Opinie o hotelu Riadh Palms
Tunezja / Sousse

Riadh Palms: basen, sport i rekreacja

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik ze słodką wodą, pokój zabaw, miniklub, animacje, zajęcia sportowe.
  • Tuż przy hotelu jedna z najpiękniejszych tunezyjskich plaż Boujafaar (piaszczysta z łagodnym zejściem do morza).
  • Atrakcyjne położenie: w centrum Sousse, ok. 7 km od Port El Kantaoui, w otoczeniu dużego ogrodu palmowego.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kręgle, bingo, karaoke, klub nocny z dyskoteką, animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe.

• Zalety Wspaniały wypoczynek przy pięknej plaży ..kolor morza turkusowy...cudowny ogród palmowy z basenami.Obsługa na plaży i w hotelu bardzo miła.Jedzenie ciut monotonne ale dużo i każdy znajdzie coś dla siebie.Bardzo blisko do starego miasta i portu.Tanie taksówki ale trzeba pytać na początku o cene ok 4 dinary w dzień wieczorem ok 6...wszędzie się targować i warto kupić ceramikę tunezyjską.Szczerze jeden z lepszych urlopów ..takie połączenie Egiptu i Turcji ?bezpiecznie na plaży i w mieście
    • Wady Hotel duży i często hałas na stołówce ...monotonia jedzenia i przez tydzień brak baklavy????

Wspanialy hotel za dobrą cenę ...piękne plaże woda koloru lazurowego.Polecam każdemu ?

• Zalety Położenie nad samym morzem, basen, animacje , pogoda
    • Wady Monotonne wyżywienie, przestarzałe umeblowanie w pokojach, bar z drinkami tylko w budynku, chcąc napić się czegoś innego niż piwo i wino przy basenie , trzeba było się ubrać i pójść do hotelu.

Hotel położony malowniczo przy plaży, pilnowany, nie odczuliśmy żadnych negatywnych wrażeń jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Bardzo monotonne śniadania, codziennie to samo do wyboru, kolacje dość obfite, jednak ogólnie jedzenie jest bardzo monotonne. W czerwcu brakowało baru z drinkami przy basenie i na plaży. Między posiłkami smażone naleśniki i oponki. Dość ciekawe animacje. Ogólnie polecam

• Zalety Naprawdę wspaniałe animacje i wspaniali animatorzy. Ładna plaża.
    • Wady Brak lodówki w pokoju (!) - przy 4 gwiazdkach to kpina Płatny pilot do tv Na windy czeka się Ok 20 min (!) Jeden basen na tak ogromny hotel !!! Wi fi ? Strony otwierają się raz na godzinę.

Wróciłam przedwczoraj. Jeśli chcecie spędzić spokojnie urlop to omijajcie ten hotel szerokim łukiem. Spend ludzi tłoczących się przy jednym (!) basenie - jakaś maskara. Hotel jest ogromny, kolejki do windy, czas oczekiwania jakaś masakra. Stołówka? Jeden automat do napojów ! Kpina. Jedzenie nawet smaczne. Pokoje sprzątają fleje, a raczej nie sprzątają bo im się nie chce. Brak lodówki w czterogwiazdkowym hotelu to chyba faux pa. Ale największym utrapieniem było po prostu mnóstwo ludzi, leżaki na basenach zajmowane o 5 rano.

Iwona z Wojtkiem

• Zalety położenie , piękny ogród z basenem ,miła obsługa
    • Wady bardzo słabe drinki praktycznie bez alkoholu

Hotel okazały i wygodny, wszędzie bardzo blisko. Obsługa bardzo miła i uczynna. Pokoje skromne ale czyściutkie, klima działa bez zarzutu, mieliśmy pokój z widokiem na miasto, co podczas ramadanu było dodatkową atrakcją - wieczorem całe miasto budziło się do życia. Cztery windy w tym dwie panoramiczne z przepięknym widokiem na morze. Jedzenia bardzo dużo i różnorodne, jednak alkohole bardzo, bardzo słabe (wszystkie). Woda butelkowana była zawsze dostępna przy barze na samym dole, bezpłatnie. Polecam uczestniczyć w zebraniach z rezydentką gdzie udzielane są ważne informacje. Jest bardzo bezpiecznie, plaża hotelowa pilnowana, leżaki na plaży i na basenie w wystarczającej ilości, ale brakuje parasoli. Ogólne wrażenie bardo dobre, szczerze polecamy ten hotel.

