Park Golden Beach
Bułgaria / Złote Piaski

Park Golden Beach: basen, sport i rekreacja

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: wydzielona część basenu głównego ze zjeżdżalnią, miniklub i plac zabaw.
  • Tylko 200 m do szerokiej, piaszczystej plaży, nowocześnie zagospodarowanej z atrakcjami dla dzieci.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 800 m od ścisłego centrum, w otoczeniu parku, blisko aquaparku "Aquapoliis".
  • Bogata oferta rekreacyjna: jacuzzi, sala fitness, mini golf, siatkówka oraz sporty wodne przy plaży.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Czyste, duże pokoje, z balkonem, duże łóżko, sprawna klimatyzacja, jak dla mnie basen zupełnie wystarczający, duży (pobyt we wrześniu), pogoda, blisko lotnisko
    • Wady Monotonne jedzenie, winda (tylko jedna, z ok 3-4, z których korzystałam), schody z hotelu na plaże, piwo rozcieńczone porządnie, nie zawsze miła obsługa (bar przy basenie), przekąski między posiłkami (hot dogi, pizza)

Jestem zadowolona, byłam z chłopakiem, pogoda we wrześniu super. Blisko do miasta i plaży, aczkolwiek schody potrafią zabić. Jeśli wybieraliśmy się kilka razy dziennie na plażę i/lub miasto, to nie mogliśmy złapać oddechu. Posiłki często monotonne, śniadania zawsze te same- jadłam tylko croissanty (oczywiście nie prawdziwe, tylko a'la 7days bez nadzienia, lub podróbką (słabą) nutelli ) i naleśniki z dżemem. Ponieważ jaja gotowane, sadzone, jajecznica, podróbki kiełbaso-parówek o podejrzanym składzie odrzucało wyglądem. Obiady i kolacje dość urozmaicone, aczkolwiek często tłusto, czasem smacznie, ale bez zachwytu. Często jałowe. Dało się zjeść, ale bez szału. Raz zachwycił mnie krem pomidorowy, reszta bez rewelacji, mięsa często zalane sosami i przetwarzane na dzień następny, pewne mielone czy pieczone mięso widziałam prawie codziennie, tylko codziennie zalane innym sosem lub czym innym zasypane. Brak czystego mięsa, tj. jak np. u nas kotlet czy devolai. Generalnie jedzenie, czasem lepsze, czasem gorsze, ale nie było ono dobrej jakości. Owoce zawsze świeże, mimo, że bardzo popularne, nic nowego nie zjadłam, to smaczne. Ciasta też pozostawiały wiele do rzeczenia. Co do przekąsek, Hot-doga nie próbowałam, ponieważ wyglądał ohydnie, a na parówce folia. Hotdogi z orlena, to przy tym kunszt. Pizza, powiedzmy, że w miarę, aczkolwiek duża ilość mega kiepskiej jakości sera a'la taniego topionego i parówki w kostkę nie zachęcała. Ciasto od pizzy raczej nie najgorsze. Drinki bardzo mocne, generalnie pół na pół, alkohol-napój, gdy chciałam słabszy dziwili się. Sytuacja odwrotna z piwem, ponoć 2%, i bardzo słabe. Brak soku do piwa, lali napój wiśniowy. Blisko do plaży i centrum, tylko podróż schodami i widoki śmieci po drodze to coś strasznego. Ale widok morza i miasteczka nocą- coś pięknego. Poznaliśmy jeszcze 2 pary i nie ukrywam, byłoby nudno bez nich. Jedna winda- fatalna, ciągle się zamykała. Pokoje ładne, czyste, klima, płaski telewizor, balkon. Ogólnie raczej zadowolona

Witam. Pobyt we wrześniu 2017r - 7 dni. Dwoje dorosłych i dziecko w wieku 6 lat. W mojej opinii ten hotel ma mocne trzy gwiazdki natomiast na cztery to raczej nie zasługuje. Zalety: Pokoje są duże, z balkonem, wyposażone standardowe (chociaż telewizor kineskopowy to już u nas unikat, a jakość sygnału jak w latach 70...) i wystarczająco. Dostawka dla dziecka okazała się całkiem dużym łóżkiem. Sprzątane codziennie i możliwie sumiennie. Posiłki urozmaicone, ciepłe i smaczne - praktycznie no limit. Każdy się naje. I napije. Do syta. Wady: w zasadzie niejadalne przekąski w barze przy basenie (odradzam szczególnie zimne hot-dogi z parówką w foli), piwo zapewne bezalkoholowe, małe baseny (woda raczej nie podgrzewana a baseny są częściowo zacienione) i schody do plaży (same w sobie są raczej pozytywną gimnastyką jednak prowadzą przez zapuszczony, zaśmiecony, śmierdzący zagajnik). Przy plaży jest także bar hotelowy (dla opcji allinclusive z czerwoną opaską) jednak on to już wygląda jak u nas kiedyś budka z piwem.... Nie warto tam zachodzić a co dopiero z czegoś korzystać. Jedną wielką porażką jest animacja - zwłaszcza dwóch animatorów (Viktor i Simo), którzy robią cięgle te same zawody i to od niechcenia. Na koniec dodam, że dla dziecka to w tym miejscu dużej rozrywki nie ma. Ale pobyt nam się generalnie udał, było słonecznie i ciepło (nawet w pierwszej połowie września temp +30stC), morze piękne i czyste. Polecam hotel obok który nazywa się Bolero - chodziliśmy tam do parku wodnego (tam był na wyposażeniu hotelu) i do baru. Następnym razem tam się udamy. Po prostu pięknie.

• Zalety Blisko lotniska, centrum rozrywki i plaży.
    • Wady wszędobylskie schody, które dla rodzin z dziećmi są dużą przeszkodą.

