotelu, mało urozmaicone, nuda, a dla dorosłych w zasadzie nic- od czasu do czasu bingo i karaoke- brak chętnych. Ogólnie miło wspominamy wyjazd, dzieciaki zadowolone! Piękna pogoda!polecam!

Dari

• Zalety Baseny, spokojna plaża, jedzenie i serwis jest na poziomie.
    • Wady Nie ma wad

Serdecznie polecam! Hotel jest bardzo fajny, polecam dla rodzin z dziećmi. Baseny, plaża, jedzenie i serwis jest na poziomie.

Wojciech

• Zalety Blisko do morza, mnóstwo basenów, rewelacyjna, miła obsługa na każdym kroku,
    • Wady powtarzalne animacje

Pyszne jedzenie, blisko do miasta, sklepików i marketu, kolejka 3x dziennie spod hotelu oraz tanie taxi spod hotelu, blisko do ciekawych miejsc, hotel bardzo znany w rejonie, stosunkowo blisko do Larnaki, 28km do Nikozji i przejscia granicznego. Pokoje ok. słabe, powtarzalne animacje dla dzieci. Pani Ann z Nigerii codziennie serwowała na "mini disco" to samo, zabawy w kółeczku przy muzyce "Ramzamzam" oraz zabawy z krzesłami i w "zgniłe jajo", dzieci odpadały z zabawy i płakały.. karaoke, nie umiała zachęcić do śpiewania, śpiewały 3 osoby i koniec imprezy. Drogie drinki i kawa w hotelu dodatkowo płatna oraz kawa zbożowa w ekspresie. Ale generalnie polecam bardzo szczegolnie rodzinom!!!!

Prze-moC

• Zalety Hotel ładnie położony na delikatnym wzniesieniu - ładne widoki na morze. Plaża piaskowa osłoniona betonową \"promenadą\" - chroni przed falami i wiatrem (czasem to wada). Dużo personelu obsługi - każdy bardzo miły i nigdy nachalny. Apartament rodzinny bardzo przestronny; widok na morze (przez palmy); dużo szaf na bagaże; dwa indywidualnie sterowane klimatyzatory. Łazienka w czasach swej świetności musiała być całkiem ekskluzywna. Ogólnodostępny sprawny internet bezprzewodowy - działa nawet VOD. Chyba trafiliśmy na jakiś specjalny moment z bardzo małym obłożeniem gośćmi (?); dużo wolnych leżaków nad morzem i basenami; brak tłoku w restauracji, lobby i barach. Bardzo urozmaicona muzyka puszczana nad basenem i na plaży - od Italo Disco przez Rap, Jazz do klasyki (Strauss, etc). W restauracji bardzo dobre warzywa i owoce (lokalne); pyszne sery i jogurty; w restauracji grill i otwarta kuchnia gdzie kilka potraw przygotowywanych jest na bieżąco; zadziwiająco dobre pieczywo. W podróży do miasteczka (ugh, to stolica regionu :D) pomaga hotelowy \"pociąg\". Dla dzieci, oprócz dwóch brodzików jest malutki plac zabaw oraz, działający wieczorami, mini-lunapark.
    • Wady Słaba wentylacja pokoi - jak przyjechaliśmy śmierdziało stęchlizną; na szczęście pomogło częste wietrzenie. Łazienka ciasna - ledwo wystarczająca na jedną osobę; drzwi otwierane do środka! Poraża bylejakie wykończenie łazienki - silikon nakładany szpachlą chyba. Minibar nie uzupełniony nigdy - a hotel zabrania wnosić swojej żywności; w dzień kupujemy w barze ale w nocy pozostaje room-serwis (albo trzeba przemycić bańkę wody ze sklepu). Piasek na plaży jakiś taki gliniasty - brudny. Przetworzone jedzenie - zupełnie niejadalne. Wszelkie sosy, nadzienia, sałatki, \"wędliny\" - odpadają; większość mięsa śmierdzi starym baranem (nawet \"wołowina\"!)- o jagnięcinie można tylko pomarzyć; jadalny tylko kurczak i ew. wołowina ale tylko jeśli zrobiony bez sosu (grill); ze słodyczy - tylko baklawa na jakimś poziomie. Zjeżdżalnie wodne pod koniec naszego pobytu zamknięto - woda w tym basenie zrobiła się mętna a dno brązowe. Dno żadnego z basenów ani razu nie było posprzątane podczas naszego pobytu. Uwaga na rzeczy pozostawione wieczorem - rano już ich nie ma i nikt nic nie wie.

W hotelu parę wtop ale na szczęście przeważają zalety. Opcja Half-Board bardzo nam odpowiadała chociaż nie ma co liczyć na oszczędności. Sympatyczny personel nadrabiał niedociągnięcia. Centrum Girne/Kirenia to całkiem ciekawe miasteczko, bez nachalnej chińszczyzny na każdym rogu i żywnościowej pop-kultury (brak sieciówek!). Niestety turecka kuchnia nie ma szans z Polską - próbowaliśmy w restauracji przy meczecie. Rejsy statkiem kupione w porcie kosztują połowę oficjalnej wycieczki (albo mniej jak się potargujesz).

Chuck

• Zalety bardzo dobra infrastruktura hotelowa - dobrze utrzymane pokoje - dobre i różnorodne jedzenie - hotel blisko plaży - bardzo miła obsługa hotelowa ( w szczególności barmani i kelnerzy) - opcja HB jest na bardzo dobrym poziomie
    • Wady - all inclusive: Pomimo trzech barów które posiada hotel( bar w lobby, przy basenie i przy plaży) korzystać można tylko z jednego z barów, a mianowicie baru w lobby. W barze przy basenie można korzystać jedynie z obiadów które są w godz. 13:00 - 14:00. - brak opasek all inclusive co byłoby bardzo dużym ułatwieniem dla tego hotelu - czas oczekiwania na drinka to około 5min ze względu na to, iż pracownicy hotelu muszą wystawiać paragon - bardzo słabe animacje

Pobyt w hotelu Oscar Resort uważam za udany, aczkolwiek największy problem w tym hotelu jest z all inclusive, którego najwyraźniej menagerowie hotelu nie rozumieją jak powinno to wyglądać. Pomocą w takich sytuacjach powinien wykazać się rezydent biura podróży Exim Tours( Pan Mateusz), którego najwyraźniej cała sytuacja przerosła i sam sobie z tym nie radzi, jest z nim bardzo utrudniony kontakt oraz wprowadza ludzi w błąd.