Gosia iTomek

• Zalety Bliskość ,pieknej plaży, Mediny nadmorska promenada.
    • Wady Monotonne posiłki .Mimo wyjazdu przed sezonem 15.06. mało urozmaicone all w barach , brak lodówki w pokojach ,nie uzupełniana woda w pokoju trzeba sobie kupić samemu w markecie.

Hotel ogólnie OK .Pokoje które polecam z widokiem na morze są super .Woda w butelce na powitanie jest ale uzupełniać sobie trzeba samemu kupując ją w markecie.Plaża piękna niedaleko hotelu ,promenadą można dojść do Mediny na tark spcerkiem 15 min.Polecam wycieczki fakultatywne są nie drogie lecz wasto zobazyć Saharę lub popływać statkiem pirackim. Sporty wodne też w dobrej cenie lot na spadochronie czy bananie lub skuterem wodnym.Miejsce warte zobaczenia na naszej mape za rozsądne pieniądze, lecz młodziez w klubach nie poszaleje to nie Hiszpania lecz spokojny wypoczynek.Jedzenie monotonne lecz nikt głodny nie chodził a to pizza .pączuszki pyszne ,naleśniki owoce więc daje się radę .To jest Afryka trochę nie ma sie co dziwić że jest inny standart ,lecz dbają o turystów, za cenę 1500 odpoczełam na MAXA.Piękna plaża złoty piasek ciągnie się w głąb morza na 60 m, można swobodnie spacerować plażą do Mediny i Portu.Nie polecam szukać wycieczek na własną rękę .Taksówki tanie ,lecz trzeba ustalić cenę przed podróżą.2.do 4 dinarów. Na targu bywa różnie ,nieraz lepiej zrobić zakupy w sklepie ze stałą ceną ceną niż się z targowć ,bo wyjdziesz z niepotrzebnymi gadżetami dwa razy drożej.ZOBACZYĆ ZWIEDZIĆ POZNAĆ KULTURĘ I OBYCZEJE TO OK.

Martii

• Zalety Miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci, super plaza strzeżona , codzienne animacje dla dzieci i dorosłych

Polecam .

Aneta

• Zalety położenie, piękna plaża, dobra obsługa i jedzenie
    • Wady pokoje i łazienki do generalnego remontu.

Hotel położony w centrum miasta , wspaniała plaża , dobre jedzenie ,miła sympatyczna obsługa. Warto dopłacić za pokój z widokiem na morze .Mankamentem hotelu są pokoje, które wraz z łazienkami nadają się do generalnego remontu. Problemem był też częsty brak szklanek w barach , szczególnie wieczorem a byliśmy w czerwcu przed wysokim sezonem . Gratulacje dla biura Rainbow za fantastyczną rezydentkę Panią Agatę , wyjątkowo sympatyczna i pomocna osoba . Serdecznie pozdrawiamy panią Agatę.

emerytka

• Zalety Blisko morza,miła obsługa .

Byłam z dziećmi 7 i 9 lat.Animacje nudne co wieczór to samo i nie było w języku polskim.Plac zabaw ze zniszczoną trampoliną a po huśtawkach tylko drążek.Gry tylko płatne.Wycieczki bez przewodnika w j polskim.W ofercie wycieczki dla dzieci 50% a ja zapłaciłam drożej za siebie 80 d a za dzieci po 50 d .Pokój ładny z widokiem na morze,jedzenie nam odpowiadało,obsługa miła.Lody były tylko do kolacji i to nie zawsze z czego dzieci nie były zadowolone.Nie polecam rodzinom z dziećmi bo dzieci tam się nudzą,mało aktywni animatorzy.

Jacek z Żoną

• Zalety Plaża jak na Dominikanie tylko taniej. Jedzenie bardzo dobre

Fajny Hotel za niską cene.tygodniow ywyjazd od 01.06.2017 do 08.06.2017 był jednym z najbardziej udanych, Hotel zasługuje na swoje 4 *. Obsługa miła i życzliwa, nie narzucano się turystom.Dla wygodnych kelnerzy roznoszą napoje nawet po plaży.

Jadwiga
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety bliskość centrum jest najważniejszą zaletą
    • Wady mała różnorodność animacji dla dzieci ale też mało urozmaicone posiłki

tygodniowy wyjazd był jednym z najbardziej udanych, bliskość do sklepów, suku. Hotel zasługuje na swoje 4 *. Obsługa miła i życzliwa, nie narzucano się turystom.