Spędziliśmy piękne chwile w bardzo ciepłym klimacie. Hotel spełnił nasze oczekiwania, wszystko zgodne z ofertą. Nastawiliśmy się na wypoczynek w dobrym humorze i nic nie mogło zepsuć naszych planów. Wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni.

Hotel bardzo fajny, ładne pokoje, jedzenie bardzo dobre. Ze sprzątaniem, czystością w pokojach mogłoby być lepiej. Położenie hotelu jest atrakcyjne, zdjęcia adekwatne do stanu. Polecam dla osób ceniących spokój.

• Zalety + Fajne widoki z tarasu + Duży pokój z czystą łazienką + Schody na plażę strome, ale pagaja spalić kalorie z posiłków + Duże balkony + Pyszne zupy (tylko zupy) +Super baseny
    • Wady - Jedzenie FATALNE: śniadanie co dzień to samo, śmierdzące sery, zepsute brzoskwinie w koszyku na owoce leżały cały tydzień. Obiady znośne, szczególnie gdy były potrawy regionalne (ale nie codziennie), kolacje mdłe, nie doprawione, mały wybór dań, robione głównie pod niemców i ruskich. Ciasta ten sam biszkopt przełożony codziennie inna masą, bardzo słodkie. - znajomość angielskiego wśród obsługi hotelu poczynając od recepcji po barmanów słaba - drinki w plastikowych kubkach bo nie chciało im się myć szkła - korytarze hotelowe brudne, na korytarzach stara klimatyzacja która wyje całą noc

Nie polecam wukazdu we wrzesniu, pogoda w dzień jest nadal słoneczna ale przez zimne noce woda w morzu robi się chłodna i tylko dla morsów. Układ pokoi w hotelu fatalny, ciężko odnaleźć niektóre pokoje. Idealne na wakacje dla emerytów, nie polecam dla rodzin z dziećmi, mało lub brak animacji dla dużych i małych.

• Zalety Fajny hotel ,smaczne jedzenie ,drinki w szkle
    • Wady Schody ????????????????ale teraz twierdze że nie były wada tylko zaleta (co dzień przymusowy fitnes )bo nie dało się inaczej dojść z hotelu na plaże i deptak

Wróciliśmy 1 września 2017 dlatego opinia świeża?? Bardzo duże i wygodne pokoje ,przestronne balkony ,hotel w miarę zadbany i czysty w restauracji bardzo szybko sprzątane stoły ,dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie ,śniadania co dzień to samo ale to chyba standard we wszystkich hotelach(wybredna 15 była zadowolona pyszne naleśniki i croissanty tak twierdziła ) ,obiady Ok ale na kolacjach większy wybór i bardzo smaczne ,dużo owoców ,o dziwo drinki podawane w szkle i nawet dobre,czytałam wcześniej opinie i byłam przerażona przed wyjazdem ,ale okazało się ze te opinie chyba piszą ludzie którzy kiedyś za pare zł jeździli do Egiptu i udawali tam wielkich panów i teraz oczekują Bóg wie czego ,okolica fajna typowy kurort nastawiony na turystów bardzo imprezowa ,morze cieplutkie piasek bardzo przyjemny ,masa atrakcji i sklepików .

• Zalety -ładne, czyste pokoje. Nasz pokój miał prawie nową łazienkę, pokój też wyglądał na nowy. Mieliśmy pokoj na 7 piętrze przez co trochę najeździliśmy się windom, która bywała zajęta ale też bez przesady. Ładny kryty basen. Dobre jedzenie.
    • Wady Zdecydowanie za mały basen zewnetrzny, który nie mieści nawet 1/5 wszystkich gości. Przez 7 dni tylko raz udalo się nam zająć leżak (jeden a byla nas 4). Słynne schody które prowadzą nad morze dają w kość, ale da się przeżyć. Nasza 7 latka i 4 latek dawali radę bez marudzenia.

Ogólnie ok, urlop udany, mieliśmy akurat 2 dni pochmurne :( . Plaża ładna ale przepełniona, morze spoko, dobre miejsce dla dzieciaków. Jak mam się do czegoś doczepić to ogólnie panujący "zapach" kanalizacji... szczególnie wieczorami na tej głównej drodze.

• Zalety - duże wygodne pokoje, duże balkony - dobre jedzenie, duży wybór - basen otwarty + kryty - miła obsługa
    • Wady - smród z klimatyzacji i wentylacji - dojście do plaży schodami - za mały basen / za mało leżaków względem ilości pokoi - bardzo słaby PŁATNY Wi-F - dziwnie rozwiązana komunikacja w hotelu, nie da się ominąć schodów

ZALETY: - duże wygodne pokoje, duże balkony - dobre jedzenie, duży wybór - basen otwarty + kryty - miła obsługa WADY: - smród z klimatyzacji i wentylacji - dojście do plaży schodami - za mały basen / za mało leżaków względem ilości pokoi - bardzo słaby PŁATNY Wi-F - dziwnie rozwiązana komunikacja w hotelu, nie da się ominąć schodów

Ogólnie pozytywnie- jedzenie dobre, pokoje czyste, obsługa sympatyczna, jedyna wada to zbyt mały basen i walka o leżaki przy nim :-) . Trzeba lepiej zaopatrzeć bar przy basenie i uczulić jego obsługę na uśmiech do gości.

• Zalety Czyste pokoje .Jedzenie dobre.
    • Wady Basen tragedia Oszukane przekąski. Kolejki do jedzenia i picia.smrud na basenie. Brak leżakow .do morza daleko około 600metrów a nie 200metrów.Ten hotel to ruina.Nie polecam.

Nie polecam tego hotelu nikomu.Napewno rodzicom z dziecmi.