Opinie o hotelu Perla
Bułgaria / Złote Piaski

Perla: obiekt

• Tylko 500 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej części Złotych Piasków, ok. 500 m od centrum kurortu, ok. 300 m od aquaparku Aquapolis.
  • Udogodnienie dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, plac zabaw.

Łukasz Wysocki

• Zalety 500 metrów do plaży. Wokół inne hotele. Przystanek autobusowy przy hotelu. Jeśli ktoś by chciał na własną rękę pojechać do Warny.
    • Wady Niski standard. Obsługa jak z filmu Bareii . Byle żeby Cię zbyć. Walka o leżaki i miejsce przy basenie. Plac zabaw dla dzieci gorszy niż u ludzi na działkach. Chłodne jedzenie albo zimne. Kawa i herbata po śniadaniu tylko w plastikowych kubkach. Młodzież nie daje spać w nocy. Biegają po korytarzach o 1.00.

Hotel polecam młodzieży lub osobom, które chcą imprezować. Nie wymagającym luksusów. Bardziej szczegółową opinię mogę wysłać na e-mail wystarczy do mnie napisać. donwysocki@gmail.com

• Zalety dużo zieleni duże pokoje duże łazienki ładny duży basen
    • Wady małe windy

Spędzaliśmy czas nad morzem byliśmy w bałcziku warnie albenie po posiłkach spędzaliśmy czas w altance na zewnątrz hotelu

• Zalety Z zalet.. hmm.. Ciężko powiedzieć, może tylko tyle, że jest to zawsze jakaś ultra budżetowa opcja na last minute.
    • Wady W obiekcie jest tani \"sklepik\" Ładny widok z balkonu - ale to loteria.

Byłem w Lipcu 2018. Rodzina 2+1 i stwierdzam, że nie prawda, że do plaży jest 500 metrów - chyba w linii prostej dronem.Do plaży, marszem, wzdłuż krętych lecz jedynych dróg i ogromu schodów to jakieś 20 minut (ok. 1,5km) Za wszystko kasują, totalnie za wszystko, leżaki, parasole, napoje, gry, internet... etc. Kolejki do części jadalnianej OKROPNIE DUŻE. Jedzenie w każdym przypadku opierające się na jajku i starym serze. Miałem pokój na 9 piętrze - z tamtąd było czuć jak śmierdzi chlorem z basenu. Dwie stare windy, strach wsiadać, a czekać na nie to spokojnie 5 minut. Dla dzieci ten obiekt nie oferuje NIC - Plac zabaw porośnięty iglakami woła o pomstę do nieba. I to nie jest tak, że narzekam czy oczekuje niewiadomo czego - pierwszy raz wystawiam negatywną opinię odnośnie wakacyjnego pobytu -- Zastanów się 3 razy zanim wybierzesz to miejsce - poważnie.

Bogi

• Zalety czysto, reczniki wymieniane codziennie, jedzenie urozmaicone,
    • Wady platne lezaki przy basenie dla osob z HB, male windy,

wszystko byloby super, gdyby nie to, ze samolot mialam o 3 nad ranem a wykwaterowali nas do godz.10.. za ostatnia kolacje trzebabylo zaplacic, bo jak przylecialam o 2 w nocy to dostalam butelke wody, bulke z jakims mielonym i jabłko....dostalismy pokoj na bagaze, ale mimo wszystko to jakies nieporozumienie.. do morza spacerkiem 20 min, blisko sklepy, restauracje...brak jakichkolwiek animacji,

Wojciech

• Zalety Położenie
    • Wady Łazienka - nieprzyjemny zapach (z kanalizacji)

Położenie. Hotel jak hotel -mieszkanie na krótko

• Zalety Brak
    • Wady Masakra. Właśnie wróciłam. Robale w pokoju. Pokój. Pies ma większa bude.jedzenie tragiczne. Ten wyjąć co wieczór Pan na kolacji to już szczyt. Płatne leżaki na basenie. Skandal. All piwo straszna i wino znaczki najgorszy sport. Pamiętajcie to miejsce z daleka. Pobyt. Lipiec 2018

Beznadzieja. Zmarnowane wakacje.nigdy więcej.Nie polecam. Odradzam odradzam odradzam odradzam odradzam odradzam .

• Zalety niska cena, posiłki i pokoje ok
    • Wady czasami śmierdzi w toalecie kanalizacją- wieczorami, mała ciasna winda, płatne leżaki przy basenie

Hotel dla niewymagających klientów, ja miałam HB i byłam zadowolona, na śniadaniach- parówki, jajecznica, jaja na twardo, dżemy, jakieś wędliny- ja akurat nie jadam, ciasteczka czy owoce- czyli standard a obiadokolacje też w porządku. Pokoje w porządku jak dla osób mało spędzających czas w hotelu wystarczający- jest się gdzie wykąpać, łóżko wygodne. Hotel ma 7 pięter, przy basenie nie mieliśmy okazji spędzać czasu więc się nie wypowiem. Ogólnie polecam.

Ewelina
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Czysty, dość dobrze położony, smaczne posiłki.
    • Wady Niesympatyczna obsługa, płatne leżaki przy basenie przy opcji HB, do tego niewystarczająca ilość leżaków.

Hotel w miarę ok, zaskakujące jest to ze trzeba płacić za leżaki przy basenie nie mając opcji all incl. Obsługa niestety rodem z PRLu, niemiła, niesympatyczna, zwłaszcza Panie na recepcji, zachowywały sie jakby pracowałay tam za karę. Jedzenie ok. Do morza ok. 20 min spacerkiem. W pobliżu sklepy restauracje, markety. Dobrą opcją była możliwość dokupienia do HB opcji all inclusive za 4 EUR dziennie. Brak jakichkolwiek animacji. Pobyt lipiec 2016.

Ewelina D.
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Dobra lokalizacja, smaczne jedzenie, czysto.
    • Wady Obsługa nie mówiąca w j.angielskim, do tego bardzo niemiła i niesympatyczna. Płatne leżaki przy basenie przy opcji HB. Brak jakichkolwiek animacji.

Hotel dobrze położony, blisko centrum, jednak nie słychać hałasu dobiegającego z głównego deptaka. Pokoje duże, czyste. Basen troszkę mały i mało leżaków w porównaniu do wielkości hotelu. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją ze będąc gościem hotelu, musze płacić za leżaki basenowe - dotyczy gości z wyżywieniem HB. Obsługa niemiła, zwłaszcza panie w recepji - nie dość że nie mówią po angielsku, to jeszcze sprawiają wrażenie jakby pracowały tam za karę. Brak jakichkolwiek animacji.

• Zalety Pięknie podświetlony budynek, w spokojnej okolicy, ze znakomitym jedzieniem (szwedzki bufet) i możliwością spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Blisko przystanku autobusów do Warny i Albeny.
    • Wady Odległość od plaży (ale jest też krótsza droga, tylko niezaznaczona na mapce hotelowej, niemal prosto na plażę, trzeba tylko znaleźć skrót na początku drogi w prawo od McDonalda).

Perla spodobała mi się ogromnie, to spokojne miejsce nieco dalej od zgiełku Złotych Piasków, o subtelnym uroku prawdziwej perły.